Garcetti گسترش coronavirus-موجب ماسک نیاز به سهل انگاری اتوبوس شهر شروع دوشنبه

مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و سواران در این شهر سیستم حمل و نقل عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 اردیبهشت 1399

مسافران در فرودگاه بین المللی لس آنجلس و سواران در این شهر سیستم حمل و نقل عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت شروع چهار شنبه, مارس 11 شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت.

اضافی مورد نیاز است به عنوان شهر و مسئولان شهرستان نیز شل شدن محدودیت در مغازه های خرده فروشی و استفاده از مسیرهای پیاده روی و گلف.

Garcetti گفت: طی جلسه توجیهی روزانه در چهار شنبه, مه 6 که شروع آغاز از هفته آینده مردم شبانه روزی این شهرستان در فاصله رفت و آمد بیان و Cityride اتوبوس نیاز پوشیدن ماسک.

شهردار گفت: این مرحله است که گرفته شده برای محافظت از نه تنها پرستاران و مراقبان اما همچنین رانندگان اتوبوس که باید گزارش کار. او اضافه کرد که او از این پیشنهاد توسط لس آنجلس سرپرست جانیس هان به موسسه مشابه مورد نیاز برای مترو سیستم حمل و نقل عمومی.

"این بسیار مهم است که همه در این مرحله و پوشش چهره خود را در اتوبوس به طوری که دیگر سواران و اتوبوس اپراتور می تواند به سالم ماندن," او گفت:.

اتوبوس های شهر نیز تحت "'فشرده روزانه شستشو," او گفت:.

پس از وقوع آغاز ctiy اتوبوس خدمات در زمان چنین به عنوان مراحل ساخت سواری در مسیرهای دش رایگان نیاز به درایور به پوشیدن ماسک و کارگردانی سواران به هیئت مدیره از طریق درب عقب. حداکثر اشغال در اتوبوس ها نیز کاهش می یابد, او گفت:.

یک ماسک صورت نیاز نیز در محل برای بازدید کنندگان سفر را از طریق سهل انگاری او گفت:.

او اشاره کرد این گام "هم راستا با آنچه که بسیاری از شرکت های هواپیمایی انجام می دهند به عنوان به خوبی." کسانی که کسب و کار در حال حاضر نیاز است که مسافران و خدمه سایش پوشش صورت در طول پرواز او گفت:.

Garcetti روز چهارشنبه نیز در این شهرستان در گفت که ماسک مورد نیاز خواهد بود برای افرادی که با استفاده از مسیرهای پیاده روی عمومی که باز خواهد شد تا شروع شنبه همراه با دوره های گلف.

ماسک تا کنون تنها زمانی که مورد نیاز بازدید و کار ضروری در کسب و کار در شهر لس آنجلس, مانند رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی و سایت های ساخت و ساز و در هنگام سواری در داخل تاکسی و rideshare وسایل نقلیه.

شهرهای دیگر برقرار کرده اند بیشتر پتو مورد نیاز برای پوشیدن ماسک. هر دو شهر گلندل و رودخانه نیاز است که مردم می پوشند پوشش صورت در هر زمان آنها را ترک خانه خود را و بیرون رفتن در ملاء عام.

تلاش های لس آنجلس عضو شورای شهر پل Koretz به پیاده سازی یک نیاز مشابه در لس آنجلس مواجه شده است به مقاومت در برابر. اما در روز چهارشنبه این شورا رای به کشف ایده تصویب یک حرکت درخواست که "کارشناسان بهداشت و درمان" توصیه های ارائه به شورای نیاز مردم به پوشیدن ماسک ،

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب