در این زنان' رمان پیچک Pochoda بر قربانیان جرم و جنایت این قاتل زنجیره

در "این" آخرین رمان از پیچک Pochoda 15 سال گذشت از یک قاتل زنجیره آخرین زده در لس آنجلس غرب Adams منطقه و هنوز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

در "این" آخرین رمان از پیچک Pochoda 15 سال گذشت از یک قاتل زنجیره آخرین زده در لس آنجلس غرب Adams منطقه و هنوز هم وجود ندارد عدالت است.

رمان نه قاتل. آن را در مورد زنان که زندگی شده اند تحت تاثیر خود خشونت است.

"قاتلان سریال اصلا مورد علاقه من است. من فکر می کنم آنها خسته کننده است. آنها فقط دور با چیزهایی که می گوید:" Pochoda توسط تلفن از خانه اش در لس آنجلس. "من می خواستم به پانچ یک قاتل زنجیره ای به اندازه سوراخ در داستان است. او حداقل نکته جالب در مورد این داستان است."

قربانیان "این زنان" در لاتین, دختر سیاه, بسیاری از آنها کارگران جنسی. اولیه تحقیقات به مرگ و میر خود را تمرکز بیشتر روی شغل خود را از روی الگوهای در قتل است. عدالت به نظر می رسد دور از دسترس است.

نویسنده پیچک Pochoda نوشتن به عنوان پیچک کلر همکاری در "Epoca" وسط کلاس کتاب با Kobe Bryant. (خواهد ناوارو/حسن نیت ارائه میدهد از Granity استودیو)

"قربانیان قاتل زنجیره ای گسترش راه فراتر از بدن مرده او در پشت برگ – به اعضای خانواده و افرادی که دادم یا آگاهانه موجود در خود را از خواب بیدار و یا در حضور مستقیم می گوید:" Pochoda. "من متوجه شدم که این یک داستان در مورد زنان به ویژه زنان که صدای نیست شنیده می شود."

وجود دارد پژواک از داستان واقعی زندگی serial killer Lonnie فرانکلین, شناخته شده به عنوان Grim Sleeper که هدفمند مرکزی جنوبی در اواسط تا اواخر 80s و دوباره در اوایل '00s. آن نبود تا سال 2010 که فرانکلین دستگیر شد. (محکوم به مرگ او مرده پیدا شد در زندان در اوایل این سال است.)

"همانطور که در مورد واقعی Grim Sleeper هیچ کس گوش دادن به گریه جنوب مرکزی که کسی با کشتن زنان پایین وجود دارد در اعداد بزرگ" او می گوید. "این داستان که به من علاقه مند بیشتر: که داستان ها ارزش گفتن و که ارزش گوش دادن به و یا که ما تشخیص ارزش گوش دادن به."

Pochoda یک داستان خود را. او سابق اسکواش بازیکن که بازی حرفه ای در اروپا و بعد از آن مربی که نه تنها کمک مالی تحصیلات تکمیلی و راه اندازی از نوشتن حرفه ای, اما آن را نیز رهبری او را به یک کتاب با همکاری اواخر لیکرز ستاره Kobe Bryant.

تحت نام پیچک کلر او همکاری با Kobe Bryant در وسط کلاس سری "Epoca." در ژانویه, Laker ستاره کشته در سقوط هلیکوپتر که ادعا 9 زندگی می کند از جمله این که او 13 ساله دختر Gianna به عنوان او و Pochoda شد در پایان کتاب دوم در سری.

Pochoda شده است و بازسازی آن در آماده سازی برای انتشار آن بعد از این سال.

"این واقعا سخت است و واقعا ناراحت کننده چون خیلی از او را در هر صفحه:" او می گوید.

دو متصل هنگامی که ستاره بسکتبال به دنبال یک رمان نویس که او نیز یک ورزشکار بود و علاقه کلاسیک.

"این ظالمانه ترین و سرگرم کننده و غیر منتظره همکاری از زندگی من و من انتظار نداریم که هر چیزی خواهد بود که" او می گوید. "من نمی خواهد که معامله انجام آن برای جهان است."

برای "زنان" Pochoda که زندگی در غرب آدامز می گوید: او الهام گرفته شده بود کمتر توسط Grim Sleeper مورد خود و بیشتر توسط Nick Broomfield مستند "قصه های Grim Sleeper" و Broomfield راهنمای Pam بروکس.

در حالی که شخصیت ها در "این زنان" در حال دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از این قتل در کتاب محله توسط دیدن سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش شکوفه حتی به عنوان gentrification تعدی در محله.

"من واقعا علاقه مند در gentrification می گوید:" Pochoda که در آن بزرگ شده بروکلین. "من تا به حال نقل مکان به بروکلین پس از دور در حالی که برای و محله من بود بیش از حد گران قیمت برای من به زندگی می کنند."

زمانی که او نمی تواند استطاعت به زندگی در محله های قدیمی او در حل و فصل Red Hook. که در آن او رمان "بخش خیابانی" گرد هم آمدند.

"من می خواستم برای نوشتن در مورد این جامعه بود که در آستانه gentrifying اما هنوز هم تا به حال این خطوط عمیق و شکاف سیاه و سفید. آن را بسیار آشکار تقسیم بین آمریکایی های آفریقایی تبار پروژه های مسکن و سفید اسکله است که بسیاری از dockworkers," او می گوید.

هنگامی که او به فروش می رسد کتاب های ویرایشگر گفت Pochoda که او تا به حال نوشته شده از یک جرم رمان. که نمی, چه, نویسنده, انتظار برای شنیدن اما در نهایت او تصمیم گرفت به شرح کار کرده است.

"من متوجه شدم که جرم واقعا خوب بود موتور برای کاوش در آنچه من می خواهم برای کشف است که در جوامع در حال گذار و جوامع است که در آن مردم بی توجهی ساکنان و پایمال کردن خود با تحولات و gentrification" او می گوید: داشتن ادامه داد: در امتداد آن خطوط با او 2017 رمان "جای تعجب دره" و جریان "این زنان است."

"جرم چیزی است که برای همه به واکنش نشان می دهند به," او می گوید. "این می تواند نشان می دهد در جوامع نقاط قوت و کاستی. آن را می تواند فاش مختلف متحدان و تعلقات مختلف. این یک راه عالی برای حقیقت پرده از آنچه در یک محله است."

در نهایت می گوید Pochoda "من با استفاده از جرم به عنوان یک راه برای کشف یک جامعه است."

آخرین مطالب