دانشگاه UCLA Devin Asiasi انتخاب شده توسط New England Patriots در دور سوم پیش نویس NFL

پس از انتظار تا آخرین انتخاب از سال گذشته پیش نویس به یک بازیکن انتخاب شده UCLA شاهد بهبود در این سال با آن مش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 اردیبهشت 1399

پس از انتظار تا آخرین انتخاب از سال گذشته پیش نویس به یک بازیکن انتخاب شده UCLA شاهد بهبود در این سال با آن مشمول برداشت تا در دور سوم از سال 2020 پیش نویس NFL.

UCLA تنگ پایان Devin Asiasi بود انتخاب شده توسط New England Patriots با 27th انتخاب در دور سوم و 91 انتخاب کنید به طور کلی از سال 2020 پیش نویس NFL در روز جمعه.

این پرستان معامله شد تا برای به دست آوردن 27th انتخاب کنید از دور سوم از این اظهارات به انتخاب Asiasi. او می پیوندد فوتبال UCLA فارغ التحصیلان دفاعی پشت Adarius Pickett گسترده گیرنده متی اسلاتر و offensive lineman Najee Toran در انگلستان را فهرست.

Asiasi اولین Bruin انتخاب شود در سال 2020 پیش نویس NFL و 10 Pac-12 بازیکن انتخاب شده به عنوان به خوبی. او پاتریوت چهارم انتخاب این پیش نویس پس از چیدن لنوار-Rhyne ایمنی Kyle Duggar با شماره 37 انتخاب میشیگان linebacker جاش Uche با شماره 60 انتخاب کنید و آلاباما linebacker Anfernee جنینگز با شماره 87 انتخاب کنید.

6-پا-3, 260 پوند تنگ پایان بالاترین-پیش نویس UCLA تنگ پایان پس از Marcedes لوئیس انتخاب شد توسط Jacksonville Jaguars با شماره 28 کلی انتخاب در سال 2006 پیش نویس NFL. دانشگاه UCLA تازه ترین بازیکن پیش نویس به NFL نیز تنگ پایان در کالیب ویلسون با کاردینالز آریزونا چیدن او را با آخرین انتخاب در سال گذشته پیش نویس است.

Asiasi بازی دو فصل با UCLA پس از نشستن از سال اول خود را در وستوود با توجه به انتقال قوانین پس از خروج خود را از میشیگان که در آن او با بازی خود در سال اول.

در شورویو کالیفرنیا. بومی به حال خود بهترین دانشگاهی فصل پاییز گذشته. شروع و در تمام 12 از UCLA, بازی Asiasi قرار داده تا اوج حرفه ای پذیرایی (44) و دریافت متری (641). او ضبط شده خود را برای اولین بار 100-حیاط بازی با 141 متری در USC در Nov. 23 و دوم به پایان رسید در این تیم با 53.42 متری در هر بازی.

در سال 2018 او به رهبری برونز با میانگین 21.7 متری در پذیرش.

Asiasi اعلام کرد در سال جدید و روز او را نبرند ارشد او فصل را با برونز و با وارد کردن پیش نویس NFL. او به این نتیجه رسیدند خود را UCLA حرفه ای بازی در 21 بازی با 50 پذیرایی برای 771 متری و پنج touchdowns.

با 2020 پیش نویس در ادامه برای دور چهار طریق هفت در شنبه UCLA دنبال خواهد شد برای دیدن cornerback Darnay هلمز و در حال اجرا پشت جاشوا کلی نیز پیش نویس.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن