کالیفرنیا اجازه می دهد تا ناخن سالن سرو خال کوبی برای بازگشایی شروع ژوئن 19

توسط کاتلین RONAYNEساکرامنتو, کالیفرنیا. — برخی از کالیفرنیا دوباره خواهد بود قادر به گرفتن یک مانیکور جدید ام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 خرداد 1399

توسط کاتلین RONAYNE

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — برخی از کالیفرنیا دوباره خواهد بود قادر به گرفتن یک مانیکور جدید امضا و یا لذت بردن از یک ماساژ شروع اواخر هفته آینده تحت دولت جدید ارشاد صادر جمعه.

اما استودیو و سالن نگاه نمی همان زمانی که آنها باز است. کارگران و مشتریان باید پوشیدن ماسک صورت اتخاذ مراتب شدید تر تمیز کردن شیوه های به اشتراک گذاشته شده قابل استفاده مجدد اقلام مانند موچین و خدمات محدود خواهد شد — بدون دهان یا بینی خالکوبی و یا سوراخ در حال حاضر.

راهنمایی در ناخن سالن شده است بسیار پیش بینی شده است. حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا شکایت کرد دولت در ماه مه به بازگشایی مو و ناخن سالن. سالن مو پاک شد به بازگشایی چند هفته پیش.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نیز موجب خشم در میان برخی در این صنعت از جمله ویتنامی سالن صاحبان که خود را اکثریت کالیفرنیا سالن زمانی که او ادعا کالیفرنیا اولین مورد از این ویروس گسترش در جامعه در ارتباط بود به یک ناخن سالن. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات مربوط به حریم خصوصی.

این خدمات می تواند بازگشایی شروع تاریخ 19 ژوئن در شهرستان که در آن مقامات بهداشت آن را اجازه می دهد. آنها را به یک لیست طولانی از کسب و کارهای دیگر پاک به بازگشایی در هفته های اخیر از جمله مو و رستوران ها و کلیساها و سینما. اکثر استان ها پاکسازی شده اند به جلو حرکت کند هر چند میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستان در حال بالا رفتن در برخی از. دولت نظارت بر میزان عفونت و بستری شدن در بیمارستان در 11 شهرستان.

علامت Ghaly سر از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی آژانس روز جمعه گفت که تست مثبت نرخ و بستری شدن در بیمارستان باقی مانده پایدار در سطح ایالت و دولت به بیمارستان ظرفیت برای افزایش آن را به عنوان حرکت به جلو با بازگشایی.

فراتر از ماسک ناخن سالن کارگران باید در نظر پوشیدن چهره سپر یا عینک برای محافظت از چشمان خود و پوشیدن یک جفت دستکش یکبار مصرف برای هر مشتری. سالن حتی باید در نظر قرار دادن پلاستیک پارتیشن با cutouts برای به دست کارگران و مشتریان.

سالن همچنین باید صفحه نمایش دیگر ناخن لهستانی بطری های روی قفسه و به جای درخواست مشتریان برای انتخاب یک رنگ از پالت رنگ است که می تواند ضد عفونی. تکنسین باید دور انداختن ناخن فایل های بافر و موارد دیگر پس از هر بار استفاده.

فرد جونز سیاست عمومی مدیر و مشاور حقوقی برای زیبایی فدراسیون گفت که او خوشحال بود Newsom پاک بازگشایی اما نا امید در آن زمان خیلی طولانی است. او گفت که او نگران برخی از استان ها را به تاخیر می اندازد.

جمهوری خواه مجلس تایلر Diep که ویتنامی آمریکا رهبری یک گروه از نمایندگان مجلس نوشت که به Newsom یکشنبه اصرار او برای بازگشایی ناخن سالن. Diep نشان دهنده اورنج کانتی, صفحه اصلی, به ویتنامی, جامعه و گفت: 80 درصد از کالیفرنیا ناخن سالن متعلق به ویتنامی آمریکایی است.

"آنها باید با صبر و حوصله منتظر و قربانی خود را به رفاه مالی برای حفاظت از مکان های بهداشتی. آنها دیگر نمی تواند ایستاده کنار که قمار و امکانات تناسب اندام و سینما شروع به بازگشایی" نامه گفت.

Jaime Schrabeck مجوز مانیکورزن و صاحب دقت ناخن در کارمل گفت که او را خوشحال و برای دیدن وضعیت پله تا تمیز کردن پروتکل اما می خواهد با وضوح بیشتر در مورد کدام بخش از راهنمایی شما نیاز نیست فقط پیشنهاد شده است. او نه در میان کسانی که برای دفاع سریع تر بازگشایی و گفت: این حس که خدمات مانند ناخن سالن ماساژ و باز شد بعد از سالن مو چرا که آنها شامل پوست به پوست تماس بگیرید.

"این است که قطعا یک بحران بهداشتی و نه, زیبایی, بحران," او گفت:.

او پیشنهاد سالن شروع به جمع آوری نام و شماره تلفن همه آنها را برای کمک به مقامات در ردیابی تماس های خود را اگر یک مشتری تست مثبت برای ویروس.

سایر خدمات پاک به باز شامل لوله های الکترولیز, اپیلاسیون و ماساژ درمانی است. تمام سطوح توسط مشتریان استفاده می شود باید تمیز با بیمارستان درجه ضد عفونی کننده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن