LeBron James اعلام کرد در سراسر کشور به ویژه در ماه مه به افتخار فارغ التحصیل از سالمندان

برای حدود 3 میلیون آمریکایی سالمندان دبیرستان وجود دارد نمی تواند راه رفتن در سراسر یک مرحله این سال است. اما

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

برای حدود 3 میلیون آمریکایی سالمندان دبیرستان وجود دارد نمی تواند راه رفتن در سراسر یک مرحله این سال است. اما یک کنفرانس ویژه در سراسر چندین شبکه های بزرگ و حمایت توسط LeBron James می تواند کمک به اضافه کردن یک حس اجتماعی ماه آینده در میان فصل فارغ التحصیلی.

این LeBron James Family Foundation اعلام همکاری پنج شنبه با XQ موسسه و صنعت سرگرمی بنیاد به درجه یک hourlong ویژه در مارس 16 تجلیل از فارغ التحصیلان دبیرستان که تا به حال به تعویق انداختن جشن برای COVID-19 بحران است. مشهور سوخت رویداد ارائه خواهد شد شروع سخنرانی ها و عکس های شرح داری و ویژگی های ظاهر توسط جیمز, برادران جوناس, ایالات متحده, ستاره فوتبال مگان Rapinoe و برنده جایزه نوبل ملاله یوسفزی در میان دیگران پخش خواهد شد در NBC, CBS, ABC و FOX و همچنین چند رسانه ای, سیستم عامل, Facebook, YouTube, اسنپ چت و Infinite, در میان دیگران.

تجاری-ویژه رایگان به نام "فارغ التحصیل با هم" نشان دهنده لیکرز ستاره تلاش ها در آموزش و پرورش که شامل حمایت مالی دانشگاه, شهریه به دانشجویان بومی خود اکرون اوهایو و همچنین به عنوان یک مدرسه عمومی او باز در سال 2018 است. جیمز گفت: در یک نسخه که او نقل مکان کرد برای ایجاد چیزی است که او امید می تواند کمک به بزرگداشت سالانه مراسم از تصویب برای ملت فارغ التحصیلان دبیرستان.

"این در مورد یک تجربه مشترک یک سفر ما همه با هم — دانش آموزان ، والدین و آموزگاران و اعضای جامعه و هر کس در اطراف آنها" او گفت:. "با این که نمی شود ممکن است در حال حاضر ما در حال کار برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به خانواده ها از طریق این زمان واقعا دشوار است. این دانش آموزان کار کرده فوق العاده سخت برای این و هیچ راه ما می توانید اجازه دهید که به رسمیت شناخته نشده."

این رویداد خواهد شد گروگان توسط James' SpringHill سرگرمی با ورودی از دانش آموزان و معلمان حمایت فدراسیون معلمان آمریکا. مختلف درگیر با این رویداد اعلام کرد در رسانه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن دبیرستان عکس های خود را. دانش آموزان, معلمان و خانواده ها دعوت شده اند برای به اشتراک گذاشتن فیلم های خود را و عکس ها در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #GraduateTogether. محلی و ایستگاه های تلویزیونی پخش پخش خواهد شد همچنین قادر به برش دور و به اشتراک گذاری داستان خود را در جوامع است.

فراگیر همکاری مربوط به شبکه های مختلف سیستم عامل های رسانه های و اجرا ارائه می دهد چشم انداز به مقیاس بحران — چگونه تجربه اجتماعی فاصله اتحاد جهانی نهفته دانش آموزان سراسر کشور که تا حد زیادی خواسته شده است به ادامه مدرسه از خانه اغلب در شرایط چالش برانگیز.

همکاران در این ویژه نیز نامیده می شود برای کمک های مالی برای حمایت از DonorsChoose و مواد غذایی در امریکا, صندوق های غیر انتفاعی که پشتیبانی آموزشی و امنیت غذایی اهداف برای کسانی که مبارزه در طول coronavirus بحران است.

پخش برنامه ریزی شده است به درجه 8 p. m. PT روز شنبه, مارس 16. دیگر سرگرمی, چهره های متعهد به انجام این پروژه شامل اسم حیوان دست اموز بد, Charli D'Amelio دیکسی دین D'Amelio, Sleep YBN Cordae, لورن, خاکستری, H. E. R. Brandan Bmike Odums بن پلات هنری پلات یونس پلات یارا شهیدی لنا Waithe و Pharrell Williams.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن