UC برکلی شناگر می یابد و نقش مهمی در مبارزه برای عدالت نژادی

لانه خرگوش و غیره7/2/2020 9:30 ق. ظ | توسط: Reece وهیتلی کال شناگر پیدا کردن نقش خود در طول محوری لحظه در زما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

کال شناگر پیدا کردن نقش خود در طول محوری لحظه در زمان

آن را بی خطر است برای گفتن که جهان تغییر کرده است. جهانی و همه گیر همراه با یکی از قانع کننده ترین حقوق مدنی لحظات در تاریخ چیزی است که من هرگز به آینده.
 
تمام زندگی هر زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند توجه بیش از حد.
 
واکنش به جورج فلوید مرگ تکان دهنده بود برای همه ما. اولیه من حس شوک شد احساس وحشت و نگرانی که تغییر ممکن است در واقع با توجه به انرژی و نیروی واکنش سراسر کشور است.
 
8:46.
 
پس از پردازش برخی از خود من یو پی اس و فراز زندگی در طول این هفته من خوشحال هستم به پیدا کردن
نقش من در این جنبش است. من متعهد به انجام آنچه که من می تواند به ایجاد تغییر پایدار. قبل از اینکه من به اشتراک گذاشتن موفقیت های من سپاسگزار به بازی یک بخش کوچک در من نیز باید سهم پایین است که الهام گرفته از تلاش های من.
 
می گویند نام خود را:
 
در پی خنثی بیانیه ای از ایالات متحده آمریکا شنا در مورد جورج فلوید مرگ من پیدا کردم خودم را در یک بسیار پایین محل عاطفی. به عنوان یک مرد سیاه و سفید با شور و شوق در یک ورزش است که تقریبا 1.5% سیاه آن را ایمن می گویند که من احساس جدا شده است. برای خواندن بیانیه ای که فاقد حتی کلمه "سیاه" مرا ناامیدی عمیق. دیدن دیگران بی طرفی در مواجهه با بی عدالتی ساخته شده من احساس نادیده گرفته شده است. به من به نظر می رسید که سازمان من سخت کار کرده ام به نمایندگی از نبود با اذعان به سیاه و سفید چشم انداز. در انجام آن علاوه بر خودداری کنید داستان از مردم در مورد تجارب ما با آشکار و ضمنی و نژاد پرستی. این سازمان بود واقعا بی تفاوت نسبت به تجربیات من و یا آن را فقط از دست این نقطه ؟
 
جورج فلوید. Breonna تیلور. Trayvon Martin. الیاس McClain. Tamir برنج. ساندرا مطلوب...
 
من سپاسگزار به حال روشنفکر شنوندگان در طول این زمان از رشد اقتصادی ایالات متحده آمریکا شنا گنجانده شده است. تعهدات به تغییر ساخته شده توسط کسانی که با اقتدار در فضای یک برکت و رحمت است و فوق العاده برای دیدن. من هیجان زده هستم برای چه هر دو ایالات متحده آمریکا شنا و کال دو و میدانی را با طیف گسترده ای از نفوذ است. اما من می دانم که من نمی ساکن در این موفقیت برای بیش از حد طولانی است. من درک می کنم که کار وجود دارد که هنوز باید انجام شود در بسیاری از جبهه ها. که گفت: من امیدوار هستم که من می توانم این کار را از طریق یک روز.
 
Ahmaud Arbery. Philando کاستیا. اریک گارنر. امت تا. فردی خاکستری است. مایک براون...
 
این جنبش بیدار است من در راه من نمی توانست تصور هشت هفته پیش. من منتقل شده اند توسط مکالمات من با من کال خانواده ما مدیر ورزشی من با مربیان و هم تیمی های من. من هم قبول نیست که هر کس چیزی برای گفتن در این موضوع – ما نمی توانیم همه رشد در همان سرعت. وکالت رای دادن و صحبت کردن ابزار تغییر اجتماعی. من باید برای آینده امیدوار است. هیچ انتخاب دیگری.
 
بعدی چه کسی ؟
 
"سکوت در برابر بی عدالتی است همدستی" یک عبارت است که به شدت وزن در ذهن من در طول این زمان. عبارت رشد می کند در قدرت خود را هر روز و هفته است که رفتن. بی عدالتی است که در خدمت به عنوان یک بنای به جامعه ما هستند که متوجه توده ها به عنوان قبل از هرگز. صدای من صدای شما و صدای ما با هم قوی تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که تغییر واقعی خواهد آمد.
 
نوامبر 3. رای دادن.
 
نسخه قابل چاپ نسخه


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن