این باغبانی چالش ممکن است شما نیاز به پرچین شرط خود را

آیا شما نوع به اندازه کافی به توصیه چند بسیار سریع در حال رشد هجز که نیاز به تنها نصف روز از نور خورشید ؟ من م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

آیا شما نوع به اندازه کافی به توصیه چند بسیار سریع در حال رشد هجز که نیاز به تنها نصف روز از نور خورشید ؟ من می خواهم آنها را به باقی می ماند کامل و نزدیک به زمین به عنوان آنها رشد می کنند. آنها را در یک ردیف حدود 55 فوت 5 فوت قد. ما فقیر خاک رس. — Gerta McKeehan غرب تپه

شما باید دو چالش با تنها نیمی از روز را خورشید و خاک رس. به این دلیل من خواهد بود با احتیاط در مورد ارتکاب به یک گونه گیاه برای چنین یک حصار بلند. گیاه دو یا سه گونه مختلف در آینده پرچین منطقه و چگونگی انجام آنها برای چند سال. سپس شما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد انتخاب نهایی خود را.

وقتی که می آید به انتخاب گیاه برای پرچین وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم. در حقیقت تقریبا هر بوته (به عنوان مثال ادریسی) را می توان به شکل یک پرچین به عنوان به خوبی به عنوان برخی تاک (به عنوان مثال èè گ ور. تمشک یخ) و بسیاری از درختان به عنوان به خوبی.

بر اساس تجربه من قابل اطمینان ترین گیاه برای شرایط شما توصیف براق است privet (Ligustrum lucidum) اشاره شده در باغبانی ادبیات به عنوان یک "درخت همیشه سبز." خواستار آن را "براق" می تواند گیج کننده پس از موم برگ یا ژاپنی privet به خصوص تگزاس privet انواع (Ligustrum japonicum var. Texanum) است glossier برگ اما آنها گاهی اوقات به رنگ زرد روشن و حتی به عنوان رگه های سبز باقی می ماند با توجه به فقر آهن کلروز.

براق, برگ, privet بود و حتی کاشته شده به عنوان یک خیابان درخت دهه پیش در دره سن فرناندو. هنوز هم وجود دارد چند باقی مانده نمونه های کاشته شده برای این منظور است که ممکن است در بر داشت در اینجا وجود دارد و از شرمن اوکس به وودلند هیلز. استفاده از براق برگ privet است که سختی آن آن را به عنوان مقاوم به بیماری و آفات و خشکسالی است.

در هر صورت رشد براق privet انفجاری است و آن را به سرعت به پنج فوت. مشکل شما روبرو می شوند این است که آن را می خواهد به رشد بسیار بلندتر بنابراین شما باید برای اصلاح آن اغلب از بهار از طریق سقوط به نگه داشتن آن را در ارتفاع مورد نظر. تگزاس privet نیز نیاز به هرس منظم به ماندن در پنج پا اگر چه این رشد به عنوان rampantly به عنوان براق privet.

کالیفرنیا privet (Ligustrum ovalifolium) است که در واقع بومی ژاپن است. آن را بیش از حد می خواهد به یک درخت بلکه ممکن است نگهداری می شود به عنوان یک پرچین. پس از برگ ها کوچک و بیضی شکل است و جذاب تر از دیگر privet گونه است و بنابراین بیشتر به طور گسترده ای مورد تایید به عنوان یک پرچین. متاسفانه کالیفرنیا privet است به طور گسترده ای در دسترس در محلی کودکان اگر چه شما می توانید با سفارش آنلاین از طریق اینترنت فروشندگان. همه privets باید گل های سفید با رایحه ای است که برخی از افراد دوست دارند و دیگران ندارند اما اگر شما نگه داشتن آنها را به عنوان یک پرچین شما نمی خواهد بیش از حد بسیاری از گل ها در هر رویداد.

اتفاقا کلمه خاص تبدریل عملا مترادف با هجز و اگر چه آن را بدون قطعی ریشهشناسی برخی از زبانشناسان معتقدند که privet تنوع خصوصی. در واقع privets به طور معمول مورد استفاده به عنوان سبز موانع برای حفظ حریم خصوصی افزایش.

یکی دیگر از انتخاب بسیار خوبی برای نیم روز خورشید و خاک رس است متنوع مسخره نارنجی (Pittosporum tobira cv. Variegata). متنوع ترین گیاهان برای رشد نیاز به آفتاب کامل برای نشان دادن رنگ خود را, اما این یکی نمایش آن کرم و سبز لیمویی شاخ و برگ قابل توجهی در سایه به عنوان به خوبی.

اگر شما یک روح ماجراجویی شما حتی می توانید رشد اوکالیپتوس به عنوان یک پرچین به عنوان زمانی که شما مایل به آن را قطع و به زمین و سپس به هر حال. این رادیکال هرس روش شناخته شده به عنوان coppicing. قبل از زغال سنگ اول شد به طور گسترده ای استفاده می شود برای صنعت در قرن 18 coppicing شد به طور گسترده ای تمرین با گونه که طفل شیرخوار مانند بلوط و نارون توس شاه بلوط خاکستر توسکا و بید. پرکاری مکنده است که جوانه زده و پس از coppicing استفاده شد سوخت. با توجه به خمش با مشکل روبرو عادت رشد مکنده آنها نیز قرض خود را به عنوان مد به قطب و عصا. Coppiced درختان زندگی می کنند می توانند برای صدها سال خود را کنده (شناخته شده به عنوان مدفوع) شناخته شده اند به گسترش به قطر بیست.

سیب آدامس (اکالیپتوس gunnii) یک گونه است که گاهی اوقات استفاده می شود به عنوان یک coppiced پرچین. در آن نوجوانان, مرحله, برگ های آن به شکل قلب نقره ای-آبی و استفاده به عنوان پرکننده در دسته گل. در آن بزرگسالان مرحله گلدهی برگ های آن سبز و نیزه ای شکل است. اما یک سیب آدامس است که قطع به ارتفاع شش اینچ در هر بهار خواهد بود نگه داشته و دائما در هیئت دولت و هرگز توسعه بالغ برگ. بسیار رشد شدید که هاردی به 5 درجه شراب آدامس را شاخ و برگ خوش معطر است. اکثر گونه های اوکالیپتوس از جمله این یکی می تواند به رشد در نیم روز خورشید و ناراحت هستند با خاک رس.

صحبت از معطر هجز یکی از بهترین انتخاب ها است مشترک مورد (Myrtus communis) و حتی ایستاده به تنهایی آن است که در مورد به عنوان نزدیک به کمال به عنوان هر گونه درختچه همیشه می تواند بود. آن اتفاقی نیست که برای اقوام خود الماس به شکل برگ به نمایندگی از همه از دیدن چشم عقل. میوه آن خوراکی است و ممکن است به یک لیکور. مرتل است تحمل همه نوع خاک کامل به نیمی از روز را خورشید و رسیدگی خواهد شد توقف فقط خوب بودن یک انتخاب مناسب برای بز کوهی باغ دره.

هیچ گیاه بومی به آب و هوای خشک است برگ با درخشان و تازه قیافه تر از گل تلفونی. به طور معمول چنین جلا شاخ و برگ است که در ارتباط با گیاهان گرمسیری. به نحوی که مرتل همیشه به نظر می رسد مانند آن را فقط به آبیاری یا باران بر, حتی در حالی که در حال رشد در یک زیستگاه است که شامل خشك از خاورمیانه است. مشترک مورد آیا می خواهید به توسعه را به یک درخت کوچک اما اینکه تا حدودی آهسته در حال رشد نگه داشتن آن را در ارتفاع پنج متر است که بسیار کمتر از کارهای عادی و روزمره از در مورد privets. کوتوله Compacta مرتل تنوع در نهایت رسیدن به پنج پا اما نیاز به زمان بیشتری نسبت به گونه منظم به دست آوردن وجود دارد. همچنین گاهی اوقات توسعه کلروز.

نکته هفته: یکی از با شکوه ترین گیاهان گلدار برای گرم تابستان آب و گل رز شارون (Hibiscus syriacus). آن است که تنها به این دلیل که ما عمیق تعصب نسبت به گیاهان برگ ریز که ما نمی بینیم و بیشتر از آن. هنگامی که تصمیم گیری در مورد آنچه به گیاه مردم در لس آنجلس به طور کلی نادیده گونه که خزان برای چندین ماه از سال را بدون توجه به چگونه استثنایی گل های خود را ممکن است در طول فصل رشد. رز شارون گل ممکن است افزایش رنگ بنفش یا سفید بسته به انواع آنها می توان به رشد به عنوان یک پرچین در خاک رس در نیم روز خورشید.

سرد سرسختی عمده موجب افزایش شارون. آن می تواند به رشد در chilliest کویر و مناطق کوهستانی از دریاچه لس آنجلس به لک ارروهید.

گل درخت (کنوملس) یکی دیگر زنده برگریز شخص بالغ که شناخته شده ترین گونه های مومی گوجه فرنگی-گل های قرمز. گل درخت شکوفه در اواخر زمستان و یا اوایل بهار قبل از برگ آن ظاهر می شود. وجود دارد نزدیک به دو دوجین انواع گل درخت بسیاری از آنها پرچین-قادر درختچه و همه آنها سازگار با نیمی از روز را خورشید و خاک رس.

لطفا با ارسال نظرات و عکس ها را به Joshua@perfectplants.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن