نزدیک به 70 درصد از ترمینال جزیره زندانیان تست مثبت برای coronavirus به عنوان 7 زندانی می میرد

Coronavirus مربوط به مرگ 70 ساله ترمینال جزیره زندانی در روز شنبه مشخص هفتم زندانی به مرگ در زندان فدرال که در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 اردیبهشت 1399

Coronavirus مربوط به مرگ 70 ساله ترمینال جزیره زندانی در روز شنبه مشخص هفتم زندانی به مرگ در زندان فدرال که در آن 67 درصد از زندانیان دارای آزمایش مثبت است.

اسکات داگلاس برش Sr. از دره اپل سابق preparer مالیاتی, درگذشت یک بیمارستان محلی پس از مبارزه با علائم شدید برای نزدیک به یک ماه گفت: اداره فدرال زندانها در بیانیه ای.

برش که تا به حال در دراز مدت از قبل موجود شرایط پزشکی در بیمارستان بستری شده بود در تاریخ 14 آوریل به علت تنگی نفس و هیپوکسی و علائم دیگر مقامات زندان گفت. بعد برش قرار داده شد در ونتیلاتور و در آوریل 16, آزمایش مثبت برای COVID-19.

برش بوده و خدمت به 26 ماه حبس برای کمک و کمک در تهیه کاذب, اظهارنامه مالیاتی, مقامات گفت. او وارد ترمینال جزیره در ماه ژانویه است.

ترمینال جزیره کم امنیتی زندان واقع در سن پدرو با خوابگاه به سبک مسکن شده بود یک بار این سایت از بزرگترین شیوع COVID-19 در میان فدرال زندانها. فدرال تادیبی موسسه لامپوک یک زندان در سانتا باربارا کانتی پیشی پایانه جزیره با 851 آن 1,162 زندانیان تست مثبت برای این بیماری است.

هنوز هم قابل توجه خوشه باقی می ماند در داخل ترمینال جزیره با 693 آن 1,042 زندانیان — 67% — داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به آخرین داده های ارائه شده توسط اداره زندانها.

تشکر. تد ازای D-منهتن ساحل و تشکر. Nanette Barragan, D-کرسن خواست مسئولان زندان به جای همه زندانیان در پایانه جزیره در خانه حبس و آزادی بیشتر زندانیان از طریق دلسوز انتشار.

مسئولان زندان گفته اند که برنامه ریزی برای مبارزه با گسترش COVID-19 در محل قرار داده است از جمله استقرار 50 اضافه شده پزشکی و غیر پزشکی کارکنان و همچنین علاوه بر این از چهارم زندگی می کنند.

در میان کارکنان خود, 15, زندان, کارکنان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن