Coronavirus: Newsom قصد دارد به موضوع ایالت ماسک اجرای مقررات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که او قصد دارد به موضوع ایالت مقررات روز چهارشنبه در مورد اجرای کالیفرنیا دست

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که او قصد دارد به موضوع ایالت مقررات روز چهارشنبه در مورد اجرای کالیفرنیا دستور که مردم می پوشند پوشش صورت در حالی که در اتوبوس و یا در معرض خطر تنظیمات.

در طول پنج شنبه مطبوعات جلسه Newsom اشاره او بحساب خواهد آمد محلی شهرداری برای اجرای دولت ماسک که صادر شد ژوئن 18.

"ما خواهید بود به تمرکز بر اجرای قانون در این دولت" Newsom گفت. "اجرای می آید در بسیاری از اشکال مختلف. در درجه اول محلی اجرای."

Newsom گفت: دولت منابع مالی برای اجرای نظم در شهرستانهای استان و یا شهرستانها که در آن مقامات محلی را انتخاب کنید برای مطابقت.

"ما مشروط $2.5 میلیارد در بودجه دولت بر استفاده از روح و نامه ای از قانون آن را به عنوان مربوط به سلامت احكام در شهرستان سطح" Newsom گفت. "اگر مقامات محلی تمایلی به اجرا و هستند که بی اعتنا ما وضعیت توزیع آن دلار است. دوباره $2.5 میلیارد دلار است."

Newsom نشان داد که در آن هیچ اتفاقی دولت است پله تا برنامه های خود را برای به اجرا درآوردن ماسک منظور پیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به عنوان مقامات دولتی به ویژه در مورد گسترش و انتقال COVID-19 در جمع های خانوادگی.

فرماندار گفت: مردم تمایل به "اجازه پایین گارد خود" در حضور خانواده خود و ابراز نگرانی بالقوه برای یک چشم انداز مثبت در مثبت آزمون پس از یک آخر هفته که در آن مردم جمع آوری خواهد شد.

"ما در حال رفتن به نیاز به انجام بیشتر ابراز نگرانی ما در مورد آن پیام بیشتر در مورد جدی بودن پوشش صورت و فاصله فیزیکی و کمی تهاجمی تر با توجه به دستورالعمل برای ژوئیه 4," Newsom گفت.

با استناد به داده های گردآوری شده توسط California Department of Public Health, Newsom گفت: رای مثبت از coronavirus آزمون در کالیفرنیا افزایش یافته است از 4.4% دو هفته پیش به 5.6 درصد در طول 14 روز گذشته. او همچنین با اشاره به مثبت رای صعود به 5.9 درصد بیش از هفت روز و گفت که او انتظار دارد به زودی به اضافه کردن چهار شهرستان به 19 است که در حال حاضر در یک وضعیت فهرست سازمان دیده بان.

Newsom گفت: ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) و الکل نوشیدنی کنترل (ABC) نیز نقش مهمی در دولت, اجرای, ماسک, سفارش.

"وجود دارد شرایط مالی وجود دارد نظارت نظارتی وجود دارد کد نظارت همه آن چیزهایی که بخشی از ما به طور کلی تلاش" Newsom گفت. "OSHA در حال حاضر بسیار فعال در این فضا است. الکل نوشیدنی کنترل بسیار فعال در این فضا و فقط لحظاتی پیش خواهیم ساخت رسمی تر و دقیق اطلاعیه در اجرای فردا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب