IF تجمع حامیان در پومونا به تشویق حکم دادگاه عالی

بیش از دو دوجین مردم بسیج در خارج از شهرستان پومونا سالن چهار شنبه, ژوئن 18, به مناسبت حکم دیوان عالی کشور در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 خرداد 1399

بیش از دو دوجین مردم بسیج در خارج از شهرستان پومونا سالن چهار شنبه, ژوئن 18, به مناسبت حکم دیوان عالی کشور در برابر رئیس جمهور تهمت تلاش برای پایان دادن به اقدام معوق برای ورود دوران کودکی یا IF یک برنامه است که محافظت از مهاجران را به ایالات متحده به عنوان کودکان از اخراج.

این تجمع سازمان یافته در عرض چند ساعت از دیوان عالی کشور صبح زود تصمیم لاتین و لاتین میزگرد از سن گابریل و پومونا دره شروع کرده بودند. بسیاری برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن "IF پیروزی" و "خیال" به عنوان رانندگان سوار و honked خود شاخ در Garey خیابان و ماموریت بلوار.

  • Jovani اسپرزا (راست) از پومونا جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم DACA با دیگران در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • تجمع برانگیخت جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم IF در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • پومونا معاون شهردار نورا گارسیا (راست) و Jovani اسپرزا (سمت چپ) از پومونا جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم IF در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • تجمع برانگیخت جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم IF در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • Jocelyn Rios-سارکوم (راست) از مونروویا و Jovani اسپرزا (سمت چپ) از پومونا جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم IF در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • آنجلا Sanbrano (راست) با لاتین و لاتین میزگرد همراه با Jocelyn Rios-سارکوم (وسط چپ) از مونروویا و پومونا معاون شهردار نورا گارسیا (سمت چپ) جشن دیوان عالی ایالات متحده حکم IF در گوشه ای از Garey خیابان و ماموریت بلوار در پومونا دوشنبه, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

خوزه کالدرون رئیس جمهور این میزگرد گفت: او بسیار خوشحال بود که خبر شکست, صبح روز پنج شنبه.

او گفت: قضات' تصمیم گیری در ساخت و او شگفت زده بود به آن را ببینید با توجه به وجود یک محافظه کار اکثریت در این کشور بالاترین دادگاه.

"ما اینجا جشن خبری که ما فکر هرگز نمی خواهد آمد و امروز ما از موضع خودمان افتخار از همیشه" کالدرون گفت. "IF دریافت کنندگان حق دارند به اینجا و این حق را باید یک فرصت در این کشور است."

پومونا شهردار Tim Sandoval یکی از چند شهر از رهبران از جمله اعضای شورای ویکتور Preciado و نورا گارسیا در روز پنج شنبه در این تجمع است. Sandoval گفت که بسیاری از خانواده ها در پومونا درگیر شده اند و نه تنها برنامه DACA اما دفاع و سازماندهی از طرف آن است.

"ما ثبت نشده دانش آموزان و والدین در این جامعه و در آنها هر روز کمک می کند به جامعه" Sandoval گفت. "این مهم است و روز زیبا برای شهر پومونا به طور خاص برای ما DACA دانش آموزان و خانواده های آنان است."

تشکر. نرما تورس D-پومونا که آورده بود به آمریکا در سن 5 از گواتمالا یکی از بسیاری از اعضای کنگره مبارک در مورد تصمیم دادگاه عالی. در 35 کنگره منطقه به تنهایی وجود دارد 17,500 واجد شرایط دریافت کنندگان, به گفته یک سخنگو در تورس' ،

"به همه خیال که به اشتراک گذاشته ام خود را الهام بخش داستان با من این روز شاد است برای شما" تورس گفت: در تهیه بیانیه پنج شنبه. "امروز حکم دادگاه عالی می فرستد یک پیام روشن است که DACA گیرندگان آمریکایی ها در هر راه – آنها ضروری کارگران مبارزه با COVID-19 در خطوط مقدم; آنها اعضای خانواده ما; همسایگان ما; ما همکاران – آنها بافته شده را به هر جنبه ای از آمریکایی پارچه. هنوز وجود دارد و کارهای زیادی باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود خیال محافظت از اخراج و یک مسیر به شهروندی."

IF تاسیس در سال 2012 به پایان رسید در سال 2017 مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، پس از آن وجود داشته است بی شماری دادگاه چالش های مبارزه قانونی بودن آن. دادگاه تصمیم گیری تقسیم شنبه می کند مانع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ساخت دومین تلاش برای پایان دادن به این برنامه.

فرناندو رومرو, مدیر اجرایی در پومونا فرصت های اقتصادی مرکز گفت: IF حاکم به معنای زیادی به بسیاری از جوانان و دوستان نزدیک که حمایت برای برنامه برای سال.

"این سال کار پرداخت و به بسیاری از افرادی که هرگز به این رویای تبدیل شدن به یک واقعیت" رومرو گفت. "آنها ساخته شده این اتفاق می افتد و آن را هنوز رتبهدهی نشده است."

بسیاری در این تجمع روز شنبه ابراز امداد در حکم اما اذعان کرد این فقط اولین گام به سوی کامل و قانونی برای DACA گیرندگان. این رویداد به پایان رسید با بلندگو بحث در مورد راه هایی که آنها می تواند همچنان به حمایت از حقوق مهاجران و نحوه حمایت از مستند نشده جامعه.

ساندرا دیماس پیوست این تجمع با او 4 ساله پسر یوسف, یک IF گیرنده. او گفت که او بیدار شد دوشنبه "با اشک شادی" می داند اما هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود.

"شما نمی توانید بسیاری از روزها مثل امروز" دیماس گفت. "این باعث می شود من احساسی که پسر من در حال حاضر و این همه که من می تواند برای بپرسید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de