درایو تا coronavirus تست باز می شود در بللفلور

یک درایو جدید تا COVID-19 تست سایت باز خواهد شد در بللفلور چهار شنبه, آوریل 15.علاوه بر جدید به این منطقه درای

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399

یک درایو جدید تا COVID-19 تست سایت باز خواهد شد در بللفلور چهار شنبه, آوریل 15.

علاوه بر جدید به این منطقه درایو-تا تست سایت باز خواهد شد در بللفلور مدنی مرکز پارکینگ ساختار لس آنجلس سرپرست جانیس هان اعلام کرد روز شنبه, مارس 14. در بللفلور سایت که باز خواهد شد از ساعت 9 صبح تا 7 بعد از ظهر روزانه می توانید تا 250 نفر در روز.

"این درایو جدید تا سایت در بللفلور را بهبود دسترسی به تست برای ساکنان در جنوب شرقی L. A. شهرستان" هان در بیانیه ای گفت: "و ما را به درک بهتری از گسترش این ویروس در این جوامع است."

کریتوس 50 موارد تایید شده که از روز شنبه با توجه به L. A. شهرستان مقامات بهداشت عمومی. ساحل طولانی, بزرگترین شهر در جنوب شرقی لس آنجلس دارای 363 موارد و 17 مرگ و میر. شهرهای دیگر در این شهرستان در جنوب شرقی بخش است که باید مورد تأیید هستند:

  • کریتوس, 33;
  • کامپتون 65;
  • داونی 102;
  • Lakewood, 42;
  • لینوود, 73; و
  • برترین 39.

هر لس آنجلس ساکن که در حال تجربه علائم کروناویروس است واجد شرایط برای آزمون اما باید یک وقت ملاقات از طریق سایت و یا با تماس با 211.

لس آنجلس آتش نشانی لس آنجلس وزارت بهداشت و خدمات شهر بللفلور عهده یک تلاش مشترک به منظور توسعه سایت.

در بللفلور محل یکی از 27 تست سایت های راه اندازی شده توسط شهر و شهرستان از لس آنجلس در هفته های اخیر.

حقایق در مورد همه سایت ها را می توان در یک county, وب سایت lacovidprod.service-now.com.

بهبود دسترسی به تست در منطقه مقامات و گفت: بسیار مهم است برای ساکنان در آن جوامع است.

"این بسیار مهم است که منطقه ما و بللفلور دریافت یک تصویر روشن از چگونه بسیاری از مردم در حال COVID-19 مثبت و صلح از ذهن برای کسانی که نه" بللفلور شهردار ژوئن Garza گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

Assemblywoman Cristina گارسیا, D-بل گادرنز که 58 منطقه شامل مقدار جنوب شرقی لس آنجلس اضافه شده است که این منطقه دارای مسائل دیگر مانند کیفیت بد هوا — که می تواند بدتر COVID-19 علائم.

"از جنوب شرقی به برخی از بدترین کیفیت هوا و بسیاری از خطرات زیست محیطی مانند سرب در کشور" او در بیانیه ای گفت. "ما می دانیم این است که تشدید مشکلات بهداشتی در ارتباط با COVID-19. من خوشحال هستم که ما قادر خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که مردم در جنوب شرقی دسترسی به درایو-از طریق آزمایش و که بیشتر امکانات و منابع را ادامه خواهد داد به گسترش در این منطقه است."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب