UC برکلی فشار برای تنوع بیشتر نشان می دهد که در آن تازه وارد کلاس

UC برکلی 2020-21 سال تحصیلی خواهد شد خوش آمدید متنوع ترین بستری کلاس ها در پردیس در تاریخ معاصر است. (UC برکلی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399
Aerial shot of UC Berkeley campus

UC برکلی 2020-21 سال تحصیلی خواهد شد خوش آمدید متنوع ترین بستری کلاس ها در پردیس در تاریخ معاصر است. (UC برکلی عکس)

فوق العاده با استعداد دانش آموزان ارائه دانشجوی سال اول ورود به دانشگاه کالیفرنیا در برکلی برای سال تحصیلی آینده باید چشمگیر تمایز آنهاست ترین قومی متنوع دانشجوی سال اول بستری کلاس در بیش از 30 سال.

این است که بر اساس افزایش در اقلیت کمتر دانش آموزان ارائه شده و پذیرش. به طور خاص و قابل ملاحظه ای در این دانشگاه اذعان کرده 737 آفریقایی آمریکایی نظامیان 200 بیش از آن را از یک سال پیش برای آینده 2020-2021 مدرسه در سال که بیشترین تعداد حداقل از اواخر دهه 1980 ، در میان Chicanx و Latinx دانشجویان سال اول شماره این سال شروع به پریدن کرد بیش از 1000 دانش آموزان به 3,379 همچنین بالاترین حداقل از اواخر دهه 1980 ،

این و دیگر اطلاعات برای دانشگاه برکلی به تازگی بستری دانشجوی سال اول و انتقال کلاس شده و امروز (پنج شنبه, جولای 16) به عنوان بخشی از UC دفتر رئیس جمهور با انتشار اطلاعات از تمام نه UC مقطع کارشناسی دانشگاه.

رویکرد جدید به پذیرش

برای UC برکلی این افزایش در تنوع بدون حادثه است. پردیس رهبری اولویت بندی کرده است افزایش تنوع برای چندین سال و در طول سال گذشته یا یک جدید در مقطع کارشناسی پذیرش مدیر نونما پذیرش رویکرد — از کمک رسانی به, ثبت نام برای دیدار با هدف افزایش تنوع در حالی که حفظ UC برکلی استانداردهای بالای علمی.

"ما در این کلاس جدید در ماه اوت سال گذشته" با تلاش های امداد رسانی گفت: Olufemi "Femi" Ogundele دستیار معاونت و مدیر پذیرش در مقطع کارشناسی در دانشگاه برکلی است. "همه چیز تغییر این سال است. ما ساخته شده بسیاری از تغییرات. آبشاری اثرات این تغییرات به همراه داشت شگفت آور, تحصیلی, استعداد و متنوع کلاس ما در حال حاضر."

Femi Ogundele

UC برکلی دستیار معاونت و مدیر در مقطع کارشناسی, پذیرش Olufemi "Femi" Ogundele کمک دانشگاه رسیدن به دانشجو جوامع است که ممکن است نادیده گرفته شده اند در گذشته است. (UC برکلی عکس)

موفق فشار به سمت تنوع بیشتری در UC برکلی نیز منعکس شده در ورودی کلاس توسط:

  • بیشتر پل گرانت دریافت کنندگان یک شاخص از خانواده های کم درآمد. در این سال وجود دارد 5,106 دانشجوی سال اول و انتقال پذيرفته شدگان نسبت به 4,556 سال گذشته است.
  • بیشتر کالیفرنیا رویای قانون برنامه filers مستند نشده دانشجویان واجد شرایط برای دریافت دولت و نهادی کمک مالی. در این سال وجود دارد 258 دانشجوی سال اول و انتقال پذيرفته شدگان نسبت به 224 سال گذشته است.
  • پردیس بزرگترین تعدادی از بورسیه های اعطا شده از طریق آن آفریقایی ابتکار. در این سال 44 کمک هزینه تحصیلی داده شد نسبت به 12 سال گذشته و 28 سال اول. این افزایش به دلیل خصوصی جدید انسان دوستی با کلید های بودجه از ساناز و والتر هاس جونیور صندوق.
  • بیشتر نسل اول دانشجویان دانش آموزان از خانواده های که در آن نه پدر و مادر چهار سال مدرک دانشگاهی. این سقوط وجود خواهد داشت 4,106 جدید نسل اول دانشجویان سال اول کالج در مقایسه با 3,118 در سال 2019.
  • بیشتر کشورهایی که در میان جدید دانشجوی سال اول دانشجویان بین المللی پذیرفته شده به دانشگاه. این تعداد افزایش یافته است و از 74 سال گذشته به 84 این سال است.
  • بیشتر قومی و نیز دانشگاهی و تنوع در میان دریافت کنندگان جدید از رجنت و صدراعظم بورس, تیوی پردیس ترین بورس تحصیلی معتبر. در ورودی کلاس وجود دارد 232 دانشجویان سال اول و انتقال دانشجو گیرندگان و 31 درصد کمتر از اقلیت قابل توجهی افزایش از 22 درصد در سال 2019. بیش از 58 رشته نشان داده شد در میان دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی در این سال; در سال های قبل وجود دارد overrepresentation از دانش آموزان در زمینه های بنیادی.
  • قابل توجه تنوع در میان ورودی Fiat Lux دریافت کنندگان کمک هزینه تحصیلی. این برنامه استخدام راستا خود را با UC برکلی طرح برای ایجاد قوی پشتیبانی برای کم درآمد نسل اول دانشجویان با تمرکز بر افریقایی, امریکایی, Chicanx, Latinx و آمریکایی های بومی دانش آموزان است. از ورودی 89 دانشجویان سال اول و 59 درصد کمتر از گروه های اقلیت و 75% در حال اعطای پل-واجد شرایط و 80 درصد نسل اول دانشجویان است.

بالا پیشرفت تحصیلی

shelves of books in a library

UC برکلی ورودی اول کلاس نشان دهنده پردیس را با استانداردهای بالای علمی با میانگین unweighted معدل 3.91 و به طور متوسط SAT نمره 1,415; در تاریخ همتراز با سال قبل است. (UC برکلی عکس)

دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی ساخته شده است تغییرات قابل توجهی به راه آن انجام کمک رسانی به دانش آموزان آینده نگر توسط خانگی در مناطق دولت و کشور و جهان که کمتر دیده می شود معمولا در UC برکلی متقاضی استخر, اما آن را اضافه کنید نژادی, قومی جغرافیایی و اجتماعی و اقتصادی تنوع به پردیس. این توسعه نیز انجام شد و در گاهی اوقات نادیده گرفته جوامع در دانشگاه برکلی را حیاط خلوت خود.

پذیرش مقامات نیز مستحکم روابط با همکاران پردیس که همچنین کمک به دانشگاه برکلی به تلاش های امداد رسانی از جمله کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی, دفتر, مرکز آموزشی و مشارکت بخش کارشناسی آموزش و پرورش مراکز آموزشی حقوق صاحبان سهام و تعالی بخش حقوق صاحبان سهام و ورود و پل فرهنگی مرکز منابع (یک ائتلاف دانشجو-آغاز استخدام و حفظ و نگهداری مراکز) در تلاش برای آوردن انسجام به تلاش های امداد رسانی و استفاده بهینه از منابع است. پذیرش کارکنان در ارتباط با دبیرستان کالج و سازمان اجتماعی مبتنی بر مشاوران برای کمک به آنها در درک بهتر UC برکلی پذیرش روند.

Ogundele گفت: آن را به خصوص برای او مهم است برای اطمینان از UC برکلی استانداردهای بالای علمی نمی شد به خطر بیافتد به منظور دستیابی به تنوع بیشتر. "ما نشان می دهد که شما می توانید اعتراف متنوع کلاس است که با تحصیلات دانشگاهی عالی," او گفت:. "این چیزی است که من تا کنون بیشترین افتخار و چیزی است که من می خواهم به سعی کنید به تکرار سال پس از سال پس از سال است."

متوسط unweighted معدل امسال پذیرفته اول کلاس 3.91 همان سال قبل; متوسط SAT نمره برای این سال بستری در کلاس 1,415 نسبت به 1,419 در سال گذشته از نظر آماری تفاوت ناچیز با توجه به Ogundele. نمره متوسط برای عمل باقی می ماند و در 29.

Close-up photo of Sather gate on campus

UC برکلی را ببینید یک چشم انداز مثبت در تعداد نسل اول دانشجويان سال اول پاییز امسال — وجود خواهد داشت 4,106 نسبت به 3,118 در سال 2019. (UC برکلی عکس)

با وجود این رکورد را افزایش می دهد از ورود به کمتر اقلیت ها و شاخص های تنوع بیشتری در سراسر اضافی اقدامات پذیرش مقامات اشاره کرد که وجود دارد خیلی بیشتر به انجام. تعداد آمریکایی های بومی ارائه پذیرش پایین باقی مانده است. بیشتر آنها اضافه شده ارائه پذیرش فقط یک قسمت از پذیرش چرخه — تضمین این که بسیاری از این دانش آموزان متنوع رفتن به ثبت نام در دانشگاه برکلی کلیدی خواهد بود.

به طور کلی دانشگاه برکلی بستری 14,668 دانشجویان جدید الورود در سال 2019 و 15,435 برای پاییز سال 2020 است. این اعتراف رای باقی می ماند همان است که در سال گذشته در 15٪. تمام داده ها برای ورودی سال اول بود که امروز منتشر شده است برای کسانی که ارائه شده پذیرش در دور اول ارائه می دهد و همچنین به عنوان کسانی که در بستری از waitlist.

حدود 70 درصد از دانشجویان سال اول ورودی در حال ساکنان کالیفرنیا به نمایندگی از 53 از دولت 58 شهرستانهای استان است. بقیه آمده از 53 ایالات متحده و 84 کشور جهان است.

دانشجوی سال اول برنامه باقی مانده است نسبتا ثابت پس از سالها رکورد. وجود دارد 87,353 برنامه های کاربردی برای سقوط 2019 و 88,026 برای پاییز سال 2020 است.

انتقال دانش آموزان

UC برکلی بستری 4,779 ورودی انتقال دانش آموزان برای 2020-2021 نسبت به 4,883 سال گذشته است. آنها به طور متوسط معدل نسبت به سال قبل باقی مانده است در 3.8. از نظر تنوع و تعداد اقلیت کمتر انتقال دانش آموزان (آمریکایی آفریقایی تبار Chicanx, Latinx و بومی آمریکا) که به تازگی بستری شده در دانشگاه برکلی است 1,514 نسبت به 1,407 سال گذشته است. بیش از 95 ٪ از ورودی انتقال دانش آموزان از کالیفرنیا کالج ها. تعدادی از نسل اول انتقال دانشجویان از افزایش 2,253 در سال 2019 به 2,311 در سال 2020 است.

COVID-19 تاثیر در پذیرش چرخه

با توجه به جهانی همه گیر UC برکلی پردیس بسته شد به دانش آموزان و دروس منتقل شدند آنلاین ترک به طور معمول پر جنب و جوش دانشگاه خالی است. اما که نمی تاثیر پذیرش دانشجو برای 2020-20201 به عنوان دانشگاه هنوز بستری بیش از 15000 دانش آموزان است. (UC برکلی عکس)

این COVID-19 همه گیر مورد نیاز پذیرش مقامات برای برگزاری بسیاری از مارس و آوریل حوادث از راه دور به عنوان آنها به دنبال متقاعد کردن تازه وارد دانش آموزان برای ثبت نام در دانشگاه برکلی است. به جای کال بعد یک روز سالانه محوطه باز خانه و جشنواره برای تازه وارد دانش آموزان و جامعه دانشگاه برکلی میزبانی کال هفته, یک هفته کامل مجازی پانل بحث و رویدادهای دیگر به ارائه اطلاعات به دانش آموزان آینده نگر و پاسخ سوالات خود را. بیش از 250 حوادث ارائه شد از طریق زوم و دیگر سیستم عامل های آنلاین با محتوای ساخته شده در دسترس بر روی تقاضا برای کسانی که قادر به حضور زنده و یا جلسات برنامه ریزی شده. برای پدر و مادر برخی از پانل بحث ارائه شد در ماندارین و اسپانیایی. بیش از 6000 نفر که اکثر آنها به تازگی بستری دانش آموزان شرکت کننده در کال هفته که زد, مارس 18 تا 24 در آخر هفته از آن آغاز شد.

با توجه به عدم اطمینان در مورد چگونه همه گیر خواهد تاثیر دانشجويان کالج انتخاب این سقوط — از قبیل اینکه آیا آنها را انتخاب کنید به ماندن نزدیک به خانه — پذیرش مقامات نگهداری بزرگتر waitlist در این سال نسبت به حالت عادی. اما در پایان تنها دو دور waitlist استفاده شد که شبیه به قبل از پذیرش چرخه.

تعدادی از دانش آموزان ابراز علاقه به تعویق انداختن پذیرش خود را برای یک سال; برای دانشجویان سال اول که تعداد تقریبا دو برابر شد این سال است. انتقال دانشجو درخواست برای تاخیر و تا به حال هیچ افزایش قابل توجه. پردیس بررسی شده است از جمله درخواست مورد به مورد و بر اساس داده حدود 75 درصد از دانشجوی سال اول تعویق درخواست.

از آن خواهد شد در اواخر تابستان قبل از دانشگاه برکلی مقامات دانید که چگونه بسیاری از دانش آموزانی که پذیرفته پذیرش ارائه می دهد را ثبت نام. در حال حاضر به نظر می رسد امیدوار کننده با مقامات پیش بینی بیش از یک افت جزئی در پیش بینی جدید ثبت نام دانش آموز.

دقیق UC برکلی پذیرش داده ها را می توان در اینجا, اما توجه داشته باشید که دانشگاه داده ها شامل همه دانشجویان ورودی — کسانی که از کالیفرنیا و خارج از کشور و کسانی که بین المللی است. برخی از UC systemwide نمودار مارس را داده که متفاوت از دانشگاه برکلی است و به عنوان مثال شامل کالیفرنیا ساکن شمارش تنها محدود شود فقط به سقوط پذیرش و یا یک نقطه مختلف در زمان برای جمع آوری داده ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن