بلدوین پارک عضو شورای بازنشسته: او سابقه ای طولانی از مشکلات قانونی توضیح داد

یک بلدوین پارک عضو شورای که پیدا کرده است بحث او در طول تصدی طولانی بازنشسته اواسط دوره در اوایل این ماه.او در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

یک بلدوین پارک عضو شورای که پیدا کرده است بحث او در طول تصدی طولانی بازنشسته اواسط دوره در اوایل این ماه.

او در نامه استعفای ریکاردو Pacheco گفت که او بازنشسته است و به صرف زمان بیشتری را با خانواده و دنبال دیگر تلاش حرفه ای. او برای اولین بار انتخاب به شورا در سال 1997.

"از آن شده است یک افتخار یک عمر و افتخار خدمت به عنوان یک شهرستان بلدوین پارک عضو شورای" نامه خود خطاب به ساکنان و کسب و کار و شورا خواند. "خود را حمایت و کمک در طول سال چیزی است که من همیشه باید به یاد داشته باشید و گرامی داشتن."

Pacheco حرفه ای شده است خدشه دار جنگ حقوقی مربوط به هر دو شورای شهر و ریالتو-بر اساس وست ولی سیتی آب منطقه که در آن او از کار اخراج شد در ماه نوامبر.

نامه او ساخته شده هیچ مرجع قانونی او snafus. در روز پنج شنبه بعد از ظهر او در یک مصاحبه تلفنی با این خبری است که وجود دارد هیچ چیز خطرناک پشت بازنشستگی خود را; آن را به سادگی یک بازنشستگی.

در اینجا یک تاریخچه مختصری از Pacheco حقوقی تاریخچه.

تبعیض جنسیتی

لیلی Hadsell منصوب شد بلدوین پارک فرمانده پلیس در 7 مه 2008. (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

در مارس 2019 سابق بلدوین پارک رئیس پلیس لیلی Hadsell اهدا شد 7 میلیون دلار پس از او شکایت کرد و این شهر به صورت غیر قانونی فسخ در سال 2013. کت و شلوار حکومت او قرار گرفت به جنسیتی تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت و تلافی.

در آن صورت شهر بلدوین پارک بود متهم بودند به عنوان اعضای این شورا در آن زمان: Ricardo Pacheco, سوزان روبیو, کروز, Baca, مانوئل Lozano و مونیکا گارسیا.

Pacheco, اما, بود, خاص توسط Hadsell که شهادت داد که او مشغول به کار در پشت سر هم با سابق رئیس پلیس مایکل تیلور بود که یک سروان پلیس در آن زمان به "آزار و اذیت و بی اعتبار" او هنگامی که او رئیس.

Hadsell همچنین شهادت داد که Pacheco نویسنده وبلاگ پست ادعا کرد که او انجام شده نعمت جنسی به حرکت صفوف اداره پلیس.

الگوی فساد

در سال 2014 در 11 صفحه ادعا شده به شهرستان بلدوین پارک سابق اجرایی Vijay Singhal ادعا شهرستان مقامات فاسد و غیر اخلاقی و اخراج او را برای تماس با آنها را در رفتار خود.

او اتهام آنها شرکت در مناقصه-rigging پرداخت, استفاده از شهر کارت های اعتباری برای کسب و کار شخصی استخدام دوستان برای مدتی شغل و اعطای قرارداد به همکاران کمپین.

پاچکو به طور خاص خواستار یک مرد جوان بود با توجه به کارآموزی پرداخت حتی اگر این موقعیت وجود نداشته Singhal ادعا. Singhal همچنین ادعا Pacheco با استفاده از یک شهر کارت اعتباری برای استفاده شخصی و دخالت در اموال و ى اختلافات از طرف دوستان خود.

Singhal همچنین ادعا Pacheco و پس از آن-Councilwoman سوزان روبیو تضعیف مذاکرات خود را با شهر های کارگری. روبیو در حال حاضر در خدمت در مجلس سنا ایالتی کالیفرنیا.

رشوه و رشوه

اخیرا Pacheco همراه با تیلور بود و همچنین به عنوان یک نام شرکت-conspirator در یک 2019 طرح دعوی در دادگاه ادعا دو درگیر در رشوه خواری و بازخوردی طرح در نقش خود در وست ولی سیتی آب منطقه. به اتهام فساد هزینه ratepayers در مورد $1 میلیون نفر است.

بلدوین پارک شهر وکیل رابرت Tafoya همچنین نامگذاری شد یک متهم در این مورد آورده شده توسط یک همکار عضو هیئت مدیره-slash-whistleblower — همراه با بسیاری دیگر از وکلا و اعضای هیئت مدیره.

"در یک وب سایت از فساد یادآور شهرستان بل رسوایی بازیکنان در این توطئه شاغل رشوه, رشوه و تقلب مبادله قراردادهای پر سود است که تولید بیش از 1 میلیون دلار در هزینه ها و حقوق در ازای کمک های مبارزات انتخاباتی, رایگان, سفر, هدیه و NFL بلیط" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

پاچکو که مشغول به کار به عنوان دستیار مدیر کل در منطقه بود استخدام با نزدیک به$200,000 حقوق و دستمزد پس از تیلور آب مدیره رئیس جمهور توصیه می شود او را برای این کار. به عنوان یک بلدوین پارک, عضو شورای, Pachecho رای به rehire تیلور به عنوان فرمانده پلیس در سال 2017 پس از اخراج از یک سال قبل. پاچکو نیز به تیلور آب منطقه مبارزه است.

Pacheco اخراج شد از او آب منطقه نقش در ماه نوامبر شش ماه پس از او قرار داده شده بود در مرخصی به دلایل نامعلومی. این پرونده هنوز در حال بررسی در لس آنجلس دادگاه عالی.

آزادی بیان

یک گروه است که طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر بلدوین پارک پس از جریمه بیش از 12000 دلار برای حلق آویز دو بنر در یک ساختمان تجاری به تصویر می کشد عضو شورای ریکاردو Pacheco به عنوان یک دروغگو تقلب و یک پسر قلدر همراه رامونا بلوار در بلدوین پارک کالیفرنیا. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

در ماه دسامبر Pacheco به تصویر کشیده شده به عنوان یک فاسد "jackass" در یک جفت از آگهی ها آویزان از یک ساختمان تجاری در بلدوین پارک. آگهی ها قرار داده شد وجود دارد توسط مالک ساختمان و توصیف Pacheco به عنوان "فاسد" یک "دروغگو" یک "تقلب" یک "پهلوان پنبه" و "سو استفاده کننده."

شهر جریمه تاجر رابرت اهلرز $12,400 برای حلق آویز آگهی ها. او شکایت کرد که این شهر در ماه دسامبر در دادگاه فدرال ادعا جریمه شد تخطی از اول خود را اصلاح حقوق.

از دست داشتن درخواست خود را به صورت یک دستور مقدماتی برای متوقف کردن خوب اهلرز جذاب به ایالات متحده مدار نهم دادگاه تجدید نظر.

پس از اهلرز شکایت شهرستان, این شهرستان در زمینه بزه شکایت علیه آلبرت اهلرز رابرت اهلرز' پدر. این تخطی از قانون شکایت مدعی آلبرت اهلرز آیا یک مجوز معتبر به قطع علائم.

این تخطی از قانون شکایت هنوز باز است در لس آنجلس دادگاه عالی.

یادداشت سردبیر: این مقاله ویرایش شده برای اصلاح سال است که در آن سابق بلدوین پارک رئیس پلیس لیلی Hadsell اهدا شد 7 میلیون دلار

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن