چگونه به حل بحران مسکن بدون موظف densification

شواهد جدید می رسد تقریبا هر روز پشتیبان گیری مفهوم یک بازار مبتنی بر راه حل به کالیفرنیا کمبود مسکن یکی است که

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

شواهد جدید می رسد تقریبا هر روز پشتیبان گیری مفهوم یک بازار مبتنی بر راه حل به کالیفرنیا کمبود مسکن یکی است که شامل سیاستمداران در همه.

البته که نیاید politicos مانند سان فرانسیسکو دولت دموکراتیک بهداشت ، اسکات وینر که همچنان ادامه دارد در این تصور است که با چگالی بالا-آپارتمان ها و آپارتمان ها ،

به یک معنا او درست است. برای بازار مبتنی بر راه حل های که سریع در حال شکل گرفتن می کند شامل بالا افزایش می یابد و چگالی بالا -- و نه فقط در ساختمان های جدید است. به جای مسکن تقریبا قطعا اشغال فضا در حال حاضر اجاره توسط شرکت های بیمه, قانون, شرکت های, سرمایه گذاران, بانک مرکزی – تقریبا هر نوع یقه سفید کسب و کار.

اجاره دارندگان که یک بار clamored برای فضای بیشتر در برج های اداری افزایش بالاتر از مناطق مانند قرن شهر لس آنجلس در مرکز شهر سن دیگو و سن فرانسیسکو منطقه مالی در حال حاضر به دنبال راه هایی برای فرار از تعهدات آنها هنوز هم. "برای اجاره" نشانه های تکثیر در مناطق شهری است.

برخی از مستاجران حاضر به پرداخت اجاره, داشتن خود را فرستاده کار نیروهای اصلی به کار با خیال راحت و تقریبا در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنها در حال اخراج و در عین حال به دلیل اضطراری دولت قوانین اجازه می دهد مستاجران بزرگ راه گریز بر تاخیر در پرداخت در طول بحران بهداشت و درمان. اما اگر آنها نمی, یا پرداخت تا زمانی که اجاره تاخیر منقضی و یا کار کردن پرداخت معوق معاملات خود را با صاحبخانه آنها را خیلی زود خود را پیدا سرنگون.

آنها را ترک خواهد کرد غول پیکر مقدار فعلی فضای اداری خالی است. این نیست که یقه سفید کسب و کار نمی خواهد نیاز به فضای اداری; تنها که آنها نیاز بسیار کمتر است. شرکت هایی مانند Facebook و توییتر گفته اند کارگران خود را به نگه داشتن عامل از خانه به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهم. دیگران درخواست کارگران برای آمدن در یک یا دو روز در هر هفته.

به عنوان کالیفرنیا بازگشایی haltingly پس از بحران اولیه مرحله از این بیماری همه گیر که غیر معمول احتیاط در نظر گرفته شد برای جلوگیری از بیمارستان اضافه بار است که می تواند هزینه های بسیاری از زندگی مشخص شد تعداد زیادی از کارگران انتخاب خواهد شد به ماندن در خانه بیشتر از زمان.

در بسیاری از موارد که صرف ترجیح اما ضرورت است. دولت دستورالعمل برای بازگشایی مدارس دولتی برای مثال ایجاد یک نیاز برای ادامه مجازی رفت و آمد. توسط سرسام آور شروع و متوقف کردن بار کاهش اندازه کلاس و با استفاده از یک مخلوط از حضوری و آنلاین, آموزش مدارس گفتن میلیون ها نفر از پدر و مادر کار آنها باید به انعطاف پذیری ساعات کار خود را.

برخی مانند آن است که راه. این واقعیت قابل مشاهده است در اخیر صفحه اصلی قیمت گذاری ارقام از سان فرانسیسکو و برخی از حومه آن است. تقاضا برای مسکن در مارین نپا سانتا کروز و مونتری شهرستانهای اما در سان فرانسیسکو خود را. یک نتیجه این است که یک خانه است که به فروش می رسد برای $1.89 میلیون 15 سال پیش در این شهر غروب آفتاب منطقه در حال حاضر ذکر شده در Zillow real estate سایت در $1.78 میلیون به پایین $101,000.

در همان زمان ملکی در حومه شهرستان در حال دیدن مداوم تقاضا است. آنها گزارش های بسیاری می شود خریداران هستند همان افرادی که مدت طولانی مشغول به کار در برج اما به تازگی کار از خانه. به عنوان کارفرمایان خود را به آنها بگویید که آنها می توانید نگه دارید انجام این کار برخی از آنها به دنبال بزرگ تر چهارم و کمتر محیط شهری است.

در بسیاری از می خواهید بناهای شهری که نفرت را به وینر که حمایت لایحه پس از لایحه با هدف در آوردن چگالی به همان مناطق بسیار جذاب در حال حاضر به مردمی ترک متراکم محله.

همان چیزی است که اتفاق می افتد در لس آنجلس و سن دیگو مناطق که در آن قیمت ها در مناطق دور افتاده در حال افزایش است در حالی که املاک و مستغلات در نزدیکی هسته های شهری پایدار باقی می ماند.

مرحله بعدی چهره برای دیدن کل طبقه از ساختمان های خالی برو و پس از آن باقی می ماند خالی قابل توجهی برای دوره های. هنگامی که صاحبان ساختمان متوجه است که جدید lessees نمی توان آینده در droves آنها برای انتخاب راه های دیگر برای کسب درآمد از ساختمان های خود را: تبدیل مقدار خالی فضای طبقه به آپارتمانهای ها و آپارتمان ها.

این به احتمال زیاد خواهد شد در تمام اندازه ها و قیمت سطح از اقیانوس بزرگ و کوه-مشاهده واحد آپارتمان کوچک در طبقه پایین تر است. برخی از ساختمان ها خواهد شد که استفاده از مخلوط با فروشگاه در طبقه همکف و سطوح دیگر به اشتراک گذاشته شده توسط دفاتر و واحد مسکونی جدید. پهنه بندی تغییرات اجتناب ناپذیر است.

این است که چگونه نیروهای بازار مسکن را حل کند کمبود ایجاد تعداد زیادی از واحدهای ظرف پنج سال آینده بسیاری از آنها بسیار مقرون به صرفه است.

ایمیل توماس الیاس در tdelias@aol.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن