ایالات متحده فروش خانه های موجود پرش 20 درصد پس از 3 ماه رکود

سالانه با ما صفحه اصلی خرید و فروش به عنوان ردیابی توسط انجمن ملی از Realtors. (منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو)آمر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399
سالانه با ما صفحه اصلی خرید و فروش به عنوان ردیابی توسط انجمن ملی از Realtors. (منبع: سنت لوئیس فدرال رزرو)

آمریکایی ها پا تا خانه خود را خرید در ماه ژوئن توسط قوی 20.7% پس از همه گیر باعث شده بود خرید و فروش به دهانه در قبل از سه ماه. اما بازار مسکن می تواند در تلاش برای جهش بیشتر در سودای شیوع بیماری های ویروسی و کاهش عرضه از خانه های برای فروش.

فروش خانه های موجود رز در ماه گذشته به یک تنظیم فصلی نرخ سالانه 4.72 میلیون و انجمن ملی از Realtors گفت. با وجود تیز افزایش خرید هنوز هم پایین 11.3% از یک سال پیش هنگامی که خانه های فروخته شده در سرعت سالانه 5.32 میلیون. و Lawerence یون Realtors' اقتصاددان ارشد اشاره کرد که فروش باقی می ماند تقریبا 20 درصد کمتر خود را قبل از همه گیر سطوح.

در همان زمان مسکن موفق شده است برای جلوگیری از یک رکود عمیق تر از رکود اقتصادی شدید ناشی از کوروناویروس. تقاضا باقی مانده است قوی در میان خریداران که موفق شده اند به آب و رکود در حالی که پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن کمک کرده اند حفظ استطاعت است.

"خریداران را به زور اما لیست جدید باقی می ماند کلید مسکن را بازیابی گفت:" دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com. "بیشتر فروشندگان مورد نیاز قبل از اینکه ما را ببینید در سال بیش از سال سود در خرید و فروش خانه."

تعداد لیست اموال غوطه ور است 18.2% از یک سال پیش به 1.57 میلیون. این 13 ماه متوالی کاهش عرضه بر اساس سالانه. کمبود خانه باعث می شود آن را بعید است که صنعت مسکن می تواند به طور قابل توجهی افزایش کلی اقتصاد است.

خریداران خانه به طور معمول خرید مبلمان جدید و رفع تا خواص. توانایی خود را برای ارائه چنین هزینه های افزایش محدود شده است اگر آنها نمی تواند پیدا کردن یک موجود ، عرضه محدود است و همچنین وادار کردن قیمت فقط زمانی که بسیاری از آمریکایی ها در حال مبارزه با اطمینان مالی به دلیل رکود اقتصادی است.

ترکیب ثابت تقاضا و کاهش نرخ وام مسکن کمک کرده است تا سوخت 3.5 درصد افزایش در قیمت متوسط یک خانه موجود در سال گذشته به $295,300.

فروش خانه رز در شرق میانه جنوب و غرب در ماه گذشته. اما این افزایش چشمگیر در غرب با 32 درصد افزایش و جنوب با 26 درصد به دست آورید.

املاک و مستغلات برخی از ناظران دیدن تجدید حیات از این بیماری همه گیر به عنوان مانع دیگری برای کامل مسکن دوباره بجای اول برگشتن.

"در حالی که اصول را پشتیبانی خواهد کرد برخی از فعالیت های بهبود آهسته در اقتصاد و بازار کار را به محدود کردن رشد در فروش خانه" اقتصاددان گفت: نانسی Vanden هوتن در آکسفورد اقتصاد در نیویورک به رویترز گفت. "درست کردن در بهبودی به عنوان جدید Covid-19 مورد افزایش آشنایی بیشتر خطر حرکت نزولی به خصوص پس از سخت-آمار مناطق حساب بزرگترین سهام خرید و فروش خانه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب