خشونت در هفته سطوح درد مشکلات به صورت محلی و در سراسر ایالات متحده

آن را تخیل خود: ناآرامی های گسترده از طریق امریکا این هفته واقعا گسترده تر است و واقعا بیشتر خشونت از هر ولگرد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 خرداد 1399

آن را تخیل خود: ناآرامی های گسترده از طریق امریکا این هفته واقعا گسترده تر است و واقعا بیشتر خشونت از هر ولگردی و قانونی شکنی ملی تظاهرات پس از دهه 1960 است.

یک کشور است که حداقل تضمین های مناسب برای جمع آوری در آن قانون اساسی است و همیشه پذیرفته اعتراض های عمومی به عنوان یک شکل از ارتباطات از حزب چای بوستون به زنان در ماه مارس سال 2017 – به نظر می رسد به طور متناوب به هرج و مرج یک شهرستان در یک زمان.

مینیاپولیس, آتلانتا, لوس آنجلس, شیکاگو, نیویورک, نیوآرک, Louisville, واشنگتن, D. C.... ظهر روز شنبه, کمتر از 26 شهرهای آمریکا شده بود و سایت های فعال در تظاهرات و شنبه شب ده ها تن بیشتر شد و انتظار می رود برای پیوستن به در.

بیشتر چه, چند تظاهرات چسبیده به نشانه اعتراض و آهنگ ها.

در مینیاپولیس یک ایستگاه پلیس به زمین سوخته بود. در لوئیزویل هفت نفر مجروح شدند و توسط گلوله. در واشنگتن تظاهرات برگزار شد کاخ سفید تحت محاصره باعث the Secret Service به هماهنگی با پلیس برای حفاظت از ایمنی از رئیس جمهور و خانواده اش. و حداقل دو نفر – یک معترض در دیترویت و قرارداد افسر امنیتی کار برای دولت فدرال در اوکلند – به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند.

باتون اعتصابات و اسپری فلفل, کوکتل مولوتف و ماشین های پلیس در شعله های آتش; این هفته آنها گرفته اند به ویژه از جهانی همه گیر.

در لس آنجلس – که در آن در روز شنبه ماموران شلیک گلوله های لاستیکی در تظاهرات و شهردار اریک Garcetti پیشاور به تلاش برای آرام خیابان – پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور ارزیابی از وقایع به نظر می رسید به استناد فروپاشی تمدن خود را.

"من متاسفم که L. A. شکست خورده امشب" مور گفت: اواخر جمعه شب هنگامی که 553 نفر دستگیر شدند.

"توانایی ما برای یک تظاهرات بیان دیدگاه ما خشم ما انزجار ... متاسفانه تبدیل به یک سرکش وضعیت است."

بنابراین یک سوال در مورد این لحظه ساده است:

آیا امروز ششم پس تصویری پدید آمده از یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید و رنج برای هشت دقیقه و 46 ثانیه در زیر زانو سفید, افسر پلیس, Derek چوین علامت پایان ما جمعی از شکست و یا آغاز ؟

اما سوال دیگر این است ساده نیست و در همه:

چرا این اتفاق می افتد ؟

ناکامی کوه

قبل از تصویری از فلوید شفاعت هوا و زندگی خود را وجود دارد تصویری از Ahmaud Arbery یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله در این سال توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در گرجستان جنوبی محله. و قبل از Arbery وجود دارد Eric Garner, خفه توسط یک افسر پلیس نیویورک در سال 2014; او مشکوک شد از فروش سیگار untaxed. و قبل از جلب وجود دارد Trayvon Martin, گزارشی 17 ساله که در سال 2012 به ضرب گلوله کشته شد توسط خود منصوب محله سازمان دیده بان رهبر در فلوریدا جامعه است.

در واقع وجود دارد ده ها تن از فیلم ها و مشخصات بالا حوادث مربوط به مردان سیاه مرگ در دست پلیس – و بسیاری دیگر که نمی توانید این نوع از توجه.

در حالی که صدها نفر از مردان و زنان در تمام نژادها به قتل توسط پلیس و یا مقامات دیگر هر سال مطالعات متعدد نشان می دهد که مردان بیشتر از دیگران به مرگ در این مد. پلیس استدلال می کنند که آزار و یا قتل موجه هستند. و اغلب آنها هستند. اما زمانی که کسانی که قتل نیست توجیه پلیس به ندرت ،

پیام در تظاهرات این هفته است که برای بسیاری از بی عدالتی است که دیگر قابل تحمل است.

"چگونه بسیاری از مردم به مرگ ؟" فریاد یک زن است که در تلویزیون شنبه اعتراض در مرکز شهر لس آنجلس است.

اما نا امیدی با پلیس ممکن است تنها سرخوردگی جوش در تظاهرات این هفته.

روز سه شنبه یک روز پس از فلوید درگذشت مقامات فدرال گزارش 2.1 میلیون مدعیان بیکاری. در همان روز ملت COVID-19 تعداد مرگ پرید گذشته 100,000.

آمار بیکاری نشان می دهد بیش از 40 میلیون نفر را از دست داده اند کار از اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور قرار داده و اقتصاد کشور را در حالت کما به سر میبرد. و در حالی که برخی از مردم در حال بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار بازگشایی و برخی از کسانی که در محل کار در حال گرفتن اضافی 600 دلار در هفته در بیکاری پرداخت که بخشی از ملی همه گیر نجات اقتصاد در حال لغزیدن به چه بسیاری از مشاهده به عنوان یک افسردگی است.

به زودی, اجاره بخشش و وام مسکن تعلیق قوانین شده اند که بخشی از coronavirus امداد بسته ممکن است پایان دادن, هل دادن میلیون ها نفر از افراد نزدیک به بی خانمانی. و در حال حاضر مواد غذایی, بانک ها و دیگر موسسات خیریه اشاره کرد که از گرسنگی در حال افزایش است و تقاضا برای مواد غذایی در حال رشد است در محله است که تنها به تازگی راحت شد.

این مسائل در حال ترک بسیاری از مردم احساس خام با ترس و ترس گاهی اوقات مردم را به خیابان ها.

"من قطعا فکر می کنم وجود دارد (بسیاری از) دلایل به شود در حال حاضر" گفت: الکسا سانچز 24 ساله در سانتا آنا که روز شنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای اعتراض مسالمت آمیز در آناهایم یا سانتا آنا.

سانچز گفت: او هرگز بازداشت شده است و او و خانواده اش مشاهده نمی پلیس به عنوان دشمنان است. او گفت که او امیدوار است که حضور در یک اعتراض خواهد نشان دادن همبستگی با افرادی که تحت درمان ناعادلانه. "و این است که بسیاری از مردم است."

اما سانچز همچنین گفت او شده است در کردند از یک رستوران او کاهش یافته است به نام, و اقتصاد و حتی قبل از همه گیر ایجاد شده است "هیچ شانسی برای فرصت" برای افرادی که سن او.

"من نمی دانم اگر این است که چرا هر کس دیگری در جریان است و یا اگر آن را به همین دلیل من قصد دارم اما در بسیاری از انصاف چیزهایی که در حال ساخت تعداد زیادی از مردم دیوانه در حال حاضر."

به نژادی و بی عدالتی است که پلیس ابر قتل و اقتصاد هستند و حتی بازی کردن در این بیماری همه گیر.

هر چند COVID-19 خطرناک ترین افراد با شرایط موجود پیش مطالعات نشان می دهد آن نیز سخت است بر مردم رنگ و افراد با درآمد پایین که اغلب از قبل موجود و مسائل مربوط به سلامت. یک مطالعه از آمریکا و رسانه های عمومی آزمایشگاه تحقیقاتی یافت می شود که سیاه پوستان اختصاص 13 ٪ از جمعیت و 27 درصد از COVID مرگ و میر.

"این خواهد خورد اگر رنگ خود را می کشد" سانچز گفت.

شنیده بودن

آیا شما راننده سرشونو تکون دادن در توافق یا عقب کشیدم اصطلاح "آمریکایی قتل عام" رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 2017 خود را در مراسم تحلیف بود اغراق. به عنوان او وارد اتاق بیکاری حدود 4.7 درصد اقتصاد در حال گسترش و جرم و جنایت بود پایین و یا پایین در بسیاری از شهرهای آمریکا است.

در اوایل شنبه شب در تلویزیون و سایت های خبری آنلاین نشان داد که امریکا که در آن قتل عام شد و نه اغراق.

در سالت لیک سیتی پلیس به انتظارنشسته بودند تا به عنوان انسان موانع برای جلوگیری از تظاهرات و راهپیمایی کردن یک شاهراه که خالی بود از غیر سوزاندن اتومبیل. در نیویورک پلیس دوچرخه و اسب سوار از طریق جمعیت است که در اکثر موارد به نظر می رسید بی علاقه در درگیری حتی به عنوان وسایل نقلیه سوختن در این نزدیکی هست. در شیکاگو آتش نشانان و پلیس تحت فشار قرار دادند و مردم دور آنها به عنوان مبارزه فروغ در نزدیکی مرکز شهر.

و در لس آنجلس باز خشونت میان پلیس و معترضان برای بسیاری از روز را تحت فشار قرار دادند Garcetti به اعلام حکومت نظامی, شروع از 8 بعد از ظهر شنبه تا 5:30 صبح یکشنبه برای تمام مرکز شهر.

"با آزادی می آید مسئولیت او گفت:" پس از اصرار او می خواهد اجازه می دهد تا برای تظاهرات صلح آمیز است. اما Garcetti همچنین پیشنهاد کرد که لس آنجلس همیشه نمی نگه داشتن آن تظاهرات صلح آمیز است.

"ما قبل از این دیده ام در لس آنجلس," او گفت:. "هنگامی که این درگیری ها هیچ کس برنده است."

برای بسیاری از تظاهرات یک حرکت صعودی: در راه های محدود آنها به نظر می رسد به یک نقطه. مردی که kneeled در Floyd گردن دستگیر شده بود روز جمعه پس از اولین شب از ناآرامی در مینیاپولیس.

"اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای دریافت شنیده می شود شاید که مشکل" سانچز گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن