مقامات بهداشت گوشت گاو تا coronavirus تماس با ردیاب نیاز: 'انتخاب کنید تا گوشی زمانی که آنها تماس بگیرید'

Radhika کومار جنگ ترس در تمام طول روز طولانی است. بهترین ابزار او هستند, اسکریپت, قدرت اجبار و تلفن خود را.لس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

Radhika کومار جنگ ترس در تمام طول روز طولانی است. بهترین ابزار او هستند, اسکریپت, قدرت اجبار و تلفن خود را.

لس آنجلس بهداشت عمومی متخصص یکی از کالیفرنیای جنوبی ارتش در حال رشد از تماس با ردیاب و در میان هزاران نفر انجام کار در سراسر جنوب کالیفرنیا در سن برناردینو نارنجی و رودخانه شهرستانهای استان است.

او می پرسد سوال پس از سوال به دنبال این tamp پایین گسترش coronavirus با اتصال با افرادی که آزمایش مثبت — و پیدا کردن جایی که آنها بوده ام و که آنها بوده ام ،

"این کار را با تغییر کمی," او گفت: اما یکی از تم های ماندگار: "آن را در مورد آموزش های عمومی."

در L. A. ارتش ردیاب — ساخته شده از بسیاری از شهرستان, شهرستان و کارکنان دولت — در حدود 2 ، 000 قوی در حال حاضر با 800 جدید تماس با ردیاب در حال حاضر در آموزش فرر گفت. گریه به دور از 250 شهرستان آغاز شده است با. Riverside County دارای 340 ردیاب که شامل 60 در آموزش — قابل توجه دست انداز از تاریخ 25 ژوئن زمانی که شهرستان تا به حال 220. اورنج کانتی مقامات بهداشت عمومی نمی تواند از نظر شنبه ،

هدف: شکستن زنجیره ای از قرار گرفتن در معرض. پیدا کردن افرادی که ممکن است آلوده شده اند و نگه داشتن آنها را از آلوده کردن دیگران است. در خطر است, مقامات می گویند که آینده از اقتصاد محلی و عمومی بهداشت و سلامت میلیون ها نفر.

در انتهای دیگر از تلفن او اغلب در برابر ترس است.

ترس در میان آلوده — و مردمی بوده و با — که آنها را به خطر انداختن حریم خصوصی خود را.

ترس از تفرج شخص دیگری که ممکن است بیمار (و حتی آن را می دانم هنوز).

ترس از دست دادن اطلاعات نامربوط به شیوع مانند تابعیت و یا وضعیت شغلی.

و علاوه بر ترس از بیماری خود. آن را کشته و بیش از 3,800 مردم در L. A. شهرستان تا کنون و خط روند می گوید: آلوده شدن جوان است. و در امپراتوری درون مرزی و O. C. اعداد فقط به عنوان بد, زور زدن در بیمارستان ظرفیت مثبت نرخ سنبله. که مقدار زیادی به ترس از.

کومار از پومونا یک کارمند شهرستان. به عنوان یک متخصص سلامت او skillset است رو به با 10 سال در آموزش بهداشت. مانند بسیاری از همسالان خود او با این نسخهها کار از خانه در وصل به تلفن و کامپیوتر است.

او وظیفه حیاتی است. و این زمان است که تند و تلخ. L. A. County, سخت ترین-آمار شهرستان در دولت صدر 140,000 موارد این هفته است. تقاضا برای تست صعودی قرار دادن بی سابقه استرس در زنجیره تامین برای PPE و تست چرخ دنده.

شیوع گزارش شده در کسب و کار در سراسر شهرستان در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان پرستاری-مراقبت از مراکز پوشاک کارخانه و هزاران سایت دیگر.

جوامع رنگ — برخی دشوار است برای اتصال با — همچنان به شانه گنده نامتناسب بار.

نه هر کس است که آینده حداقل در ابتدا. هنر وجود دارد به کار — که به طور همزمان به عرضه و همدلی اجازه تماس گرفته و داستان خود را بگویید و مطمئن شوید که وجود دارد کافی اطلاعات جمع آوری شده.

یک اسکریپت کمک می کند.

"سلام?" "چه میکنی؟" (گوش دادن با دقت). "چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما رو آلوده می شود؟' "آیا شما سفر؟" "چه کسی به شما تماس گرفت ؟

اما آن را فراتر از آن می رود. می توانید آن را به مهارت و ظرافت.

""ما می خواهیم برای پیدا کردن اگر آنها در حال انجام خوب است.' من با آن شروع" کومار گفت. "اما شما را به گوش دادن با دقت برای پیدا کردن که در آن است که فرد از آینده است. این یک داستان است."

Radhika کومار لس آنجلس بهداشت عمومی تماس تحقیقی. (حسن نیت ارائه میدهد)

در بهترین سناریو های تحقیقی کامل مصاحبه ضبط تماس اطلاعات و "تعامل" با آنها بیش از دو هفته آینده — ویروس' دوره کمون.

با امید آنها نمی شوند علامتی.

قرارداد ردیابی جدید نیست در بهداشت عمومی ، این یک ابزار خط مقدم در واکنش به شهرستان های اخیر سرخک و هپاتیت یک بیماری و همچنین استفاده در کنترل بیماری مقاربتی و سل گفت: دکتر جفری Gunzenhauser, افسر ارشد پزشکی برای شهرستان در بخش بهداشت عمومی و رسمی اجرا می شود که این ردیاب — شناخته شده به عنوان مورد مصاحبه و تماس با شعبه دارد.

COVID-19 منحصر به فرد است گفت: Komar. برای یک چیز, نیست, هر کس تجربه علائم مشابه.

"من می توانید تماس بگیرید 10 نفر در یک روز و آنها خواهد بود کاملا متفاوت" او گفت:.

وجود دارد کسی نمی تواند بوی. و دیگری که تحمل بی امان سردرد. سپس انگار یکی زده با درد در "بازگشت" از چشم خود را. دیگر نمی توانید طعم و مزه. یکی دیگر وزن از دست داد.

"این در مورد اتصال نقطه به ببینید که چه کسی مردم آمده اند در تماس با" او گفت:.

(لس آنجلس وزارت بهداشت)

مقامات دولتی و ردیاب در حال پیدا کردن چالش گرفتن فراتر از ترس مانع است.

مردم اغلب نمی خواهم به بحث در مورد سلامت یک دوست و یا همکار. آنها گاهی اوقات تمایلی به دادن اطلاعات شخصی. وجود دارد می تواند موانع زبان.

Gunzenhauser تاکید کرد که ردیاب آیا به دنبال وضعیت مهاجرت. آنها نمی خواهند برای پول است. آنها نمی فضولی برای اطلاعات شخصی.

ردیاب کار باید آرام و با تمرکز و آرامش. اطلاعات محرمانه است; ردیاب به اشتراک نمی, نام, با هر کسی.

"ما هرگز تماس تماس نزدیک و می گویند" من شما باید بدانند باربارا فرر,' " فرر گفت. "ما هرگز به انجام این کار است. ما فقط اجازه دهید آنها را می دانم که آنها تا به حال قرار گرفتن در معرض."

با اینحال Gunzenhauser گفت: "برخی از مردم فقط بی اعتمادی ما است."

به همین دلیل این شهرستان به دنبال گرفتن بیشتر در جامعه و محله رهبران برای خرید به ارزش ردیابی — از جمله یک وزیر که اعتماد مردم است که می تواند در ارائه پیام در بهداشت عمومی با مخاطبان است که احساس در سهولت با آنها.

این چالش نه چندان دور از ذهن افرادی که زندگی را در ساخت مطمئن شوید که آزادی های مدنی می باشند.

در ماه مه آیتالله سیستانی هشدار داد که تماس با ردیابی نیاز به حداقل دو چیزهایی که کلیدی برای موفقیت: "مردم باید مایل به ارائه این اطلاعات و مردم باید قادر به عمل به آن."

اما آن اتفاق می افتد مقامات بهداشت عمومی باید با احتیاط از تعادل ظریف بین نیاز برای سلامت عمومی اطلاعات و به طور بالقوه نقض اعتماد جامعه.

آیتالله سیستانی همچنین اشاره کرد که تماس با ردیابی نوش دارو نیست. حتی با استفاده از آن در حاوی HIV مقامات توجه داشته باشید که اچ آی وی است که هنوز گسترش و اضافه کرد که "تماس با ردیابی ممکن است یکی از مولفه های موثر برای پیشگیری از COVID-19 اما ما باید نه از دست دادن بینایی از دیگر جنبه های مهم در پاسخ به بحران است."

فرر اذعان کرده است که تعادل و اشاره کرد که "مهم ترین چیز این است که مردم احساس راحتی گرفتن تماس و بازگشت ما تماس."

بخش تماس با ردیاب حدود 75% میزان موفقیت پیدا کردن دقیق اطلاعات تماس رسمی گفت.

همراه با شهرستان های اخیر افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان شده است یک افزایش در تقاضا در مراکز تست. آن را نه فقط در L. A. اما در سراسر کشور به عنوان تقاضا از عرضه پیشی گرفته و تشخیصی آزمایشگاه گزارش دیگر زمان تاخیر برای گزارش نتایج.

چگونه ممکن است که تحت تاثیر قرار ردیاب که کار آن است که بلافاصله پس از پرش در یک مورد در یک روز پس از خواندن این گزارش مورد? درخواست ملت های عفونی-بیماری سلامت رسمی دکتر Anthony Fauci.

"اگر شما در حال رفتن به انجام تماس ردیابی و آزمون می آید و در پنج تا هفت روز شما ممکن است به عنوان به خوبی انجام نمی تماس با ردیابی چون در حال حاضر خیلی دیر" Fauci گفت: در مصاحبه با "مجله" یک سوراخ کردن و وال استریت ژورنال پادکست ارسال شده در چهارشنبه.

که گفت:, فرر از L. A. شهرستان گفت: شهرستان تماس ردیاب نگه داشتن سرعت با افزایش موارد مثبت.

"در حال حاضر ما در حال نگه داشتن" او گفت:. "بدیهی است که ما با داشتن فوق العاده ای افزایش می دهد. اما ما پیش بینی یک افزایش دهد."

ضرورت یادآور روز زودتر از همه گیر هنگامی که مکان هایی مانند نارنجی شهرستان به سرعت در حال ramped تا خود را تحقیقی تیم است.

در یک بیماری همه گیر است که آمار و ارقام در نهایت بسیاری از ضربه و یا حتی بیشتر ساکنان آن را یک برنامه به طور بالقوه سنگین بلند. اما کسانی که تماس می تواند آموزنده فراتر از کسانی که جواب تلفن.

این تیم در حال بزرگتر شدن است, L. A. مسئولان شهرستان گفت: و بهتر است.

"من فکر می کنم برای بعضی از کارگران, آن را فقط یک کار" گفت: Gunzenhauser. "این یک فرصت برای مشارکت و احساس افتخار می کنم."

اگر شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک تماس تحقیقی بررسی کنید https://hr.lacounty.gov/.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن