چگونه خرید تغییر خواهد کرد زمانی که برخی از فروشگاه های خرده فروشی بازگشایی جمعه

برخی از مغازه های خرده فروشی در لس آنجلس می توانید شروع به بازگشایی چهار شنبه, آوریل 8 با وجود این در حال انجا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

برخی از مغازه های خرده فروشی در لس آنجلس می توانید شروع به بازگشایی چهار شنبه, آوریل 8 با وجود این در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. پس از آن زمان به خرید بروید درست است ؟

نه خیلی سریع. خرید خرده فروشی در حال رفتن به نگاه زیادی متفاوت است.

LA County Department of Public Health باز درب برای فروشگاه های خرده فروشی است که فروش اسباب بازی کتاب و لباس و لوازم ورزشی و موسیقی — اما فقط برای منظقه وانت. که می تواند ثابت کند به چالش کشیدن برای برخی از فروشگاه ها.

آجر و ملات فروشگاه بعد از همه نیست به سادگی در مورد خرید همه چیز شما نیاز دارید. مشتریان آمازون و دیگر خرده فروشان آنلاین است. رفتن لباس خرید است در مورد تجربه; درمان های خرده فروشی یک چیز واقعی است. و برخی از مغازه های فروش محصولات است که با تکیه بر مردم و اغلب بوییدن آنها. و آنچه در مورد کسب و کارهای کوچک است که بستگی به مشتریان جدید سرگردان ؟

برخی از لباس های مغازه ها و انجمن های کسب و کار در سراسر جنوب کالیفرنیا نگرانی در مورد اینکه آیا به اندازه کافی مشتریان را نشان می دهد تا برای منظقه خرید به نگه داشتن آنها را در حال اجرا است. آنها همچنین نگاه روش برای تقلید — به عنوان نزدیک که ممکن است به تجربه مرور.

"برای کسانی که نمی دانم از فروشگاه آن را در شرایط دشوار کنار" گفت: لاریسا دوست دارم که صاحب یک eponymous فروشگاه در سانتا مونیکا. "اینطور نیست که ما در حال رفتن به همان مقدار از پول ما ساخته شده در روزانه."

عشق صرف پنج شنبه خود فروشگاه آماده برای مشتریان. او مبادرت به فروش انواع چای گیاهی, شمع و حمام و مو محصولات — فروشگاه که در آن مرور ضروری است.

بنابراین او مانند دیگر خرده فروشان قصد دارد برای قرار دادن یک میز در جلوی درب مغازه خود را.

او را با قرار دادن برخی موارد در جدول و او می تواند بازیابی بقیه, او گفت:. اما آن را فقط نمی خواهد همان خواهد بود و عشق گفت او انتظار دارد فروش به پایین — اما حداقل او می تواند در کسب و کار پس از بسته پس از 10 مارس.

"این ممکن است خوب برای کسب و کار" عشق گفت: "اما حداقل ما یک هدف در حال حاضر به بازگشت به فروشگاه من."

در فرد سگال در غرب هالیوود مشتریان قادر خواهد بود را به یک تور مجازی از این فروشگاه بیش از زوم چت با یکی از فروشگاه های کارکنان که می توانید پاسخ سوالات خاص. قبل از جمعه خرده فروش کارکنان قادر به طوری که این تورهای مجازی امکان پذیر شد.

"ما شما را در چه چیزی جدید در فروشگاه و ترتیب زمان برای منظقه وانت" گفت: مدیر عامل شرکت آلیسون Samek. "آن را به عنوان خوب نیست به عنوان باز کردن فروشگاه اما این یک شروع خوب است.

"ما در این مدت طولانی" Samek گفت. "این خواهد شد و ما می خواهند به وجود داشته باشد زمانی که از آن عبور می کند."

بیشتر از همه Samek گفت: آنها می خواهند به مردم "شادی از خرید برگشت."

"خرید فراهم می کند و یک خروجی و یک مهلت از روز را به روز" Samek گفت. "اگر شما می توانید یک کمی شادی به مردم است که ما چه کار باید بکنید."

هنوز دراز مدت سوال باقی می ماند, عشق, گفت, مانند, چگونه, ادامه محدودیت را تحت تاثیر قرار کسب و کار رفتن به جلو — و اینکه آیا او می تواند زنده ماندن در حال حاضر با داشتن دو قیمتی ماه درآمد در حالی که هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره. هنوز معلوم نیست که فروشگاه ها قادر خواهد بود به استقبال مشتریان و برگشت داخل.

"بسیاری از کسب و کار هستند و ترس آنها نمی قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند به اجاره" عشق گفت. "در حال حاضر در خرده فروشی درد و رنج بود. در حال حاضر دولت است و انتظار ما برای پرداخت این اجاره?"

در ردندو بیچ را Riviera روستای شناخته شده برای آن عجیب و جالب رستوران ها و نمای خرده فروشی کسب و کار ارتباط وجود دارد خواسته است تا این شهر برای مسدود کردن خیابان ها در منطقه به طوری که خرده فروشان می تواند کشش در یک هوای محیط زیست است.

"از آنجا که اجتماعی فاصله خواهد بود لازم برای خدمت به مردم در جداول ما درخواست قرار دادن محاصره در کاتالینا خیابان و خیابان های دیگر در این روستا به ارائه خدمات جدول خارج" گفت: Riviera انجمن روستای جمهور جف Ginsburg. "همان نوع از ایده های ارائه شده به فروشگاه که در آن آنها ممکن است قادر به فروش کالاهای خود را خارج وجود دارد."

شورای شهر را تا این موضوع در هفته آینده Ginsburg گفت: اما برای اولین بار در این شهرستان که نیاز به تایید از وزارت بهداشت که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است. همان مفهوم نیز پیشنهاد شده در مناطق دیگر در سن پدرو و منهتن ساحل.

کلی بود که سر منهتن ساحل, اتاق بازرگانی گفت که او توصیه کرده است خرده فروشان برای قرار دادن یک جدول در درب جلو.

اما به عنوان با بسیاری از چیزهایی که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس همه یادگیری به عنوان آنها بروید.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات بیشتر از پاسخ بود گفت: از جمله این که آیا مشتریان در فروشگاه های لباس اجازه خواهد داشت به انگشت شست از طریق کالا و یا سعی کنید لباس را قبل از خرید.

"این است که واقعا رفتن به تغییر راه ما از زندگی" بود گفت. "این است که نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی در یک سال است. وجود خواهد داشت یک راه جدید برای زندگی است. آن است که قطعا رفتن به تغییر زیادی است."

و حتی اگر مغازه های خرده فروشی باید اجازه باز کردن بسیاری از هنوز هم خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند بسته به گفته استوارت Waldman که سر دره صنعت انجمن تجارت.

"برای برخی از این دلیل مردمی در دولت فکر می کنم شما می توانید تلنگر سوئیچ و باز کردن درب" Waldman گفت. "وجود دارد خیلی بیشتر به آن است. آن را فقط کار نمی کند که راه."

یکی از بزرگترین نگه دارید یو پی اس Waldman گفت: کارکنان هستند.

"آنها برای پیدا کردن کارکنان خود را و از آنها بخواهید به عقب می آیند در" او گفت:. "در بسیاری از موارد کسانی که مردمی که furloughed و یا اخراج می شوند بیشتر در بیکاری است."

یکی دیگر از سوال بزرگ خرده فروشان را در مورد مسئولیت. اگر یک کارمند و یا یک مشتری قرارداد COVID-19 در فروشگاه خود را می توانید آنها برگزار خواهد شد مسئول?

و این نه از این سوال که مردم می توانند قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در حالی که خرید.

در آستانه روز جمعه اولین گام به سمت کاهش امن تر در خانه محدودیت لس آنجلس مقامات بهداشت' به روز رسانی روزانه ارائه استارک یادآور چرا سفارشات بودند با عجله به محل مارس — 51 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده در پنج شنبه, مه 7, هل دادن در این شهرستان در مجموع به 1,418 این مرگبارترین چنین شمارش در کالیفرنیا است.

بنابراین با وجود مردم اشتیاق برای بازگشت به زندگی عادی خطر هنوز از بین رفت.

بنابراین کسب و کار Waldman گفت: به دنبال مصونیت از ممکن است پرونده های حقوقی. اما تا کنون که رخ داده نشده است.

بخشی از مشکل Waldman گفت این است که مانند خاموش کردن سفارشات آنهایی که به بازگشایی آمد به سرعت و بدون مقدار وضوح.

"سخت ترین بخش این است که این پایین آمد بسیار به سرعت و به هیچ کس انتظار آن را" Waldman گفت. "هستند بسیاری از مردمی که در حال تلاش برای کشف کردن آنچه در آن تمام خواهد شد."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب