در وحشت و نگرانی-غرق coronavirus عصر این نوجوانان در حال کمک به دیگر مقابله

توسط ماریان, عشق, خبرنگاراحتمالا وجود دارد و هیچ کس بهتر است به صحبت کردن با نوجوانان در مورد مسائل حساس از دی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

توسط ماریان, عشق, خبرنگار

احتمالا وجود دارد و هیچ کس بهتر است به صحبت کردن با نوجوانان در مورد مسائل حساس از دیگری ،

در نوجوانان و خط 40 ساله در لس آنجلس غیر انتفاعی با همکار شنوندگان که هرگز مهم تر بوده است.

COVID-19 مجبور است هر کس به انزوا و محدود اجتماعی تعامل و افزایش اضطراب و استرس و خانواده اختلاف گاهی اوقات منجر به افکار خودکشی.

"در مورد خودکشی, ما می دانیم که جوانان در حال رسیدن به آنها در واقع می خواهید به کسی برای گوش دادن به بحث گفت:" مدیر اجرایی میشل کارلسون. "آنها آنقدر محزون و در چنین درد آنها نمی دانم چه باید بکنید هنگامی که آنها شروع به صحبت کردن به آنها کمک می کند که درک بهتری از آنچه در جریان است در زندگی خود را. (نوجوانان و شنوندگان) نگه داشتن دست خود را از طریق کل فرایند و (آنها) را در یک برنامه با هم. این توانمند سازی به تماس گیرنده به نوعی هدف از آنها چه می توانید انجام دهید."

نوجوانان و خانواده های آنها در حال تجربه یک افزایش در سطوح مختلف از سوء استفاده تا حدی با توجه به COVID-19 موظف قرنطينه و بی سابقه بیکاری, مقامات گفت.

در نوجوانان و خط حدود 70 درصد سالانه 21,000 تماس گیرندگان زنان هستند های احساس تنهایی و سردرگمی در طول این زمان دشوار است.

"آنچه که ما را دیده اند تغییر (از COVID-19 قرنطينه) در حال کودک آزاری تماس" مدیر برنامه Cheryl Eskin گفت. "(آنها) سر به فلک کشید در 150 درصد است."

داوطلب نوجوان شنوندگان در حال نمایش کامل و گسترده ای 65 ساعت آموزش برای مقابله با تماس گیرنده.

"ما همیشه می خواهیم به مطمئن شوید (شنوندگان) پشتیبانی می شوند در همه زمان ها" Eskin گفت. "آنها گوش دادن به این واقعا چیزهای سخت و کمک به آنها, اما آنها به حمایت آنها نیاز به طوری که آنها می توانید به خانه بروید و بازگشت به خود را دیگر به خوبی زندگی می کند."

این تیم از شنوندگان منتقل شده از دفتر خود را در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس به عملیات کنترل از راه دور با استفاده از ایمیل, متن, مجازی و توسعه از مارس 13. بسیاری از آنها را در پیگیری منافع استخدام در بهداشت روان.

نوجوان شنونده Joey, 17, از روستای دره خاموش است به زودی برای بررسی سلامت عمومی و علوم اعصاب.

او می گوید: او آماده تر است چرا که از دو سال تعهد داوطلبانه در نوجوانان و خط, یکی از دبیرستان های مورد نیاز.

"نوجوانی است که در یک زمان بسیار چالش برانگیز و ... با این بیماری همه گیر و بسیاری از رویدادهای دیگر در جهان در حال حاضر می توان آن را یک زمان بسیار استرس زا به خصوص در میان نوجوانان," جوی گفت.

خود ارضایی, خط تجربه او را به چالش کشیده.

"من یاد گرفتم که چگونه به حرکت به موقعیت و تقویت مهارت های ارتباطی من من من توانایی همدلی با دیگران" او گفت:. "این مهم ترین برنامه و من فکر می کنم با نفوذ ترین برنامه ترین و موثر برنامه من تا کنون بوده است بخشی از. و این شگفت انگیز است که من فقط فرصتی برای کمک به دیگران که به آنها نیاز دارید و من معتقدم که, من یک نوجوان من می دانم که می توان آن را واقعا دشوار است."

نوجوان شنوندگان می گویند این خوب برای دیگر نوجوانان برای رسیدن برای کمک به.

"من می دانم که می تواند مقدار زیادی از قدرت" جوی گفت. "من شخصا اعتقاد دارم در آن طول می کشد قدرت بیشتری برای رسیدن کمک از آن را به رفتن را از طریق چیزی را در خود."

پست COVID-19, تماس گیرنده و زاری بیش از, تنهایی, فقدان, دوستان مدرسه یا محل کار و نادر اجتماعی فرصت است.

"هیچ چیز نمی تواند همیشه جای بودن در فرد با دوستان خود گفت:" نوجوانان شنونده Anusha, 18, از گلندیل که رهبری به دانشگاه به مطالعه تقاطع بین جوامع شهری و سلامت روانی. "دلیل بسیاری از مردم عاشق رفتن به مدرسه است ... تشکیل کسانی که در روابط فرد با مردم است. آن را دشوار است برای دیدار با دوستان جدید در طول قرنطینه. آن را بسیار آسان تر به از دست رفته خود را در افکار و غم انگیز زمانی که شما به تنهایی و بدون دوستان خود."

این سقوط, Grant, 19, از شرمن اوکس برنامه به درخواست خود ارضایی, خط تجربه به جایی که او می خواهد به ترکیب منافع خود را در روانشناسی و تئاتر و در ادامه سلامت روان وکالت.

او شده است یک شنونده برای نزدیک به سه سال که در طی آن زمان او شروع به یک همکار گروه پشتیبانی در مدرسه خود را بالا.

این گروه شروع به کوچک و در نهایت شکوفا به schoolwide حوادث.

"Teen خط reframed من تمام دیدگاه در آنچه که من می تواند انجام دهد در جهان و این چیزی بود که واقعا تاثیرگذار به من چون شما می دانید, از آن پس, از, من واقعا تبدیل به یک مدافع نه تنها برای سلامت روانی بلکه در دیگر جنبه های زندگی من" گرانت گفت. "من گی هستم و پس از من رفتن به یک مدرسه کاتولیک. که چیزی است که سخت بود برای من اما شما می دانید, نوجوانان خط به من آموخت که صدای من مهم است و من می تواند صحبت کردن در برابر برخی از چیزهایی که شما می دانم که اگر من احساس من در حال نشان داده شده است."

بازدید نوجوانان و خط در www.teenlineonline.org; یا برای رسیدن به خط متن نوجوانان به 839863.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب