USC دانشجو-ورزشکاران تغییر تقاضا برای ترویج تنوع

به عنوان یک موج جدید فعالیت های اجتماعی فرا گرفته و از طریق کالج دو و میدانی دانش آموزان ورزشکار در USC صحبت ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

به عنوان یک موج جدید فعالیت های اجتماعی فرا گرفته و از طریق کالج دو و میدانی دانش آموزان ورزشکار در USC صحبت کرد روز شنبه به تغییر تقاضا در دانشگاه.

دانشجو-ورزشکاران در USC در توییتر اعلام کرد که آنها شروع کرده اند به ایالات سیاه دانشجو-ورزشکاران انجمن به "مبارزه با نابرابری نژادی" در گروه ورزشی.

به نمایندگی از این سازمان پیگیری دانشجویان ورزشکار آنا Cockrell با ارسال نامه ای به USC مدیر ورزشی مایک Bohn.

"ما نمی دانشجو-ورزشکاران که اتفاق می افتد به سیاه و سفید اما سیاه و دانش آموزانی که اتفاق می افتد به ورزشکاران است. ما سیاهی چیزی است که ما می توانید خاموش" نامه به عنوان خوانده شده. "ما در حال صدمه زدن و ما احساس می کنید مجبور به ایجاد یک بیانیه و اصرار USC و USC دو و میدانی را جسورانه اقدام قاطع برای مبارزه با نابرابری نژادی و حمایت از دانش آموزان سیاه پوست."

در این نامه که به اشتراک گذاشته شده توسط USC offensive lineman Jalen مکنزی خاص شورای ورزشی بخش. برخی از نمونه ها عبارتند از:

• بیان اینکه سیاه زندگی مهم;

• ساخت روز انتخابات اجباری در روز برای دانشجو-ورزشکاران به طوری که آنها می تواند رای;

• امیدوار کننده هیچ اقدامی تلافی جویانه باید یک دانش آموز-ورزشکار انتخاب کنید برای اعتراض یا حمایت صدا برای زندگی مهم نیست;

• اجرای اجباری ضمنی و تعصب آموزش;

• تلاش برای ایجاد متنوع تر استخدام.

"دو حوزه درون گروه است که خودنمایی میکند عدم تنوع هستند و روانشناسی ورزشی و پزشکی ورزشی," نامه متحده است. "در حالی که ما می دانیم که USC حفظ روانشناسی ورزشی بخش که بسیاری از دانشگاه های دیگر نیست, آن است که یک تقلید مسخره امیز است که USC دو و میدانی کار نمی هر گونه سیاه pyschologists."

هفته گذشته USC حذف نام سابق رئيس دانشگاه روفوس فون KleinSmid از مدرسه در مرکز بین المللی و امور عمومی در پرتو حمایت خود را برای اصلاح نژاد. پیشتر در ماه, USC لغو یک فن فوتبال بلیط فصل در نور از نظر فن ساخته شده در تماس با پلیس به شلیک Black Lives Matter معترضان.

دانشجو-ورزشکاران' نامه اذعان دوم این حادثه و دیگر اقدامات USC ورزشی بخش.

"در حالی که ما می دانیم که مدیر ورزشی مایک Bohn و بسیاری از مربیان را با صدور بیانیه در حمایت از ... وجود دارد خیلی بیشتر کار باید انجام شود" در این نامه می خواند. "این به اندازه کافی برای ورزشی بخش به انتشار بیانیه های عمومی و پست در رسانه های اجتماعی. آنها باید حمایت خود را از کلمات با عمل پایدار و تعهد به جامعه است."

در بیانیه منتشر شده در پاسخ به دانشجو-ورزشکاران Bohn اعلام کرد او تشکیل یک USC دو و میدانی Black Lives Matter تیم عمل است که "هدف نهایی از توسعه یک سری از معنی دار و اساسی اقدامات و اصلاحات برای اجرای."

او در پاسخ Bohn اعلام حمایت خود را از UBSAA و ماموریت خود را در USC.

"من با شور و شوق ما را تشویق دانش آموزان به استفاده از سیستم عامل خود را به اثر تغییر و ما هیجان زده به کار با هم – دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان – را واقعی و معنی دار تاثیر" Bohn اعلام کرد. "همه ما به اشتراک بگذارید همان تعهد به یک ساختمان شامل دو و میدانی برنامه فراهم می کند که ما دانشجو-ورزشکاران با یک محیط امن و حمایتی."

ایالات سیاه دانشجو-ورزشکاران انجمن نامه همچنین می پرسد برای دانشجویان ورزشکار را شامل می شود در این گفتگو در مورد بازگشایی ورزشی بخش در نور COVID-19 اشاره کرد که همه گیر است و به طور نامتناسبی تحت تاثیر جامعه سیاه و سفید.

"USC دو و میدانی به تازگی ارسال یک بررسی برای پیدا کردن چگونه دانش آموزان را احساس می کنند اما تا کنون شده است که تنها فرصت برای ما به صحبت در مورد این موضوع" نامه ای می خواند. "در حالی که ما مشتاق به بازگشت سلامتی ما نمی شود باید در معرض خطر قرار داده به خاطر آوردن ورزشی پشت و تولید درآمد."

در حالی که Pac-12 مدارس شروع آوردن دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه در این هفته USC هنوز برای اعلام هر گونه برنامه ای برای انجام این کار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن