Knott را بری مزرعه داستان جوانه زده در پومونا

یک داستان پوشش در ماه مارس/آوریل Westways در صدمین سالگرد Knott را بری مزرعه توسط کریس نیکولز که گنج خود را یا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 فروردین 1399

یک داستان پوشش در ماه مارس/آوریل Westways در صدمین سالگرد Knott را بری مزرعه توسط کریس نیکولز که گنج خود را یادداشت والتر Knott کودکی در پومونا موضوع مقاله من تحت پوشش به عنوان به خوبی.

"کشاورزی در Walter خون. در سن 9, Knott را بری مزرعه موسس در حال حاضر در حال رشد سبزیجات در حومه شهر پومونا در طول زمان رایگان و فروش برداشت در صبح قبل از خروج از مدرسه" نیکولز می نویسد. "در سال 1911 22 ساله والتر ازدواج خود را یار دبیرستان Cordelia."

پومونا بالا بود مدرسه ای که والتر و Cordelia Hornaday ملاقات کرد. آنها ساخته شده است یک خانه متوسط در 1040 W. 4th St., جایی که آنها زندگی می کردند, دو سال است. آن را هنوز هم ایستاده بیش از یک قرن بعد و به نظر می رسد تا حد زیادی دست نخورده اگر کمی استفاده می شود. این Knotts' شروع در پومونا نیست و همچنین در شهر شناخته شده به عنوان آن را باید.

این زن و شوهر به پایان رسید تا در بونا پارک که در سال 1920 آنها شروع قطعه زمین کشاورزی که تبدیل به یک پارک تفریحی به نام Knott را بری مزرعه. Cordelia درگذشت در سال 1974 و والتر در سال 1981.

دوم پومونا ساختار مرتبط است با Knott. در وستمنت کلیسای متحد متدیست 1781 W. 9 سنت آن وسلی چپل ساخته شده در سال 1959 بود بودجه توسط Knott به افتخار پدر خود را به عنوان یک پلاک یادداشت ها. الگین C. Knott حال تاسیس جماعت در سال 1887 و پسر خود را در حالی که حضور در کلیسا نزدیکتر خود را در بونا پارک خانه باقی مانده است یک عضو کلیسا تمام عمر خود را.

برای من اهداف آن نیز شایان ذکر است که Knott متولد شد و در سن برناردینو در سال 1889 و خانواده اش زندگی می کردند به طور خلاصه در لا ورن قبل از نقل مکان به کالیفرنیا حدود سال 1898. همچنین ممکن است اضافه کنم که والتر تحویل پیشرفت-بولتن?

بیشتر Westways

همچنین در این موضوع یک عکس تمام صفحه از هنر و جان پترسون از ریالتو با اصلی خود 1969 GTO پارک شده در خارج از مشهور خیمه متل. این خودرو انجام شده آنها را در روز عروسی خود را در سال 1969 و هنر در حال حاضر 79 تا محور آن رقابتی در racetracks در ریورساید کالیفرنیا به تازگی به عنوان در ماه نوامبر گذشته. طولانی ممکن است آن را اجرا و Petersons بیش از حد.

بیشتر در شستن دست ها

ما آوریل 5 نسخه قابل چاپ حال کامل-صفحه اطلاعاتی گرافیک در پاکیزگی که شامل برخی از چشم باز آمار در شستن دست ها. من ستون آن روز بود در مورد این موضوع و اشاره کرد که در گذشته برخی از همکاران شناخته شده بودند و یا مشهور غیر handwashers بنابراین علاقه من مشتاق شد.

با توجه به 2013 مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ایالتی میشیگان تنها 1 در 20 نفر شسته دست خود را به درستی و به طور متوسط در طول زمان مردم صرف شستن بود 7 ثانیه به جای توصیه می شود 20 ثانیه.

همچنین در حالی که 95 درصد از مردم ادعا کرد که آنها شسته دست خود را, محققان,' مشاهدهای مطالعه ثابت کرد در غیر این صورت. آنها گفت: 10 درصد از مردم مشاهده "آیا شستن دست های خود را در تمام بعد از استفاده از توالت" 23% "تلاش برای شستن دست های خود را, اما آنها تنها مرطوب دست خود و استفاده از صابون است."

به عنوان از 2013 اساسا یک سوم از مردم آمریکا نمی شستن دست های خود را پس از تسکین خود را. (چون "زنان بیشتر از مردان دست خود را بشویید با صابون" گرافیک نت, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر این بدان معناست که تقریبا نیمی از تمام مردان نمی بشوید.)

جای تعجب نیست که مردم با مراجعه به بزرگ نشسته. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که coronavirus بهداشت شرمندگی است nudging که تعداد رو به پایین.

هنوز هم پس از همه گیر است و بیش از ما ممکن است بخواهید برای ادامه تداوم آرنج و یا ضربه زدن کفش فقط به آن بازی امن.

خداوند چارلی را

بلند رفته اما از روی علاقه به یاد مرتفع رستوران خداوند چارلی هنوز هم به معنی چیزی را به خواننده Juline McGarry. "در سال 1977 در مارس 2, تاریخ من برداشت من است. او دیر شده بود. او مرا به خداوند چارلی است. او دستور داد نخست دنده و پودینگ یورکشایر. آن هم یک تاریخ" او می نویسد. چهار ماه بعد در اوت. 13 آنها ازدواج کرده است.

به مناسبت سالگرد تاریخ خود را در قرنطینه و در صورت عدم وجود خداوند چارلی را که بسته شده در سال 1991 Juline و تام رو takeout از دیگر پیر با دختر مورد علاقه Espiau است. اما آنها خلاق در تزئینات, دانلود عکس های از رستوران و منو از وبلاگ من.

"من قرار داده و یک سفره روی میز در ایوان جلو و قرار دادن یک تصویر در داخل خداوند چارلی را وانمود ما نشسته بودند و منتظر ما جدول" Juline به من گفت. آنها نوشید margaritas در حالی که آنها را "منتظر" پس رفت داخل, بررسی, قدیمی, منو دنده نخست برای $7.95 — و خوب خود را خوردند مواد غذایی مکزیکی است.

"هیچ دنده نخست یا پودینگ یورکشایر," Juline گفت. "من نمی دانم هر رستوران در این نزدیکی هست که در حال انجام است کسانی که در مورد." اما آنها تا به حال یک چرخ olde زمان به هر حال.

وداع در آپ لند

دیو Stevens شد grand marshal از مرتفع رژه کریسمس در سال 2019. (حسن نیت ارائه میدهد Sid رابینسون)

من دیو استیونس در روز مصرف ما در آپ لند ضرب و شتم در سال 1997. او خاموش است می خواهم شورای شهر برای چند ماه پس از سپری کردن یک دوره, اما او هنوز هم حضور در جلسات و صحبت کردن. و او هرگز متوقف در ادامه به ماندن درگیر در امور مدنی تا هفته های اخیر.

پایین کلید خوش مشرب استیونس بود اولین رئیس جمهور مرتفع میراث حفظ غیر انتفاعی و کمک به نگه داشتن کوپر موزه منطقه ای تاریخ دیگری مرتفع تكیه شناور. او همچنین نجات کریسمس رژه پس از بودجه عقب مانده. پس از رهبری رژه برنامه ریزی پنج سال گذشته او بیرون رفت و به عنوان 2019 grand marshal بازنشستگی خود را به علامت.

استیونس بازنشسته آتش نشان در اورنج کانتی درگذشت 5 آوریل در سن 80 از غیر قابل جراحی سرطان معده. او جان سالم به در برد با همسرش, مارلین, به کسی که با او شده اند ازدواج 51 سال در ماه مه و دو دختر دایان Chrisman و تری دونالدسون.

"ما نمی توانیم با هم برای انجام این نوع از خدمات او سزاوار" دونالدسون به من گفت. "مامان و من می خواهم آن را به یک جشن بزرگ است."

از آنجایی که من همیشه دوست داشتم Stevens, من امیدوارم که آنها را رزرو یک صندلی برای من.

دیوید آلن ذخایر فضا در, روزنامه, پنج شنبه, پنج شنبه و جمعه. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن