که در آن بازیکنان NBA خواهد غذا خوردن و بازی در دیزنی جهان

بازیکنان NBA از سرگیری خود coronavirus-کوتاه فصل در والت دیزنی جهانی را پیدا خواهد کرد یک دولت از هنر و ورزش ح

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 خرداد 1399

بازیکنان NBA از سرگیری خود coronavirus-کوتاه فصل در والت دیزنی جهانی را پیدا خواهد کرد یک دولت از هنر و ورزش حرفه ای امکانات وسیع هتل به خانه تماس بگیرید و شاید حتی یک فرصت را به سوار coaster غلتکی پس از تیم های مرحله داخل بسکتبال حباب.

NBA حکام را تایید کرده است شروع مجدد لیگ فصل در اواخر ماه ژوئیه در دنیای دیزنی در فلوریدا, با توجه به آسوشیتد پرس.

NBA خواهد شد مرحله باقی مانده از آن فصل را با 22 تیم در قالب در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان. تیم بازی خواهد کرد و در مجموع 88 بازی فصل — 8 در هر تیم و همچنین به عنوان یک چند پتانسیل بازی در بازی قبل از شروع postseason به گفته نیویورک تایمز.

بازی در حال انتظار برای شروع جولای 31 با برگشتی در حال اجرا تا اواسط ماه اکتبر. بازیکنان خواهد گزارش به منطقه اورلاندو در اوایل ماه جولای پس از اردوگاه های آموزشی در خانه خود و امکانات.

تیم NBA خواهد بازی چند بازی روزانه در سه عرصه در 220 هکتار ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی با توجه به نیویورک تایمز.

همچنین نگاه کنید به: کالیفرنیای جنوبی پارک را بر روی تعداد مردم محلی و passholders هنگامی که آنها بازگشایی

ایده برای بازی های باقی مانده از فصل در دیزنی جهان را برانگیخته بود توسط یاهو خبرنگار ورزشی کیت اسمیت در یک ستون او نوشت: در اواسط ماه آوریل است. با توجه به اسمیت سابق دیزنی جهان عضو بازیگران دیزنی وسیع پارک رفت و آمد مکرر ارائه شده سه عنصر کلیدی NBA مورد نیاز به پایان فصل: گسترده بسکتبال امکانات فراوان مسکن و توانایی برای ایجاد یک حباب پردیس برای لیگ.

به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی ارائه می دهد بیش از یک دوجین در دادگاه های بسکتبال با پخش آماده امکانات با توجه به یاهو ورزشی.

HP زمینه خانه میزبان تلویزیونی کالج بسکتبال مسابقات هر سال است. مرکز صدور ویزا می تواند به خانه تا شش اندازه کامل در دادگاه های بسکتبال و می تواند پیکربندی مجدد در یک ورزشگاه-راه اندازی سبک با یک دادگاه. عرصه در درجه اول مورد استفاده برای ملی تشویق و رقص های قهرمانی, می تواند پیکربندی شده برای شش دادگاه های بسکتبال ایده آل برای NBA جلسات تمرین.

تحت NBA حباب پردیس, برنامه بازی خواهد بود که به روی عموم بسته فقط با تیم های, پخش, خدمه و ضروری پرسنل مجاز در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه جدید دیزنی آماده به کار تصویب مجازی صف سیستم کار می کند

پس چگونه می خواهد بازیکنان NBA صرف 20-به همراه ساعت از روز خود را در دیزنی حباب هنگامی که آنها در حال انجام بازی بسکتبال بازی ها در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی?

دیزنی و NBA توافق کرده اند به استفاده از کورونادو چشمه توچال به عنوان مسکن اولیه منطقه در طول دیزنی جهان-بر اساس فصل با توجه به یاهو ورزشی.

این کورونادو چشمه توچال کمتر از 4 کیلومتر از ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی و حدود 10 دقیقه با اتوبوس یا ماشین.

به تازگی دوباره تصور کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر ارائه می دهد بیش از 1,900 اتاق. این 545-اتاق گران Destino برج اضافه شد به دیزنی توچال در سال 2019. رفت و آمد مکرر دارای حدود 100000 فوت مربع از مرکز کنوانسیون فضا.

هتل گرند دو داستان لابی پر از مور حلق آویز فانوس و کاشی اسپانیایی-الهام تزئینی برنز صفحه نمایش است که با تکیه تلفظ کردن هتل ترکیب اسپانیایی در مکزیک و جنوب غربی آمریکا فرهنگی تم.

بسیاری از اتاق در متوسط قیمت دیزنی توچال نسبتا استاندارد هتل و کرایه. اسکله اتاق با یک نمایش از 22 هکتار لاگو دردو بیشتر مطلوب است. این کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر ارائه می دهد اجرایی و یک خوابه سوئیت برای خیمه بازیکنان در هر تیم است. گران Destino یک مجموعه ریاست جمهوری برای لیگ بزرگترین ستاره.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می خواهد به ارائه مونته کریستو ساندویچ و دل شلاق به خانه خود را

پس از یک بازی سخت بازیکنان NBA می توانید شیب را در 90 - 120-پا استخر ساخته شده در اطراف یک 50-پا بلند ماکت تولیدی صنعتی مایان فولاد هرم است که ویژگی های جریان آب پایین پله. برای بازیکنان به دنبال سرد غوطه در طول مرطوب, اورلاندو, تابستان, استخر ارائه می دهد اسلاید با یک جگوار در بالا تف آب.

رفت و آمد مکرر نیز از ویژگی های دیزنی جهان بزرگترین فضای باز است که دارای 22 نفر — اتاق به اندازه کافی برای چهار NBA شروع ترکیب اولیه و ششم-مرد یا دو.

علاوه بر امکانات ورزش در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی بازیکنان می توانند از بین بازی ها در 24 ساعته هتل ورزشگاه در کورونادو چشمه رفت و آمد مکرر و گران Destino برج. یک مایل طولانی دویدن دنباله گرداگرد سوسو زننده لاگو دردو.

در محل آبگرم خدمات شامل سوئدی پیام و فشرده ساق پا و پا درمان است. یک سالن ارائه می دهد کوتاهی مو برای مردان به عنوان به خوبی به عنوان ریش و سبیل trims.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیگر کالیفرنیا پارک می تواند بازگشایی در مرحله 3 دولت می گوید

بهترین مکان برای غذا خوردن در داخل حباب را در تولدو — از tapas, استیک و غذاهای دریایی رستوران بالای Gran Destino برج. این رستوران خوب ناهار خوری ارائه می دهد اسپانیایی-الهام آشپزی شراب از اسپانیا و کالیفرنیا و بازدید از پارک آتش بازی نشان می دهد (یک بار در شب spectaculars رزومه).

دیگر گزینه های ناهار خوری در رفت و آمد مکرر شامل مایا کوره (مکزیک) و سه پل Bar & Grill (ساندویچ) و El Mercado del Coronado (فود کورت).

بارسلونا سالن هیبرید نانوایی-نوار در خدمت اسپرسو روز و کوکتل شب. بازیکنان می توانید گرفتن در تمام روز NBA در Rix Sports Bar & Grill. سورئالیست کوکب سالن نوار پشت بام با آن قاصدک لوستر خواهد بود محل مناسب برای خنک بعد از یک روز طولانی است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا اواسط جولای

اگر ستاره NBA نیاز به باز کردن از پیچ در لینک های لیگ می تواند مسدود کردن برخی از توپ را روی گوه بار در دیزنی جهان, نخل, ماگنولیا, دریاچه Buena ویستا یا بلوط دنباله های گلف.

سفر به دیزنی چشمه, هوای آزاد, مرکز خرید بود مسلما شامل بیش از حد بسیاری از بالقوه تعامل با جهان خارج است. اما اجاره کردن یک رستوران مانند Boathouse یا انزو مخفی گاه برای شب نمی شود از این سوال.

بازدید از دیزنی پارک به احتمال زیاد پشت سر هم NBA حباب. اما یک ساعت بعد سوار در فضای کوه برای یک بازیکن VIP یا دو ممکن است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند بررسی می پرسد: زمانی که passholders احساس امن برای بازگشت ؟

دنیای والت دیزنی قصد دارد به طور کامل بازگشایی عمومی در اواسط ماه جولای پس از تمدید coronavirus تعطیلی آن چهار فلوریدا پارک. دیزنی سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک را بازگشایی در جولای 11 در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود پارک را بازگشایی در ژوئیه 15.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de