Coronavirus: L. A. شهرستان گزارش 7,232 موارد 30 بیشتر مرگ و میر بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس کانتی مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که در مجموع 7,232 جدید کروناویروس موارد پردازش شده بودند از روز پ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

لس آنجلس کانتی مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که در مجموع 7,232 جدید کروناویروس موارد پردازش شده بودند از روز پنج شنبه در حالی که این شهرستان داده ها-سیستم های پردازش به روز شد.

تفکیک به شرح زیر بود: شنبه تا به حال 2,643 موارد; جمعه 3,187 موارد; و شنبه 1,402 موارد با توجه به لس آنجلس مقامات بهداشتی. نیز وجود دارد 30 مرگ و میر در این شهرستان در طول آن span سلامت, مقامات گفت.

"ما ارسال تسلیت ما و نماز به خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به COVID-19 گفت: L. A. مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر. "شما همچنان در افکار ما هر روز است."

مقامات بهداشت گفت: آخرین آمار که شامل چهار شنبه را نشان می دهد که 1,947 مردم در بیمارستان بستری شد با COVID-19 countywide. این تعداد شامل بیماران در ساحل طولانی و پاسادنا که سلامت خود را بخش. این رقم تا از 1,889 روز چهارشنبه و در ادامه یک روند رو به بالا. همچنین پژواک ایالت ارقام با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام روز شنبه که بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور افزایش یافته بود با 56 درصد در دو هفته گذشته.

با آمار و ارقام جدید منتشر شد یکشنبه این شهرستان را به طور کلی coronavirus بالغ بود در 109,194 موارد و 3,487 مرگ و میر.

به طور کلی درصد از مردم تست مثبت برای این ویروس در این شهرستان باقی مانده است حدود 9٪. شهرستان مقامات بهداشت گفت: روزانه به طور متوسط از تست مثبت بیش از هفت روز گذشته به 8.4% از حدود 5.8% دو هفته پیش.

Newsom گفت: مثبت شدن نرخ همچنین ادامه داد: برای افزایش سطح ایالت با میانگین روزانه بیش از گذشته 14 روز تا به 6.3% به نمایندگی از حدود 37 درصد افزایش بیش از دو هفته گذشته.

روز چهارشنبه مقامات بهداشت شهرستان صادر شده تجدید نظر سلامت برای آمدن به انطباق با الزامات اعلام کرد پیش از آن در روز توسط Newsom. فرماندار دستور بسته شدن بسیاری از داخل عملیات کسب و کار که مهمترین آنها از بین بردن داخل سالن ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها. نیز محروم بودند فعالیت های داخلی در موزه ها و باغ وحش آکواریوم و کارت اتاق.

کسانی که محدودیت خواهد بود در اثر برای حداقل سه هفته Newsom گفت.

لس آنجلس در حال حاضر دستور بسته شدن تمام سواحل برای چهارم جولای آخر هفته همراه با لغو همه نمایش های آتش بازی. تمام میله های زندان در این شهرستان بسته شد توسط یک فرماندار سفارش یکشنبه گذشته.

در طول تعطیلات آخر هفته, مقامات بهداشت گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران تجمع مردم برای احزاب و یا جمع های خانوادگی با افراد خارج از خانواده خود را تهدید منجر به حتی بیشتر عفونت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب