طرح دعوی در دادگاه می گوید دولت coronavirus shutdown خراب 'زندگی-defining moments'

لس آنجلس وکیل برای نارنجی شهرستان و چهار نفر دیگر در زمینه کت و شلوار جمعه در دادگاه فدرال ادعا رژیم صهیونیستی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 اردیبهشت 1399

لس آنجلس وکیل برای نارنجی شهرستان و چهار نفر دیگر در زمینه کت و شلوار جمعه در دادگاه فدرال ادعا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و همکار قانونگذاران "با استفاده از coronavirus همه گیر خود را به گسترش قدرت" و محروم کردن شهروندان از حقوق خود است.

کت و شلوار واصل در لس آنجلس توسط مرکز آمریکایی آزادی نیز نام کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا مدیر دفتر فرماندار از خدمات اورژانس علامت Ghilarducci و دولتی بهداشت عمومی افسر سونیا Angell به عنوان متهمان.

با توجه به شکایت دولت قانونگذاران خراب شاکیان "زندگی لحظات" به عنوان یک نتیجه از حالت shutdown.

"متهمان استفاده کرده اند coronavirus همه گیر خود را به گسترش قدرت بی سابقه ای در طول محروم شاکیان و سایر ساکنان کالیفرنیا از حقوق اساسی حفاظت شده توسط ایالات متحده و در کالیفرنیا قانون اساسی (از جمله) حق سفر و حق آزادی و حق مساوی از حمایت قانون و حقوق محافظت شده توسط کالیفرنیا خدمات اورژانس قانون" طرح دعوی در دادگاه مدعی.

پیام به یک نماینده برای Newsom نمی شد بلافاصله جواب داد. یک سخنگوی سارنوالی ارجاع یک درخواست برای نظر به فرمانداری.

شاکیان شامل نارنجی شهرستان مونیکا شش که او معتقد مارس 21 عروسی مجموعه را در دانا پوینت بود لغو و تنظیم مجدد برای بعد از این تابستان با توجه به بسته شدن امکانات.

درک و LaurieSue Medlin محرمانه آنها رد شده است تماس با بازدیدکننده داشته است خود را به ویژه نیازهای پسر زندگی می کند که در غیر پزشکی خانه مسکونی فراهم می کند که 24/7 مراقبت به عنوان یک نتیجه از Newsom را با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

شاکی بیلی چاق شدن سن دیگو مدعی در شکایت است که قانونگذاران ایالتی خود را خراب فارغ التحصیلی دبیرستان باعث آن شود لغو شد.

همچنین یک زن ناشناس شناسایی شده به عنوان یک بازمانده سرطان پستان معتقد است که اگر چه او جراح لازم بداند به برنامه جراحی بازسازی Newsom ممنوع اعلام کرده است بیمارستان از انجام "آرایشی" روش.

اما Newsom سست دولت, اقامت در خانه سفارش یکشنبه اجازه دهید به بیمارستان رزومه اعمال جراحی الکتیو با توجه به گزارش های خبری.

طرح دعوی در دادگاه به نقل از یک یادداشت از سوی دادستان کل ویلیام Barr صادر شده در 27 آوریل به همه وکلای آمریکا نیاز به آنها را به شناسایی دولت دستورات است که می تواند نقض حقوق اساسی و آزادی های مدنی شهروندان است.

در این یادداشت بر نوشت که قانون اساسی "است که به حالت تعلیق در زمان بحران" و هشدار داد که اگر دولت محلی و یا فرمان می شود "یک خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت" وزارت دادگستری ایالات متحده "ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد" در دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک قاضی را در جهت معکوس خاموش کردن سفارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب