دانشگاه هاروارد-Westlake را Pete کلاغ-آرمسترانگ انتخاب شده در دور اول (19 کلی) از MLB پیش نویس توسط متس نیویورک

دانشگاه هاروارد-Westlake را Pete کلاغ-آرمسترانگ بود و همه بازیکنان مدرسه بالا در بهار که تنها یک تعداد انگشت ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 خرداد 1399

دانشگاه هاروارد-Westlake را Pete کلاغ-آرمسترانگ بود و همه بازیکنان مدرسه بالا در بهار که تنها یک تعداد انگشت شماری از بازی ها به دلیل فصل لغو شد با توجه به COVID-19 pandemic, سرقت از منطقه طرفداران از تماشای یکی از پویا ترین بازیکنان با ارائه یک علامت تعجب به سال آخر خود را.

کلاغ-آرمسترانگ یکی از کشور بهترین دبیرستان, بازیکنان, رتبه در میان برترین جوان, چشم انداز 2020 کلاس. همه گیر باعث تاخیر در لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس, اما این شب بزرگ در نهایت روز شنبه با دور اول پیش نویس است.

کلاغ-آرمسترانگ یک چپ دست پرتاب و ضربه زدن outfielder ذکر شده در 6-پا-1 و 180 پوند رو از تماس تلفنی او انتظار حدود یک ساعت پس از تهیه پیش نویس آغاز شد.

کلاغ-آرمسترانگ انتخاب شد با 19 انتخاب کنید از دور اول توسط متس نیویورک. اگر چه او یک Vanderbilt ارتکاب بسیاری از انتظار می رود او را به ثبت نام با متس و نرم افزار حرفه ای آغاز شده است. با انتخاب شدن 19th او واگذار شده در دور اول ارزش $3,359,000.

کلاغ-آرمسترانگ شده در MLB رادار برای سال نه فقط به دلیل توانایی خود را در این صفحه اما به عنوان یک دفاعی خود متخصص است که پیشاهنگی را raved در مورد.

"من دفاع از مجموعه من جدا از سایر دبیرستان outfielders," کلاغ-آرمسترانگ گفت: بازی بیس بال, چشم انداز مجله در ماه ژانویه است. "من فقط فکر می کنم من بیشتر از غرور و افتخار در آن از بسیاری از مردم است. من فکر می کنم که یک قدرت بزرگ در بازی است."

او بازی برای تیم جوانان تیم برای چندین سال از جمله 18U تیم ملی در سال 2018 و '19 و در 15U و 12U تیم ملی است.

در طول U-18 بیس بال جام جهانی برای تیم ایالات متحده آمریکا او تا به حال بیرون آمدن ثالث .364 با چهار دونفره و سه سه برابر. که جدولبندیشده او در برخی از نشریات به عنوان شماره 1 دبیرستان, چشم انداز 2020 کلاس.

"این مرا بیشتر چاشنی و انجام داده است به خوبی برای من" کلاغ-آرمسترانگ گفت: بازی بیس بال, مجله چشم انداز. "من فکر می کنم من به یک نقطه از یک سال و یا تا پیش که من نمی مراقبت از آنچه مردم فکر می کردند در مورد من چون من می دانم که من بازی بازی راه حق.

"بنابراین هیچ فشار وجود دارد. من فکر می کنم که به من اعتماد به نفس بیشتری. من فکر می کنم که در مراحل و گرفتن به بازی کردن با بچه ها تنها به من کمک کرد و واقعا خوب برای من است."

کلاغ-آرمسترانگ می پیوندد نخبگان لیست دانشگاه هاروارد-Westlake بازیکنان بیس بال بازیکنان بودند که پیش نویس از دبیرستان در دور اول. این لیست شامل کوزه جک فلاهرتی حداکثر سرخ شده و لوکاس Giolito.

کلاغ-آرمسترانگ اولین موقعیت بازیکن پیش نویس در دور اول از دانشگاه هاروارد-Westlake.

هر چند 2020 دبیرستان فصل کوتاه قطع شد و او با داشتن قابل توجه نجومی از طریق بازی 10, بازی های پنبه حلاجی شده .514 در 42 در خفاش ها تنها با یک strikeout.

این به دنبال یک تاریخ و فصل که در آن او به نام لس آنجلس دیلی نیوز بازیکن سال. به عنوان یک تازه وارد به او ضربه زد .395 با 23 RBIs و سه خانه اجرا می شود. او تنها بیرون زده هفت بار و گل 40 اجرا می شود.

او کمک کرد تا منجر هاروارد-Westlake به 27-6-1 رکورد کلی و سفر به CIF جنوبی بخش بخش 1 نهایی که در آن آنها را از دست داده به سرو 2-0 در ورزشگاه طفره زن.

لا میردا را JARED جونز منتظر

لا میردا پارچ Jared جونز در رتبه 58 در لیگ اصلی بیس بال بالا پیش نویس چشم انداز لیست و مسخره پیش نویس تخته تا به حال او را به رفتن در هر نقطه از اواخر دور اول از طریق دور سوم MLBs تازه کار, پیش نویس که ادامه خواهد داد تا با دور دو طریق پنج شنبه.

جونز که یک دانشگاه تگزاس متعهد نبود پیش نویس در دور اول در روز چهارشنبه و اگر او پیش نویس پنج شنبه, از آن خواهد شد یک تصمیم گیری که آیا برای ثبت نام و یا رفتن به تگزاس.

در ماه مارس جونز آنچه خود تصمیم گیری فرایند تفکر خواهد بود.

"برای من فقط باید بدانید که چه می گذرد در" جونز گفت. "من خواهد بود بیش از شاد به ثبت نام اگر همه چیز درست است. اما همه چیز برای من می گویند هیچ به تگزاس است."

جونز' ارشد سال بود برش های کوتاه زندگی هر کس دیگری اما او تا به حال قابل توجه دو سال در تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک underclassmen.

جونز آمریکا, اخبار روزانه بازیکن سال در سال 2019 منجر تیم خود را به بخش 1 نیمه نهایی.

جونز' junior در سال 2019 به پایان رسید با یک 7-1 رکورد با یک 0.77 دوران و او ضربه زد .457.

به عنوان یک دانشجوی سال دوم او 7-2 با 0.80 عصر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن