مجلس لایحه 5 تایید توانایی کارگران به کار

امروز فرفره اقتصاد مسابقات پیمانکاران مستقل با مشاغل موجود اما کالیفرنیا 2019 مستقل-پیمانکار وضعیت قانون, مجلس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

امروز فرفره اقتصاد مسابقات پیمانکاران مستقل با مشاغل موجود اما کالیفرنیا 2019 مستقل-پیمانکار وضعیت قانون, مجلس, لایحه, 5, شدت محدودیت کارگران' گزینه.

در مخالفت با قانون نامه 153 دانشمندان که من در آغاز به صورت مستقل موسسه متمرکز در مجمع لایحه 5 عواقب مضر در بیماری همه گیر کوروناویروس. این آسیب های موازی در تاریخ است.

هنگامی که مرگ سیاه جاروب اروپا و کارگران و دهقانان به دنبال انعطاف پذیری و رایگان پیمانکاری. مقامات دولتی و تاسیس کسب و کار و کشاورزی, منافع, اما به دنبال سرکوب چنین مستقل پیمانکاری و تحرک نیروی کار.

در سال 1371 به دهقانان' شورش نیز به نام وات تایلر شورش یا بزرگ رو به افزایش بود یک شورش مردمی که در سراسر جنوب شرقی انگلستان است. قیام بود تا حدودی مالیات شورش بود اما مجموعه ای خاموش رسمی محدودیت های رایگان پیمانکاری در این دوره پس از مرگ سیاه. شورش نمی سرنگونی دولت اما فئودالی کار خدمات جایگزین شد رایگان پیمانکاری برای پول است. این Jacquerie از سال 1358 در فرانسه تا به حال مشابه مبدا.

پاسخ مقامات دولتی در سراسر اروپا به بازار کار پس از مرگ سیاه شد علت مهم اقتصادی چیست مورخان تماس واگرایی بزرگ".

که واگرایی بین به طور فزاینده ای توسعه یافته شمال غربی اروپا و از لحاظ اقتصادی راکد شرق اروپا است. میراث که واگرایی هنوز هم بر سطح توسعه در این مناطق از اروپا به این روز است. منبع اصلی واگرایی شد افزایش رایگان پیمانکاری و انعطاف پذیری نیروی کار در غرب و سرکوب آن در شرق است.

UCLA دانشمند علوم سیاسی Margaret E. پطرس اشاره می کند که "بلافاصله پس از مرگ سیاه" چندین کشور اروپایی تصویب دستمزد و تحرک ، "در 1400s بیشتر متحده به ویژه کسانی که در شرق اروپا" محدود تحرک نیروی کار و افزایش بار بردگی. "این قوانین افزایش در شدت خود را در 1500s و 1600s به نقطه که در آن جنبش دهقانان بود بسیار محدود است. در مقابل بسیاری از بردگی قوانین لغو شد و یا کاهش یافته بود به استفاده نامناسب در غرب اروپا در طول همان دوره است."

این نگاه به عقب در تاریخ باید یادآوری قانونگذاران در همه جا از اهمیت تشویق — نه hobbling — رایگان پیمانکاری و انعطاف پذیری.

مقامات نباید منحرف شود به عنوان یک دادگاه شد و در سال 2018 در Dynamex مورد آنچه برخی از تماس "نابرابر قدرت چانه زنی."

این Dynamex دادگاه مورد بحث آنچه از آن به نام "واقعیت اقتصادی" استاندارد قبل از آن را تبدیل به خود را تست. تحت اصطلاح اقتصادی-واقعیت رویکرد مردم باید در نظر گرفته شود کارکنان به جای پیمانکاران مستقل که "آیا از لحاظ اقتصادی وابسته به استخدام و کسب و کار." دادگاه گفت که مقامات مسدود رایگان پیمانکاری زیرا ممکن است افراد به "پذیرش کار به صورت عام و دستمزد و شرایط کار."

اقتصاددان مورگان O. رینولدز نشان می دهد که اعتقاد به نیروی کار را استثمار و underpayment در یک بازار آزاد است "غیر منطقی و فاقد جدی تجربی پایه و اساس است."

اقتصادی علم روشن می سازد که هیچ یک وارد یک قرارداد بدون انتظار برای بهتر خواهد بود—از جمله تحویل رانندگان و پلت فرم اپراتورها در اجرای اقتصاد است.

در صورت wrongheaded Dynamex تصمیم حداقل مقننه می توانید انجام دهید این است که گسترش معافیت.

قبل از مجمع 5 لایحه قانون در حال حاضر معاف افراد درگیر در عمل قانون, پزشکی, دندانپزشکی, بینایی سنجی, معماری, مهندسی, آموزش, یا حسابداری. چرا نباید تحویل رانندگان باید همان آزادی?

قانون گذاران می تواند اشاره می کنند که سیستم عامل مانند GrubHub, Postmates, DoorDash و دیگران tech-پایگاه تسهیل واسطه در حالی که قرارداد تحویل رانندگان در یک خط جداگانه کار می کنند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نشان داده است او حاضر به انعطاف پذیر اجازه می دهد از دانشجويان پزشکی و پرستاری به کار قبل از آنها مجوز خود را. من امیدوارم که در این زمان بحران و اختلال در قوه مقننه را نیز انعطاف پذیر و انجام انسان دوستانه و دلسوز چیز: تعلیق مونتاژ بیل 5.

ویلیامسون M. Evers است یک عضو ارشد در موسسه مستقل و مدیر موسسه مرکز آموزشی تعالی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن