آیا بالا بردن دست خود را اگر شما نمی تواند انجام مسئولیت

ووهان را مستند برداشته شد در آوریل 8 و مردم محلی به نظر می رسد که در نهایت آزاد شد از این بیماری همه گیر است ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399

ووهان را مستند برداشته شد در آوریل 8 و مردم محلی به نظر می رسد که در نهایت آزاد شد از این بیماری همه گیر است که سرچشمه در شهرستان خود را. در حالی که در حال ظهور از غم و اندوه و شادی در آزادی خود یک ارزیابی مجدد نیز باید در جهت حفظ این فاجعه از دوباره اتفاق می افتد. همچنین این تنها راه برای آرام کردن گناه دخیل روح که از دست داده و زندگی خود را در این فاجعه رویداد. متاسفانه بیانیه ای منتشر شد در همان روز هم زده نگرانی در میان جامعه چینی.

در آوریل 8, یک ستاره رو به افزایش از استرالیا حزب کارگر, Jason Yat-sen لی و چند "برجسته" از اعضای جامعه استرالیا همکاری امضا نامه ای سرگشاده. در حالی که این نامه بسیار ستایش بهترین چینی-استرالیایی آن را نیز محکوم "ضد چینی" است که صدای در حال افزایش است و "نژاد پرستی" را تبدیل به یک تهدید جدی به محلی چینی. با همه گیر باعث مستندات و بازرگانان چینی در استرالیا صادرات ملزومات پزشکی از استرالیا در مقادیر زیاد به چین, این نامه را به ارمغان می آورد فقط منفی. نه تنها که آن را نمی خواهد حل و فصل نژادی و تعصبات. آن را نیز ناتوان از برنده اصلی اعتماد در جامعه چینی.

(Image: Screenshot / YouTube)

در زمانی که استرالیا هستند تحت مستند و دچار کمبود ضروری لوازم پزشکی, باز نامه ای می کند اما هیچ چیز را منفی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. آن است که غیر مسئولانه و متقاعدکننده به شکایت در مورد نتیجه بدون توقف به تأمل در علت. چینی آورده این بیماری همه گیر از چین به استرالیا; اعضای جامعه چینی پس از آن صادر مقادیر عظیم از بیماری, پیشگیری از منابع. استرالیایی ها به طور ناگهانی در بر داشت خود را در معرض خطر COVID-19. تا کنون هیچ چینی, انجمن جامعه آمده است رو به جلو برای عذرخواهی به جامعه نه تنها چینی "مقتدر" علنا محکوم CCP برای پنهان کردن این ویروس شیوع نه به ذکر است که هیچ "برجسته", چینی-استرالیایی انتقاد کرده اند در خارج از کشور چین برای پاکسازی سهام ضروری تجهیزات پزشکی. بر خلاف زمانی که سفارت چین را محکوم کرد, دولت استرالیا برای بسته شدن مرزها به چین به عنوان یک "افراطی," "نمایندگان" از چین-استرالیا جامعه حمایت سفارت گفتمان و مخالف در این کشور اورژانس مستند سیاست فرموله شده توسط دولت است.

من یک سوال مطرح به جیسون و دیگر همکاران: چرا جلو آمده و پس از مستند ووهان شده است برداشته است ؟ شما نمی توانید ببینید که این اتفاق برای یک دلیل ؟ هنگامی که شما سعی می کنید برای رسیدن به سیاست اما آیا چین خود را به درستی چگونه می توانید چینی-استرالیایی بر این باورند که شما در حال مبارزه برای رفاه و نه صحبت از طرف چین ؟

پس از استرالیا اجرا "اجتماعی فاصله" قوانین گسترش ویروس آهسته با تشکر از تلاش همه استرالیایی ها. به عنوان چند فرهنگی و هماهنگی هستند پایه های استرالیا بیشتر استرالیایی نشان داد تحمل در برابر اعمال مشکوک و بی اعتنایی از برخی از چینی.

زمانی که ما برای باز کردن چشمان ما می توانید ببینید که چینی مشکل یا چینی-اهانت غربی ها در اقلیت هستند. چینی-استرالیایی ها به خصوص کسانی که خود را به عنوان رهبران جامعه نباید عمدا ایجاد یک تعمیم از موارد فردی از نژاد پرستی ادعا آنها نشان دهنده گسترده "تبعیض" به عنوان این تنها باعث ایجاد درگیری بین گروه های مختلف قومی.

(Image: Screenshot / YouTube)

به عنوان چینی مشکل و غربی ها خم در توهین به مردم چین آن را روشن است که اکثر استرالیایی ها نمی افتد به دو دسته. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مردم ووهان مارس رسما آزاد شود از این بیماری همه گیر اما هنوز هم وجود دارد افزایش تعداد مرگ و میر در اروپا و امریکا است. در طول این فاجعه ووهان مردم قادر به دست آوردن نوعی روشنگری است که می تواند جلوگیری از این اتفاق می افتد دوباره در همین حال دولت چین باید منعکس کننده بر آن اشتباهات جدی و misjudgements به ووهان و جهان یک توضیح برای این بیماری همه گیر فاجعه است. هر کدام راه شما را در آن نگاه کنید این مسئولیت دولت است.

اما کمونیست چین دولت باید شجاعت به انجام مسئولیت است. بر خلاف آن تلاش می کند برای ایجاد و محکوم به اصطلاح "ضد چینی" و "تبعیض" از طریق grand تبلیغات استراتژی است که در نوبه خود فشار کل جامعه چینی به خط مقدم. این است که هدف واقعی از "باز کردن نامه."

ما همیشه خودمان افتخار است که فرهنگ چینی بر آداب و فروتنی. متاسفانه در جهان گسترده ای از مدرن چینی چگونه بسیاری از چینی رهبران جامعه socialites تاجر یا دانشمندان واقعا تحمل مسئولیت های اجتماعی? و چگونه بسیاری از وجود دارد که می تواند تمایز بین درست و غلط و تنها صحبت می کنند حقیقت است ؟

Op-ed by یان Xia با سردبیر چشم انداز چین بار مستقل زبان چینی رسانه ها در استرالیا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

دولت چین گدایی در سراسر جهان ستایش


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب