رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: هیچ بودجه های بیشتر برای کسانی که

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که جلوگیری از ارسال کمک های مالی به سازمان بهدا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که جلوگیری از ارسال کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی (WHO) به دلیل تعصب نسبت به چین در طول COVID-19 شیوع. امریکا بزرگترین و تنها حامی مالی که, اهدای بیش از 400 میلیون دلار برای 2018-2019 دوره حسابداری برای تقریبا 15 درصد که در بودجه. در مقابل چین تنها به US$86 میلیون دلار به این سازمان در طول این زمان.

برش بودجه

"تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع با کمی مرگ... این که نجات جان هزاران نفر و اجتناب اقتصادی در سراسر جهان آسیب برساند. به جای این که به میل خود در زمان چین اطمینان به ارزش اسمی... و در دفاع از اقدامات دولت چین را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همانطور که توسط سی.

رئیس جمهور تهمت با اشاره به این که آمریکا بررسی خواهد شد که احتمالا محل را ظرف مدت 60 تا 90 روز. در عین حال دولت این موضوع را مورد بحث با متحدان و دیگر بهداشت جهانی همکاران به منظور تعیین اینکه چگونه به بهترین استفاده از منابع مالی که متعلق به سازمان است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده امریکا از نهادهای دیگر و سازمان های تحت کنترل سازمان ملل از جمله شورای حقوق بشر سازمان ملل و یونسکو از او معتقد است که آنها شده اند به هدر دادن بودجه عطف سیاسی و نه مشغول به کار در خط با اهداف خود.

(Image: Screenshot / YouTube)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به قطع روابط و حد امریکا مشارکت با سازمان ها و نهادهای وابسته به سازمان ملل متحد. (تصویر: Screenshot / YouTube)

بسیاری از مردم انتقاد و تهمت تصمیم با شورای امنیت سازمان ملل ادعا کرده است که این زمان برای چنین اقدامی. منتقدان اشاره می کنند که برش بودجه تنها منجر به ریزش بیشتر از آمریکایی نفوذ در که. اما این استدلال رنگ پریده که با توجه به حقایق واقعی و آمار و ارقام. این است که چسبیده با حزب کمونیست چین (CCP) همیشه از شیوع کروناویروس شروع پوشش تا دولت چین را سوء مدیریت و منجر به مرگ صدها هزار نفر در سراسر جهان است.

اگر آمریکا حتی نمی تواند دریافت که به اولویت بندی ایمنی از شهروندان با وجود کمک تقریبا 5 بار به عنوان بسیاری از وجوه به عنوان چینی در طول 2018-2019 امریکا هر راست به جلو و پول خود را. ایالات متحده$450 میلیون می توانست صرف بهتر می گویند با راه اندازی واحدهای پنهانی در داخل چین برای نظارت و گزارش CCP شیوع ویروس. حداقل دولت ایالات متحده را دریافت کرده اند یک گزارش واقعی از coronavirus وضعیت در اوایل به جای اینکه تغذیه غلط اطمینان توسط یک گرایش که. درد و رنج و زیان با توجه به COVID-19 شیوع چندین ایالات متحده کسب و کار و سازمان ها باید ثبت دعاوی علیه دولت چین به لحن تریلیون دلار است.

تعصب نسبت به چین

در ژانویه 15, فرد آلوده در زمان پرواز از ووهان به سیاتل راه اندازی CCP شیوع ویروس در آمریکا فقط یک روز قبل از این که محروم در توییتر که این ویروس پخش شد در چین از طریق انسان به انسان انتقال بیان کرد که آنها تا به حال "هیچ شواهد روشنی." این تعجب آور است پس تایوان در حال حاضر از هشدار سازمان در 31 دسامبر از یک ویروس گسترش در سرزمین اصلی است که به طور بالقوه می تواند انتقال از یک فرد به دیگری است. اما پس از این که حاضر به اعتراف به تایوان به عنوان یک عضو با توجه به فشار سازمان را رد کرد و چنین گزارش.

(Image: Screenshot / YouTube)

گزارش ظ توسط پزشکان تایوانی در مورد انسان به انسان انتقال COVID-19 در سرزمین اصلی چین رد شد توسط چه کسی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این که نمی توانید تیم خود را به ووهان تا ژانویه 20, و که فقط برای یک "مختصر بازدید میدانی." تنها پس از آن که چین تایید انسان به انسان انتقال ویروس است. در ژانویه 28, مدیر, که, Tedros Adhanom خواست کشور را به آرامش و حمایت خود را برای CCP. این بود تعجب آور پس از این بود که در عین حال به ارائه تایید آمار در مورد ویروس در چین است. تنها اعداد گزارش به آنان داده شده توسط دولت چین است که برای بدنام faking داده و به تناسب آن در دستور کار است.

چند روز بعد در فوریه 3, Adhanom رفت و حتی بیشتر در تعصب و غیرت خود را برای حمایت از پکن اعلام کرد که ممنوعیت سفر های غیر ضروری بود. که تنها اعلام CCP ویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس زمانی که دولت چین گزارش شده است که شیوع حال تثبیت شده است. پس از آن که ویروس در حال حاضر به عمده هر کشور بر روی زمین است. این اقدامات در راستای یک نهاد وظیفه حفاظت از "بهداشت جهانی." آن است که به عنوان رئیس جمهور تهمت اظهار داشت: شکست مطلق است. به ادامه کمک های مالی یک سازمان خواهد بود یک سیلی از شهروندان آمریکایی و شهروندان جهانی است که نگاه کردن به امریکا و به خصوص در طول این زمان دشوار است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

استراتژیک فرار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب