گزارش: Tamar Braxton بستری ممکن است پس از اقدام به خودکشی

بازیگر و خواننده Tamar Braxton در بیمارستان بستری شد صبح امروز با ثبات علائم حیاتی پس از او ممکن است سعی به خو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

بازیگر و خواننده Tamar Braxton در بیمارستان بستری شد صبح امروز با ثبات علائم حیاتی پس از او ممکن است سعی به خودکشی در داخل مرکز شهر لس آنجلس آپارتمان.

Braxton اقامت داشت در ریتز کارلتون خوابگاه 900 W. المپیک بلوار در نزدیکی L. A. Live, زمانی که او در بر داشت در حدود 9:45 p. m. روز شنبه توسط دوست پسر دیوید Adefeso که به نام 911 و گفت که او "بی توجه" بوده و نوشیدن گرفته و یک مقدار ناشناخته از قرص تجویزی این انفجار گزارش شده است. منابع گفت: این انفجار که Adefeso معتقد است Braxton ممکن است سعی به خودکشی.

پلیس تایید کرد به انفجار آنها را با یک تماس از 43 سال با یک اورژانس پزشکی ذکر شده به عنوان یک "ممکن است مصرف بیش از حد" و بررسی جریان بود.

Braxton و Adefeso میزبان نشان می دهد در یوتیوب به نام "همراه & قرنطینه" که برنامه ریزی شده بود به درجه پنج شنبه شب. یک پیام نوشته شده بود را از این کانال که به عنوان خوانده شده "سلام همتون متاسفانه دختر خود را تامار تحت آب و هوای امروز و به خوبی احساس نمی شود بنابراین ما باید برای به تعویق انداختن امروز را نشان می دهد (نگران نباشید آن را Covid). ما در غم از آنجا که ما تا به حال یک نمایش بزرگ به انتظارنشسته بودند تا برای شما امروز اما در هفته آینده را نشان می دهد در حال رفتن به حتی بزرگتر و بهتر است. خیلی متاسفم برای ناراحتی ما می دانیم که بسیاری از شما به جلو نگاه به نشان می دهد در هر هفته. ما آن را به شما در هفته آینده."

Braxton از هفت بار برنده جایزه گرمی Toni Braxton شده است در جریان اختلاف قرارداد با تلویزیون ما بیش از نمایش "Braxton ارزش های خانواده" شده است و تلاش برای خارج شدن از قرارداد است که او ادعا می کند که ناعادلانه منابع گفت: انفجار. تولید این نمایش متوقف شد در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک تریلر جدید ما تلویزیون واقعیت نشان می دهد "Get Ya زندگی" منتشر شد در این هفته و Braxton "احساس blindsided از آن متنفر راه آن را به تصویر کشیده و او را" منابع گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن