CCP ویروس: چین و انگلستان ساخت بیمارستان در سرعت ضبط

بسیاری از کشورها در حال تلاش برای مقابله با افزایش تعداد COVID-19 بيمار قادر به رسیدگی به آنها با توجه به تعدا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

بسیاری از کشورها در حال تلاش برای مقابله با افزایش تعداد COVID-19 بيمار قادر به رسیدگی به آنها با توجه به تعداد محدودی از بیمارستان ها. برخی از کشورها به سرعت در حال ایجاد امکانات جدید برای مقابله با این وضعیت. چین و انگلستان نمونه هایی از دو کشور. نکته جالب این است که این دو کشور ساخته شده جدید بیمارستان ها در کمتر از 10 روز!

Superfast بیمارستان

در ماه فوریه دولت چین ساخته شده است 654,000 فوت مربع امکانات پزشکی در ووهان کانون COVID-19 شیوع. ساخته شده از دو طبقه بیمارستان مجهز با 1000 تخت, 30 Icu و متعدد جداسازی بخش. کل پروژه ساخت و ساز تکمیل شد در 10 روز. یک جریان زنده بود و همچنین راه اندازی که در آن مردم می توانند به تماشای روند ساخت و ساز آنلاین. سرعت ساخت و ساز است با تشکر از واحدهای پیش ساخته.

"به جای اول ساختمان بنیاد و سپس زیر با روبنا (یعنی., قاب فولادی ساختمان و پوششی) واحدهای پیش ساخته اجازه می دهد ساخت و ساز از پایه و اساس و ساختمان پاکت را به صورت موازی... بنابراین پیش ساخته عنصر خواهد بود که بلوک های لگو است که شما می بینید که craned در واقع ساخته شده در خارج از سایت در یک کارخانه در همان زمان پایه در حال آماده شدن بر روی سایت" دیوید هارتلی مدیر عامل NTX گفت: به خودی کسب و کار. بیمارستان شد و پس از مدل های مشابه مرکز پزشکی ساخته شده در سال 2003 در پکن برای مقابله با شیوع بیماری سارس.

Construction of the NHS Nightingale hospital was completed in 9 days. (Image: pixabay / CC0 1.0)

ساخت و ساز از بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل تکمیل شد و 9 ماه. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در انگلستان اکسل نمایشگاه مرکز در شرق لندن تبدیل شده است به طور موقت بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل با فضا برای 4,000 تخت برای درمان COVID-19 بيمار. ساختار گسترش بیش از 87,000 متر مربع است. آن را تا 80 بخش با 42 تخت در هر بخش. پانصد تخت مجهز به دستگاه تهویه مصنوعی و اکسیژن است. در ظرفیت کامل این خواهد بود یکی از بزرگترین بیمارستانها در جهان است. ساخت و ساز تکمیل شد فقط 9 روز و با تشکر از کمک 200 سربازان سلطنتی Gurkha تفنگ و سلطنتی Anglian هنگ.

برنامه نیز گذاشته برای باز کردن بیشتر NHS بلبل به سبک بیمارستان در سایر نقاط بریتانیا است. "کنفرانس مراکز در بیرمنگام و منچستر و گلاسکو و Harrogate و دانشگاه غرب انگلستان (اووه) در بریستول شده اند اختصاص داده شده به اورژانس بیمارستان سایت برای کمک به کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی... شهر بلفاست بیمارستان برج بلوک در حال تبدیل به ایرلند شمالی اولین بیمارستان بلبل" با توجه به سی.

مغرضانه که

انتقاد در حال رشد است در برابر WHO (سازمان بهداشت جهانی) و انطباق آن در ساخت CCP coronavirus شیوع بدتر جانبداری با چین است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرد که او را به قطع بودجه به سازمان و متهم به پوشش در مقیاس واقعی از چین عفونت ویروسی. قبلا سناتور ریک اسکات نیز با انتقاد از این که برای شکست آن در مسئولانه برخورد با COVID-19.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از کسانی که برای همکاری با چین است. (تصویر: فلیکر / CC0 1.0)

که نیاز به "برگزار می شود مسئول نقش خود را در ترویج اطلاعات غلط و کمک به کمونیست چین پوشش جهانی همه گیر. ما می دانیم کمونیست چین است که دروغ گفتن در مورد چگونه بسیاری از موارد و مرگ و میر آنها آنچه آنها می دانستند و زمانی که آنها آن را می دانستند — و این که هرگز به زحمت بررسی بیشتر است. خود انفعال هزینه زندگی. به محض این که کنگره در جلسه وجود دارد باید در یک جلسه همراه با یک تحقیق کامل او گفت:" در یک بیانیه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo خواسته است همه کشورها برای شفاف باشد وقتی که می آید به اطلاعات در مورد عفونت کروناویروس. او همچنین اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود ارتکاب اضافی US$225 میلیون دلار در کمک به مبارزه جهانی علیه CCP ویروس.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

میانمار کاردینال می خواهد دولت چین برای عذرخواهی شیوع ویروس


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن