لا کسب و کار انتخاب کنید تا تکه های شکسته با کمک از خوب سامریان

تمیز کردن در ملرس خیابان در لس آنجلس پنج شنبه, مه 31 سال 2020 است. معترضان تخریب غارت و آسیب دیده و کسب و کار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399
تمیز کردن در ملرس خیابان در لس آنجلس پنج شنبه, مه 31 سال 2020 است. معترضان تخریب غارت و آسیب دیده و کسب و کار در این منطقه پس از جمع معترضان روز شنبه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

آن را به طرز مرموزی آرام صبح روز یکشنبه در مرکز شهر لس آنجلس و در شهرستان فیرفکس منطقه به جز صدای جارو. آنها فراگیر تا پراکنده ذرات شیشه ای.

و در آنجا بود din کارگران شبانه روزی تا عرض.

آن روز بعد از.

در اثر آنها چیدن قطعات شکسته معیشت را ویران کرد یک شب در میان ساعت از خشونت است.

بله. جورج فلوید سزاوار عدالت است.

اما یک روز که قرار بود برای بازگشایی پس از ماه ها بسته بودن به دلیل coronavirus خاموش شد و در عین حال یکی دیگر از روز غم انگیز برای صاحبان کسب و کار در حال حاضر در آستانه از دست دادن معیشت خود را.

حتی در میان آوار در روز یکشنبه وجود دارد چیزی خوب است. آرام داوطلبان مجدانه در زمان جاروها. آنها متواضعانه شروع به تمیز کردن پس چه L. A. شهردار اریک Garcetti روز یکشنبه به نام برخی از "زشت ترین تصاویر در یک نسل" در این شهرستان است.

داوطلبان تمیز کردن لینک خیابان در لس آنجلس پنج شنبه, مه 31 سال 2020 است. معترضان تخریب غارت و آسیب دیده و کسب و کار در این منطقه در روز شنبه. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

کارکنان در Blick Art Materials در بورلی بلوار بودند ارزیابی خسارت در محله هنر-عرضه hub. خود ویندوز به شکست و حداقل 1 ، 000 دلار کالا به سرقت رفته بود. بقایای دیواری و آشغال آتش ایستاده بود به عنوان یادآوری از روز قبل.

مدیر جان Alvarez ایستاده بود پشت فروشگاه "بسته" ثبت نام. او empathized با معترضان — تا خشونت و صدمه به اموال.

"فقط نمی شکستن به فروشگاه و مسائل نور در آتش" او گفت:.

مرکز شهر در شهر طلا و جواهر در منطقه کسب و کار شد و ضربه سخت است.

"همه چیز شکسته شد اما خوشبختانه آنها نمی رفتن را از طریق آن به طوری که به علاوه" گفت: کارلوس تجدا, 32 ساکن لس آنجلس که با پدر او صاحب یک فروشگاه در برادوی و خیابان 5 مرکز شهر.

Paul o'brien مالک فلوید را 99 آرایشگاه در 7300 ملروز خیابان در لس آنجلس در غارت و تخریب مغازه یکشنبه, مه 31 سال 2020 است. معترضان تخریب غارت و آسیب دیده و کسب و کار در این منطقه در روز شنبه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

تجدا توصیف دراماتیک شب شنبه زمانی که او یک زنگ در 8 بعد از ظهر که همه چیز داره چپ چپ.

از خانه خود در حدود 5 مایل دور از خانواده و با عجله به کسب و کار که در آن آنها یافت می شود ویندوز را درهم شکست.

این Tejadas در میان صاحبان کسب و کار چند که نشان داد تا صبح روز یکشنبه. پوسته-شوکه آنها stoody در وسط آنچه مانند نگاه پس از یک جنگ منطقه جارو و پارو شیشه ای. آنها تمیز graffitti و ارزیابی چه بود غارت از کسب و کار خود را در حال حاضر اکثر سوار کردن و یا در حال پوشش داده شده با تخته سه لا.

در J&J King بی سیم صاحب Juda Anszeh در کسب و کار از سال 1984 گفت: صاحبان کسب و کار درب بعدی نشان داد تا با استفاده از سلاح برای دفاع از اموال خود را.

او نمی تواند آنها را سرزنش Anszeh اضافه شده است.

"چه پلیس هم اشتباه بود" Anszeh گفت: از مینیاپولیس وضعیت. "اما من فکر نمی کنم آن را مناسب برای استفاده از این."

گروه دیگری پدید آمده در خیابان های محلی گفت: داوطلبان. آنها را برای کمک به تمیز کردن.

دوون, Provo, 27, در میان آنها بود.

یک داوطلب با مرکز شهر لس آنجلس محله شورا او و حدود 40 نفر دیگر — بسیاری از جوانان در وجود 20s و 30s — چتری در سراسر مرکز شهر به تمیز کردن.

کارگران مدیره تا پنجره شکسته در ملرس خیابان در لس آنجلس پنج شنبه, مه 31 سال 2020 است. معترضان تخریب غارت و آسیب دیده و کسب و کار در منطقه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید که در مینیاپولیس در حالی که دستگیر شدن توسط پلیس. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

"مردم رنگ نمی توانید ما را به این وضعیت" پروو گفت. "مردم سفید مثل خودم کردم ما اینجا. این مسئولیت ما را به انجام آنچه ما می توانیم."

اشلی Hogrebe protesed شنبه, اما تصمیم گرفت تا دوباره با فولاد قلم و استون.

"من فکر می کنم مردم سفید باید متعهد به این, به ویژه به این دلیل که پلیس قطعا نمی آمد پس از سفید مردم تا آنجا که آنها پس از مردم سیاه و سفید دیروز."

طلا و جواهر بررسی صحنه از فروشگاه خود را در برادوی نزدیک به 6 سنت در روز یکشنبه پس از خرابکاری غارت فروشگاه. (عکس از دیوید روزنفلد)

Chinedu Oji, Obibi Arisukwu و آریانا Soleil نیز صرف یکشنبه تمیز کردن پس از اعتراض در روز شنبه.

برای آنها آن را نیز نماد که همه معترضان محرکین.

"رسانه ها نیاز به مخلوط اوباش با مردم معترض دلایل حق" Arisukwu گفت. "به عنوان یک مرد سیاه و سفید اگر ما متوقف شده توسط پلیس برای ترافیک بلیط این ممکن است آخرین روز از زندگی ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب