• لس آنجلس FC رو به جلو بردلی رایت-فیلیپس (66) جشن پس از به ثمر رساندن گل در نیمه دوم یک MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی شنبه 18 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy جلو Cristian Pavon, مرکز, تلاش برای شلیک بر روی هدف به لس آنجلس FC مدافع ادی سگورا سمت چپ دفاع در نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال چهار شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • LA Galaxy جلو Cristian Pavon, مرکز, تبریک با هافبک علی چوپانی (17) و امیل Cuello (27) پس از به ثمر رساندن ضربه پنالتی در نیمه اول از یک MLS فوتبال بازی برابر لس آنجلس FC, شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC دروازه بان پابلو Sisniega استدلال می کند یک تماس با یک مقام رسمی در طول نیمه اول یک MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی شنبه 18 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy مدافع رولف Feltscher راست ضربات به توپ در مقابل لس آنجلس FC مدافع دیگو پالاسیوس (12) در طول نیمه اول یک لیگ فوتبال شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy جلو Cristian Pavon, مرکز, تبریک با هافبک علی چوپانی (17) و امیل Cuello (27) پس از به ثمر رساندن ضربه پنالتی در نیمه اول از یک MLS فوتبال بازی برابر لس آنجلس FC, شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy هافبک علی چوپانی (17) رقابت برای توپ با لس آنجلس FC هافبک ادوارد Atuesta (20) و مدافع ادی سگورا (4) در طول نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال چهار شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC جلو دیگو رسی (9) است تبریک با هم تیمی ها بعد از به ثمر رساندن گل در نیمه اول از یک MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی شنبه 18 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC مدافع Dejan Jakovic (5) و لس آنجلس گلکسی به جلو Cristian Pavon رقابت برای توپ در نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال چهار شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy هافبک جو کرونا (15) پرواز را از طریق هوا پس از جدا شدن از توپ توسط لس آنجلس FC مدافع Dejan Jakovic (5) در طول نیمه اول یک لیگ فوتبال شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC رو به جلو بردلی رایت-فیلیپس (66) جشن پس از به ثمر رساندن گل در نیمه دوم یک MLS فوتبال بازی مقابل لس آنجلس گلکسی شنبه 18 ژوئیه سال 2020 در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy هافبک جو کرونا (15) برنده یک هدر در مقابل لس آنجلس FC رو به جلو Latif برکت (7) در طول نیمه اول یک لیگ فوتبال شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC رو به جلو بردلی رایت-فیلیپس, پشت, نمرات هدف گذشته LA Galaxy مدافع Giancarlo گونزالس در نیمه دوم یک MLS فوتبال شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy دروازه بان دیوید بینگهام (1) واکنش نشان می دهد و پس از دادن یک هدف به لس آنجلس FC جلو دیگو رسی در طول نیمه دوم یک MLS فوتبال و اوایل یکشنبه, جولای 19, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • LA Galaxy جلو Cristian Pavon جشن پس از لس آنجلس FC رو به جلو Latif برکت به ثمر رساند یک گل به خودی در طول نیمه اول یک MLS مسابقه فوتبال چهار شنبه, جولای 18, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

 • لس آنجلس FC جلو دیگو رسی جشن پس از به ثمر رساندن گل گذشته LA Galaxy دروازه بان دیوید Bingham, در زیر, در طول نیمه دوم یک MLS فوتبال و اوایل یکشنبه, جولای 19, 2020, در Kissimmee, Fla. (AP Photo/فلن M. Ebenhack)

دریاچه BUENA VISTA, Fla. >> لس آنجلس, باشگاه فوتبال می دانست که آن را برای بازی در MLS برگشت مسابقات بدون حاکم MVP لیگ و کاپیتان کارلوس ولا, اما لس آنجلس گلکسی انتظار می رود که ستاره رو به جلو خاویر “Chicharito” هرناندز برای مدت زمان از رقابت. نه بازیکن در زمین شنبه شب برای گروه صحنه نبرد بین دو باشگاه لس آنجلس اما چهار گل از جلو دیگو رسی انجام LAFC را جرم به تاکید 6-2 پیروزی بیش از آن محاصره تالار گفتمان رقیب.

“به خوبی احساسات واقعا خوب هستند. بدیهی است که من خوشحال هستم با اهداف من اما من خوشحال تر هستم در مورد نتیجه این نگرش از تیم” رسی گفت: بعد از بازی. “ما همیشه می خواهم به بازی با قلب و نگرش آن چیزی است که ما خوشحال است.”

هرناندز که دچار آسیب گوساله در طول تمرین روز پنج شنبه رد شد برای دیدار مقابل LAFC و بعید است به بازگشت در مرحله گروهی این مسابقات است. کهکشان پاسخ با تغییر ترکیب و شکل گیری در غیاب او; باشگاه را باز کرد بازی در یک 4-3-2-1 شکل گیری به جای آن از حد معمول 4-3-3 قرار دادن مهاجم مسیحی Pavon جلوتر از امیلیانو Insua و امیل Cuello تا بالا. تنها تغییر LAFC ساخته شده برای آن صف شروع از اولین مسابقه مرحله گروهی برابر هوستون در هدف که در آن اسپانیایی پابلو Sisniega آغاز شده بیش کهنه کار هلندی پیتر ورمیر.

با وجود هرناندز غیبت کهکشان برداشت اولیه سرب در LAFC در 5 دقیقه زمانی که هافبک سباستین Llleget ضربه توپ از LAFC را Latif برکت باعث انحراف قرار داده است که Sisniega از موقعیت را ذخیره کنید. LAFC جلو دیگو رسی تساوی برای LAFC در 13 دقیقه ارسال یک ضربه پنالتی گذشته کهکشان دروازه بان دیوید بینگهام اما کهکشان فیزیکی خفه LAFC حمله برای بسیاری از نیمه اول به طور خاص در وسط زمین.

“نیمه اول بسیار سخت بود. کهکشان مسدود وسط بسیار تنگ [بود] بسیار شدید است. ما یک کار ضعیف پیدا کردن سرعت ما خیلی آهسته با توپ و عبور ما نیست تیز. این دوره در نیمه اول بود فقط در تلاش برای پیدا کردن راه های که در آن ما می تواند توپ را حرکت سریعتر و نه چندان آهسته و قابل پیش بینی با توپ” گفت: LAFC سر مربی باب برادلی. “ما گل دوم بود که شروع بهتری در فوتبال است. [ما] کمی قادر به پیدا کردن راه هایی برای حرکت رو به جلو سریع تر برای پیدا کردن بچه ها در حال حرکت است. که در ادامه در نیمه دوم.”

کهکشان به دست آورده یک ضربه پنالتی خود را در 31 دقیقه زمانی که LAFC مدافع Dejan Jakovic خراب Galaxy هافبک جو کرونا در داخل جعبه. Sisneiga مسدود اولیه مجازات, اما نقل مکان کردن از خط خیلی زود به Pavon دوم فرصت را از نقطه. Pavon به ثمر رساند در تلاش دوم به طور خلاصه برقراری مجدد کهکشان سرب در 2-1. LAFC جلو دیگو رسی به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی در لحظات پایانی قبل از نتیجهی; Rossi محصور ارتجاعی از بردلی رایت-فیلیپس اولیه تلاش و ضرب و شتم کهکشان مدافع دانیل Steres به کراوات هماهنگ باشد.

“هنگامی که آنها گره خورده است بازی 2-2 در آن بازی تعویض شد برای ما”گفت: Llleget. “من احساس کردم که اگر ما در پایان نیمه اول 2-1 پس ما باید متفاوت بهار در ما گام.”

LAFC و کهکشان یک بازی فیزیکی از نزدیک رقابت نیمه اول اما LAFC زد خود را در تالار گفتمان رقبا از زمین در دوم. مهاجم کهنه بردلی رایت-فیلیپس امن دربی پیروزی برای LAFC با گل دوم خود را به عنوان بسیاری از بازی برای تیم جدید خود در دقیقه 56 و سپس LAFC ریخت اهداف در اواخر. رسی کامل کلاه ترفند برای اولین بار LAFC بازیکن در رقابت با یک گل سوم در 75 دقیقه است. پنج دقیقه بعد جایگزین مدافع Mohamed El-منیر در بر داشت پشت خالص برای LAFC را پنجم اعتصاب و رسی به ثمر رساند هدف چهارم در زمان توقف برای قرار دادن یک علامت تعجب در روز پیروزی.

“من فکر می کنم که دفاعی وضعیت اتفاق افتاده است چرا که این تیم داد تا نبرد و مبارزه است. ما نمی تواند انجام دهد. ما باید برای بازی 90 دقیقه گفت:” Galaxy سر مربی Guillermo بررس Schelotto. “ما نمی توانیم تا قبل از زمان و این چیزی است که اتفاق افتاده است. که چه تولید فضاهای در دفاع از ما.

پس از شنبه شب مسابقات LAFC (4 امتیاز) در رتبه دوم قرار دارد در گروه D در پشت Portland Timbers (6 امتیاز). از دست دادن برگ کهکشان (0 امتیاز) در آخرین محل و با بسیار باریک به امید پیشرفت به مسابقات مرحله حذفی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو