نورکو '80 قسمت 13: به شدت مسلح افسران فرود در مردان مسلح

نورکو '80 داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا مارس 10, 1980. سان برناردینو جنگل ملی در ایالت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

نورکو '80

داستان واقعی از دیدنی ترین سرقت بانک در تاریخ آمریکا

مارس 10, 1980. سان برناردینو جنگل ملی در ایالت کالیفرنیا.

جورج Wayne Smith بیدار با یک شروع است. گرد برف سقوط کرد از سبز نظامی پانچو به عنوان او به آرامی نشسته بر روی تپه شیب دار و نگاه کردن بیش از سیاهی Coldwater دره عمیق و باریک. به یاد او بیدار شدن از خواب و قبل از آن در تاریکی دیدن بلورهای یخ و برف درخشان به عنوان آنها در اطراف او و تفکر شاید روح او بود که برداشته تا خود را برای دیدار با خداوند در آسمان است. اما در حال حاضر به دنبال بیش از دره عمیق و باریک و به فکر سرنوشت خود جورج احساس هیچ یک از راحتی از یک انسان به مقصد پادشاهی از بهشت; او احساس یک مرد که تا به حال به طور جدی خراب کرد. او تکیه داد و در حالیکه به تاریکی.

در ارتش از lawmen درگیر در manhunt برای نورکو سارق مسلح بانک نگه می دارد مواظب نزدیکی یک بقوم سنگ ناهموار Lytle Creek, دره عمیق و باریک. (عکس توسط تام Kasser سان برناردینو شهرستان خورشید/SCNG)

•••

سیزده کیلومتر تا Lytle Creek, دره عمیق و باریک در سن برنردینو کلانتر مرکز فرماندهی در گلن تگزاس, آماده سازی بودند ساخته شده است به مطمئن شوید که سهشنبه, مارس 10 خواهد بود بسیار متفاوت از روز قبل است. صدها مسلح افسران ورود همراه با تجهیزات موجود به حمایت از آنها. در predawn تاریکی با یک باران سرد, سقوط, SWAT پرسنل از L. A. شهرستان کلانتر دفتر و یا لاسو شروع به ورود در اتوبوس. این گروه تا به حال یک نام فانتزی برای آموزش خاص دو مرد واحد اما بیشتر پلیس آنها را به نام خود تخصص: شکار و کشتن تیم است.

"انتقالها گزارش به فرمان خود مطالب" موقت سیستم لعنتی به عنوان اولین slivers نور آغاز شد به نظر می رسد بیش از Lytle Creek, دره عمیق و باریک. لاسو و سان برناردینو اداره پلیس SWAT اعضای ساخته شده راه خود را به یک فرمان خودرو, بررسی M16 تفنگ جامعی در بالا-ظرفیت مجلات و ملبس به جلیقه های ضد گلوله. دیگران ایستاده بود scarfing صفحات تخم مرغ نیمرو پخته شده توسط زندان شهرستان زندانیان در نزدیکی چو تریلر. Bloodhounds و چوپان آلمانی تیره و تار در آگهی و دور خود فنتنا اداره پلیس کنترل خرناس زمین. Mounted police تیم های جمع آوری شده در اطراف یک خط از اسب تریلر. انتقالها از سان برناردینو تیم امداد و نجات کوهستان لگد در خاک و منتظر به همکاری با مسلح اسکورت.

پس از دادن مردان خود را نهایی جلسه سان برناردینو دستیار کلانتر فلوید Tidwell نگاه کرد تا از زمین نقشه روی میز گذاشته شد. "در حال حاضر به دریافت آن بچه ها و محافظت از آن انتقالها," او گفت:.

جورج اسمیت آمار در پا گرد اخراج توسط رودخانه معاون اندی Delgado در نزدیکی بانک بود اما قادر به ادامه تبادل آتش با چند افسر با وجود از دست دادن مقدار زیادی از خون خود را تا زمانی که تعقیب به پایان رسید در کوه کچل جایی که او دستگیر شد. عکس از سان برناردینو شهرستان خورشید/SCNG)

سان برناردینو PD SWAT گروهبان لری ریچاردز همراه با سه نفر از مردان خود را سه سن برناردینو کلانتر نمایندگان شروع به جستجوی خود را در ساعت 8 صبح در محل کمین در کچل بریدگی جاده ها است. ریچاردز' تیم خواهد پیشرفت تا درجه در جهت یک ردیاب دوم تیم مجهز به سرد-آب و دنده کار راه خود را از 7,800 پا نشست کچل درجه یک.

در شستشو خود ریچاردز' انتقالها برداشت یک دنباله از خون منجر باریک آتش جاده ها است. پس از چند صد متری آنها را به پیچ تند به نوبه خود بر روی لبه در خارج از کوه های منتهی به پشت خط الراس فوق Coldwater دره عمیق و باریک. تقریبا بلافاصله ریچاردز شنیده تماس صدای از جایی در دامنه کوه. مردان کاهش یافته است پایین گسترش یافته و در زمان و موقعیت است. در عرض چند ثانیه چهار پرقدرت محدوده نصب شده در بالای تفنگ M16 آموزش دیده بودند در یک شکل نشسته پشت ضخیم manzanita بوش چند صد متر پایین دامنه کوه با تکان دادن دست خود را بالاتر از بالا از قلم مو خط.

ریچاردز نشانه به یکی از سوات افسران جس هرناندز به دنبال او پایین تپه. زمانی که آنها نزدیک ریچاردز فریاد زد برای خود مشکوک و به منظور بالا بردن دست خود را و نگه داشتن آنها را در هوا. "لطفا من به ضرب گلوله کشته شده است" مرد گفت: به عنوان مچ کشیده شد پشت سر خود بسر برده است. "من از دست داده ام تعداد زیادی از خون." ریچاردز radioed یک کد "4": وضعیت پایدار و همه پرسنل اجرای قانون خوب است. جورج Wayne Smith, مردی که تا به حال قول داد که هرگز به کار گرفته می شود زنده بود و فقط تسلیم.

•••

آن زمان سن برناردینو شهرستان کلانتر کارآگاه قتل راس Dvorak 45 دقیقه تا دامنه کوه ناهموار برای رسیدن به جایی که جورج اسمیت ضعیف از دست دادن خون بود که منجر به انتظار medevac هلی کوپتر. Dvorak روشن بر روی یک نوار ضبط است. "چه نام کامل خود را?"

"جورج اسمیت. Wayne Smith," جورج جواب داد: نفس نفس به شدت.

"جورج امکان وجود دارد که شما ممکن است بمیرد. آیا شما متوجه است که?"

"آره" جورج جواب داد.

"با در نظر گرفتن" Dvorak گفت: "آیا شما می خواهید به من بگویید هر چیزی در مورد آنچه اتفاق افتاده است؟"

"اه, خوبی," جورج تشکر.

"چه اتفاقی افتاد جورج؟" Dvorak پرسید.

"من در زمان سه در پای من در بانک است."

"آیا شما در ضربات با پلیس در یک بانک در نورکو? امنیت اقیانوس آرام بانک؟"

"بله" اسمیت اذعان کرد.

"آیا شما می دانید که یک افسر کشته شده است?" Dvorak پرسید.

"چه ؟ من نمی . . ." جورج stammered تنفس به شدت.

"من به شما گفتن در حال حاضر یک افسر کشته شده است" Dvorak گفت: "و شما خواهد بود به زندان برده شد در سن برناردینو کانتی برای قتل یک افسر."

هر چه امید جورج Wayne Smith شده اند ممکن است در مورد پناه دادن به همیشه در حال راه رفتن به زمین به عنوان یک رایگان مرد دوباره به حال فقط از بین رفت. "من نه یک جنایتکار پرداخته ضعیف. "این فقط یک حرکت ناامید برای من است."

•••

راسل Harven بیدار در شب خیس طریق و لرز در انفجار را تکان داد که تمام بدن خود را. چیزی گرفتار چشم او دور زیر در Coldwater دره عمیق و باریک. وجود دارد کوچک و تاب بودن پرتقال رقصید در تاریکی در میان موضع سنبه. هنگامی که او در نهایت از آن ساخته شده به پاکسازی آن جای تعجب نیست او را به دیدن برادرش کریس نشسته اند در نزدیکی شعله. سقوط در برابر کاهش یافته تنه درخت کریس بود و تنفس کم عمق و سریع تنفس هر یک تلاش آگاهانه.

"چگونه بد شما رسید؟" اهل خواسته

"مقدار زیادی بد" کریس گفت. با کریس نیاز به توجه پزشکی و Russ نیاز به انسولین و مواد غذایی دو برادر می دانست که آنها انجام می شود. "ما در حال خارج شدن از این یکی از شما می دانید."

اهل راننده سرشونو تکون دادن. "من می دانم."

کریس ایستاد سرفه. "برویم."

آنها ساخته شده راه خود را به دهان Coldwater کنین و ادامه داد: پایین گسترده Lytle Creek شستشو نگه داشتن به سمت دور از جاده ها است. Russ در رهبری بود که او برگشت و به برادرش. کریس متوقف شده بود و به دنبال در سراسر شستشو به جاده چند صد فوت دور. "بر روی زمین" گفت: Russ.

"کلانتر افسران گرفتن دست خود را در هوا تا جایی که ما می توانید آنها را ببینید!" یکی از چهار نفر با اسلحه آموزش دیده در آنها فریاد زد.

•••

پس از تبدیل خم در کچل بریدگی جاده جلوتر از دیگران قبل از شب مانی Delgado فقط نگه داشته در حال اجرا و در حال اجرا تا زمانی که او می تواند اجرا شود نه بیشتر و سپس او رفت و بیش از این طرف. این رشد اما او هرگز متوقف شد. کشویی غلت توفنده از طریق manzanita و تیغ که پاره در پوست و لباس.

دزد کریس Harven گلوله قرار گرفت و زخمی ریورساید معاون جیم اوانز فقط قبل از Evans کشته شد توسط تیراندازی از بچه ها بد در او شده است می خواهم تعقیب. Harven دیده می شود در اینجا پس از ضبط خود را در کوه کچل. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سان برناردینو خورشید)

به عنوان روز شکست بیش از Lytle Creek, مانی دراز بر شکم خود را با یک .38 در دست خود را بر روی یک گنبد ridgeline با پوشش متراکم چاپارل به عنوان بالا به عنوان سر یک مرد. ظهر خورشید بود cresting بیش از دره عمیق و باریک حل دور ضخیم صبح پوشش ابر. مانی برگزار شد و موقعیت خود را و منتظر.

در ساعت 10:30 صبح رفت و برگشت از Coldwater Canyon آغاز شد و با بدنه اصلی از 50 مردان در حال حرکت از پایه کوه در یک southwesterly جهت در حالی که شکار و کشتن تیم سایه آنها را از زمین بالا در کچل بریدگی جاده ها است. یک ساعت و نیم به, رفت و برگشت, لاسو SWAT اعضای John مشاهده و گلن Bartholomew واقع fresh tracks در نهایت منجر بیش از لبه جاده است. مسلح با یک Remington 40-X بالا-مجهز به تفنگ و ایتاکا 12-gauge shotgun, مشاهده و Bartholomew دنبال این آهنگ در امتداد بالا زمین در حالی که صهردرس عبور سربار مبارزه با بادهای توفانی خود شرکتکنندگان اسکن دامنه.

به عنوان دو مرد با صعود طرف ridgeline آهنگ رفت و به انبوه ایستاده از چاپارل که تحت پوشش کل تاج گنبد تپه. به زودی آنها مبارزه از طریق عملا غیر قابل نفوذ قلم مو با دید اغلب کمتر از 5 فوت و هرگز بیش از 15.

سان برناردینو کلانتر هلیکوپتر گل رز از پشت خط الراس با سر و صدا از پره های روتور و برگزار کم, شناور, شلاق مسواک زدن و لگد زدن تا ابری از خاک. مشاهده متوجه نقطه نقطه ایستاده در باز کردن درب از هلی کوپتر به دنبال راست پایین.

جان Plasencia, که لکه بینی در 40-شاه-1 در طول پیگیری از طریق دره عمیق و باریک در روز قبل از طرف یک فلش آبی رنگ در میان رنگ سبز و قهوه ای قلم مو. پلاسنسیا دیدم, مشاهده و Bartholomew و اغراق آمیز اشاره حرکات به سمت منطقه درست در زیر هلی کوپتر. نظر به پلاسنسیا شست-و radioed محل بیش از لاسو فرکانس. دو مرد بررسی سلاح های خود را برای آخرین بار.

مشاهده و Bartholomew رخنه کرد و به آرامی از طریق قلم مو ضخیم است که آنها نمی توانند حتی دیدن هلیکوپتر بالای آنها است. باد از روتور گاو بوته شدید یک سمت به سمت دیگر خود را در معرض شک در کوتاه چشمک می زند. Delgado شد تنها ده فوت دور دروغ گفتن در معده خود را به دنبال در هلیکوپتر. دو نمایندگان حل و فصل را به خود شلیک موقعیت.

"یخ کلانتر نگه دارید و آن را سمت راست وجود دارد" Bartholomew به نام.

مانی شلاق سر خود را در اطراف و شروع به رول بر روی سمت چپ او. هنگامی که او مشاهده و Bartholomew دیدم جراحی از تفنگ خود را در دست راست و شلیک سلاح های خود را. سه دور از .308 و سه بار از #4 باک ناودان به تنه از مانی Delgado. Delgado تن به تن رو به جلو و ذخیره کردن حرکت یک دست جمع زیر بدن خود را. هنگامی که تماس های بیشتر به Delgado تولید هیچ جنبش مشاهده رخنه کرد به جلو دست به دستبند مانی و نورد بدن مرده ، یک .38 هفت تیر وضع در زیر بدن است.

View برگزار شد از چهار انگشت به Plasencia, سیگنالینگ کد 4. آن حدود 3:30 بعد از ظهر زمانی که پخش رفت و بیش از سان برناردینو فرکانس رادیویی. آخرین نورکو outlaws شده بود خنثی کرد. تشویق رفت تا در پست فرماندهی و سراسر دامنه از Lytle Creek, دره عمیق و باریک. شکار و کشتن تا به حال کار خود را انجام داده.

•••

آن نیمه شب گذشته بود در زمان آسیب شناس دکتر ایروینگ ریشه شروع به کالبد شکافی از مانی Delgado در سن برناردینو کانتی سردخانه. ریشه اشاره کرد 62 نافذ زخم از آنچه به نظر می رسد #4 چارپاره. بعد او مورد مطالعه 2 اینچ-قطر سوراخ در شانه راست قرار دارد توسط جان مشاهده و .308. وی با اشاره به دوم 2 اینچ سوراخ در سمت راست از این موضوع است. همان تفنگ همین است.

در گذشته ریشه خطاب سوراخ در مانی Delgado قفسه سینه. مستقیم در تماس با زخم 10 میلیمتر در قطر با چرب باروت سیاه باقی مانده در اطراف زخم. ریشه بررسی اشعه ایکس. گسترده تکه تکه شدن از سمت چپ قلب بطن با از دست دادن خون. این آسیب شناس تبدیل به مردان از سن برناردینو کلانتر ، "چه کسی تا به حال .38?"

"آن مرد روی میز" کسی که جواب داد.

"من نفرت را به نا امید کردن دوستان خود را بیش از در لاسو," Root گفت: از بین بردن دستکش خود را. "آنها نمی کشتن این مرد است. او خودش را کشته بود."

ریشه شتاب پایین آخرین خط خود را گزارش. "علت مرگ: زخم گلوله به قلب است."

پنج سارق مسلح بانک تنها دو جوانترین مانی و بیلی دلگادو نگه داشته بود وعده هرگز گرفته شود زنده است.

•••

آینده شنبه: سری – خرید اینترنتی از سرقت از بانک در نورکو ادعا مشاغل و تغییرات انجام ندادی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب