چین خریداری 2.2 میلیارد ماسک صورت در حالی که پنهان کردن خطرات ناشی از CCP ویروس

پیتر ناوارو, کاخ سفید معاون رئیس جمهور و مدیر تجارت و تولید سیاست در طول یک روباه مصاحبه تلویزیونی در روز دوشن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

پیتر ناوارو, کاخ سفید معاون رئیس جمهور و مدیر تجارت و تولید سیاست در طول یک روباه مصاحبه تلویزیونی در روز دوشنبه 6 آوریل نشان داد که وجود دارد آمار است که شوک همه آمریکایی ها یعنی که چین بر روی کامپیوتر کاربر خریداری شده تا 2.2 میلیارد ماسک صورت از بقیه جهان بین ماه های ژانویه 24 و پایان ماه فوریه. این تعداد معادل چین نیم سال تولید ماسک صورت. این اتفاق در زمانی که بقیه جهان بود و هنوز هم بی اطلاع از خطرات ناشی از CCP ویروس.

"زمانی که جهان هنوز خواب با توجه به خطرات ناشی از این ویروس یک آمار بدست آمده از CCP آداب و رسوم داده — من فکر می کنم هر آمریکایی را شوکه خواهد کرد برای شنیدن — بین ماه های ژانویه 24 به پایان ماه فوریه چین خریداری 2.2 میلیارد ماسک صورت" ناوارو گفت: Fox مصاحبه.

"این یک موضوع جدی است. ما می دانیم که CCP می دانستم که در مورد این ویروس به عنوان اواسط ماه دسامبر. ما می دانیم که برای یک دوره از حدود پنج تا شش هفته آنها مخفی خطرات ناشی از بقیه جهان حتی به عنوان شهروندان چینی بودند پرواز در سراسر جهان کاشت ویروس."

We know that the CCP knew about this virus as early as mid-December. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

ما می دانیم که CCP می دانستم که در مورد این ویروس به عنوان اواسط ماه دسامبر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ناوارو افزود: "اگر این آمار در حال گفتن داستان — CCP می دانستند خطر و بگویم نه بقیه آن در تلاش بود تا گوشه ای از بازار جهانی را در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) — ماسک و دستکش و عینک و ماسک — من فکر می کنم وجود دارد قابل توجه بحث ما نیاز به زمانی که این بیش از همه. چرا که یک موضوع جدی است."

به نظر می رسد در همان بازه زمانی که حزب کمونیست چین (CCP) پنهان خطرات ناشی از CCP ویروس در آنها مشغول تلاش بودند به گوشه ای بازار در, شخصی, تجهیزات حفاظتی, خرید تا gobbling و احتکار مقادیر زیادی از دستکش ماسک عینک و ماسک صورت را از بقیه جهان تنها به نوبه خود به بهره برداری از مردم جهان است.

با توجه به داده ها از اداره کل گمرک CCP چینی آداب و رسوم بازرسی و منتشر شد 2.22 میلیارد بیماری پیشگیری و کنترل مواد با ارزش در RMB 7.4 میلیارد دلار (US1.052 میلیارد دلار) از فوریه 3 فوریه 29. در میان آنها بودند 1.8 میلیارد ماسک صورت.

It looks like during the same time interval when the Chinese Communist Party (CCP) concealed the dangers of the virus, they were busy trying to corner the market in personal protective equipment. (Image: Screenshot / YouTube)

به نظر می رسد در همان بازه زمانی که حزب کمونیست چین (CCP) پنهان خطرات ناشی از این ویروس در آنها مشغول تلاش بودند به گوشه ای بازار در تجهیزات حفاظت شخصی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با توجه به منابع رسمی چین بزرگترین تولید کننده ماسک صورت در جهان با تولید 4.5 میلیارد دلار در سال 2019. این برای اختصاص نیم جهان را تولید کل.

از ژانویه 24 تا 29 فوریه به دلیل افزایش تقاضا برای ماسک در چین CCP خریداری مقدار زیادی از ماسک های صورت از خارج از چین است. علاوه بر این اتباع چینی مقیم خارج از کشور فرستاده ماسک برای چین است. در مجموع این معادل برگشت حدود 45 درصد از چین تولید سالانه.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

جمهوری چک کشف عظیم ميزان خطا از چینی ساخته شده Coronavirus کیت های آزمایش


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب