BofA بنیاد به 1 میلیارد دلار بیش از 4 سال برای کمک به جوامع صدمه دیده توسط COVID-19

بانک مرکزی امریکا خود را گسترش داده مالی فراگستر با $1 میلیارد و چهار سال تعهد برای کمک به جوامع آدرس نابرابری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

بانک مرکزی امریکا خود را گسترش داده مالی فراگستر با $1 میلیارد و چهار سال تعهد برای کمک به جوامع آدرس نابرابری اقتصادی و نژادی شتاب COVID-19 بیماری همه گیر.

برنامه خواهد شد و هدف قرار دادن مردم و جوامع از رنگ است که تجربه کرده اند تاثیر بیشتری از بحران بهداشت و درمان با تمرکز بر بهداشت کار پشتیبانی و ایجاد (آموزش reskilling و upskilling) و پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک و مسکن نیاز دارد.

"زمینه های اقتصادی و اجتماعی تفاوت وجود دارد که به سرعت و شدت در جهانی همه گیر" مدیر عامل برایان Moynihan در بیانیه ای گفت. "همه ما نیاز به انجام بیشتر."

ساختمان در دیگر تلاش های امداد رسانی

1 میلیارد دلار تعهد ایجاد دیگر برنامه های توسعه BofA راه اندازی کرده است از جمله 500 ، 000 دلار کمک مالی به پروژه اشعیا که ارائه مواد غذایی به افراد نیازمند و کمک می کند تا حفظ مواد غذایی-خدمات شغل و 1 میلیون دلار کمک مالی به تغذیه امریکا گرسنگی-سازمان امداد.

همکاری با کیترینگ های هواپیمائی شرکت دروازه لذیذ, پروژه بني اسرائيل است که کمک به شرکت ذخیره صدها شغل در حالی که همچنین ارائه پیش بسته بندی شده شرکت هواپیمایی وعده های غذایی به مردم از نظر مالی تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان.

دروازه لذیذ توزیع بیش از 350,000 بسته بندی وعده های غذایی در هر هفته در 11 شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس و سازمان دارای ذخیره بیش از 500 شغل.

"با توجه به تجربه خود را با حمل و نقل و لجستیک دروازه لذیذ است که قادر به تحویل در مقیاس بزرگ وعده های غذایی گفت: Dannielle کامپوس, BofA را انسان دوستی مدیر. "این مواد غذایی است که توزیع به مکان هایی مانند اتحادیه ایستگاه در لس آنجلس و نیمه شب ماموریت. این چیزی است که ما فکر می کنم از زمانی که ما به فکر یک جایگزین مواد غذایی زنجیره تامین است."

فراتر از پول

پروژه بني اسرائيل از بنیانگذاران دوون Spurgeon گفت: BofA کمک فراتر از پول است.

"آنها شده اند یک شریک در هر مرحله از این سفر" او گفت:. "آنها شده اند فوق العاده در ارائه راهنمایی و کمک به ما این را دریافت و در حال اجرا. من واقعا احساس می کنید مثل آنها شده اند در ترانشه با ما."

تغذیه امریکا استفاده می شود بخشی از آن BofA کمک مالی به توزیع بیش از 54,000 وعده های غذایی به Inland Empire ساکنان نیاز — همه در این دوره از یک هفته.

"ما سپاسگزار برای بانک مرکزی آمریکا برای حمایت از ما COVID-19 پاسخ تلاش" گفت: Casey Marsh, Feeding America ارشد توسعه افسر. "این خواهد شد کمک به ارائه مواد غذایی و منابع مالی برای بانک های مواد غذایی در سراسر تغذیه امریکا شبکه است."

نیاز مبرم به

کامپوس گفت: سازمان های غیر انتفاعی هستند و نیاز مبرم به کمک های مالی.

"ما تا به حال 42 میلیون نفر از مردم در حال مبارزه با گرسنگی قبل از COVID-19 و در حال حاضر میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها از کار" او گفت:. "این بحران باعث شده است تا نوآوری برای مقابله با این مشکلات در راه های مختلف."

این بانک به کارگردانی 100 میلیون دلار نسبت به از بین بردن ناامنی غذایی مورد نیاز و ارائه خدمات پزشکی.

"در 30 روز اول پس از 16 مارس ما به حدود 30 میلیون دلار است که در کمک های مالی به گرسنگی امداد سازمان — و یک چهارم است که رفت به جنوب کالیفرنیا به عنوان یک کل" کامپوس گفت.

در لس آنجلس, BofA حمایت کالیفرنیا مرکز پزشکی بیمارستان با 300.000 دلار کمک مالی. مرکز پزشکی خدمت در خطر جمعیت در مرکز L. A. با تمرکز بر شهر گسترش جمعیت بی خانمان.

داده ها از اداره آمار نیروی کار نشان می دهد کم پرداخت مشاغل خدماتی شده اند با چکش توسط COVID-19.

ملت تفریح و صنعت مهمان نوازی از دست 7.5 میلیون شغل در ماه آوریل به دست آورد اما 1.2 میلیون زیر ماه اگر چه صنعت هتل هنوز هم ریختن 148,000 شغل.

تجارت خرده فروشی از دست 2.3 میلیون شغل در مارس اما اضافه 368,000 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de