کلیپرز' لو ویلیامز از روی حباب در حباب " در اورلاندو

با حرکات بسیار اتفاق می افتد بر روی عدالت اجتماعی, مقابل, ماه گذشته, لو ویلیامز گفت که او مطمئن بود که آیا باز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

با حرکات بسیار اتفاق می افتد بر روی عدالت اجتماعی, مقابل, ماه گذشته, لو ویلیامز گفت که او مطمئن بود که آیا بازی بسکتبال در این تابستان خواهد منحرف کردن اذهان از این مسائل. و او گفت: او نمی دانست که آیا او باید پیوستن به کلیپرز در اورلاندو به عنوان آنها به دنبال پایان کردن آنچه که آنها امید است این سازمان اولین قهرمانی فصل است.

"این یک گردباد از زمان ما نمی دانیم که چه تصمیم درست در حال حاضر ما در حال تلاش برای کشف کردن در پرواز مانند هر کس دیگری" ویلیامز گفت: در ماه ژوئن در تابان چت مجازی میزبانی CoStar. "ما باید یک کار انجام دهید ما معیشت ما خانواده ها به تغذیه و ما نیز اکثریت مردان سیاه و سفید در همان زمان.

"و بنابراین ما در حال تلاش برای پیدا کردن تعادل است که در آن شما می دانید اگر ما کت و شلوار ... چقدر از این پلت فرم ما واقعا می توانید استفاده کنید ؟ ما می توانیم یک زندگی ماده پچ ما کشباف. می تواند ما کشباف می گویند سیاه زندگی مهم است ؟ می تواند به دادگاه می گویند سیاه زندگی مهم است ؟

"صادقانه آن را سخت به تماس. من 50/50 در حال حاضر با شما صادق باشد."

پس از بحث و رای با هم تیمی های خود – "ما تصمیم گرفتیم که ما تصمیم این بود که به همه یا هیچ کس" او گفت: – لو خواهد بود و دیگر در حباب. در حال حاضر او در آن است.

سه بار ششم مرد سال شدن است تنظیم به زندگی در محیط بسته در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر. او تمرین دوباره با بسیاری از هم تیمی های خود. ستاره بال Kawhi Leonard وارد یک زن و شوهر روز بعد از بیشتر از کلیپرز و در روز شنبه بود تحت قرنطینه و تست پروتکل قبل از پیوستن به هم تیمی های خود.

و ویلیامز گفت: او را خوشحال NBA او را شنیده و همکاران خود را.

لیگ موافقت کرد که به بازیکنان گزینه پوشیدن یک پیام در خود کشباف و به صفحه نمایش سیاه و سفید زندگی می کند که در مکان برجسته در دادگاه.

"این پیشرفت" نگهبان گفت: قبل از شنبه را تمرین. "من خوشحالم که می دانم که من برای یک شرکت است که می ایستد در کنار اقلیت ها در این کشور می خواهد برای ایجاد یک بیانیه جسورانه مانند آن.

"بدیهی است که آنها بسیاری از حامیان و همه چیز ... و برخی از مردم ممکن است احساس می کنید که راه. اما من فکر کردم آن را مهم NBA برای گوش دادن به بازیکنان و گوش دادن به صدای ما قرار داده و همه چیز در حرکت است که ما احساس به شدت در مورد و ایستادن در کنار ما با آن دسته از مسائل است."

در حال حاضر که او در اورلاندو ویلیامز – جانباز رهبر و یک 18.7 نقطه در هر بازی بهترین گلزن برای کلیپرز در این فصل – و دیگران را به navigage چگونه بهترین برای رقابت در حالی که همچنین دفاع از برابری.

"این رفتن به یک چالش; من فکر می کنم ما برای آن گفت:" ویلیامز که گفت: او را نیز صرف برخی از وقت آزاد خود را در اتاق خود مشغول کار بر روی یک پروژه موسیقی است که او می خواهم در نظر گرفته شده برای انتشار ژوئیه 4 اگر تا به حال نشده است بیشتر مسائل مهم در دست است.

"بدیهی است که ما در اینجا در اورلاندو است. این 2 روز برای ما خارج از قرنطینه به طوری که در این مرحله ما باید تمرکز خود را در بازی بسکتبال," او گفت:. "ما باید به تمرکز بر گرفتن خودمان در شکل درک محیط است که ما در مورد استفاده قرار گرفتن به محیط زیست و تلاش برای رقابت در سطح بالا ... پس من می دانم که همه چیز خوب است, من می تواند انجام این کار و پس از آن من شروع به تمرکز بر روی مسائل دیگر است که من می خواهم به شامل در."

کلیپرز مربی Doc Rivers گفت: بازیکنان و پرسنل را به compartmentalize اولویت های خود را.

"ما ساخته شده انتخاب است که ما می توانیم انجام شغل ما و انجام ما شغل خوب و پس از آن نیز باید توانایی به بحث" رودخانه گفت. "بیایید می گویند اگر ما تا به حال تصمیم به بازی من نمی خواهد در اینجا صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر. بنابراین ما باید این فرصت را به صحبت می کنند ما حقایق و ما در حال رفتن به توقف انجام آن است."

در واقع نه.

بیش از زوم در شنبه رودخانه ها بیان به وضوح که آنها را دریبل اما آنها نمی شوش صحبت ذهن خود را در مورد اختلاف بین سن. جاش هاولی (R-میسوری) و آدریان Wojnarowski.

ESPN برتر بسکتبال خودی صادر عذرخواهی برای پاسخ با وقاحت به انتشار اخبار از هالی است که با انتقاد از NBA برای اجازه دادن به عدالت اجتماعی پیام کشباف. هالی توییتی یک تصویر از Wojnarowski را ایمیل پاسخ و اضافه پیام: "آیا انتقاد #چین یا اکسپرس پشتیبانی برای اجرای قانون به @espn. آن را می سازد آنها را دیوانه واقعی."

رودخانه شد irked گفته هاولی را صدای جیر جیر به دنبال به نوبه خود گفتگو و به دور از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

"این خنده دار است که ما صحبت در مورد عدالت و مردم سعی می کنید برای تغییر پیام" رودخانه گفت. "Khezri kneels; آن را به حال چیزی برای انجام با نیروهای. آن را تا به حال با بی عدالتی اجتماعی و هر کس سعی در تغییر روایت است. چگونه در مورد ماندن در آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد و برخورد با آن به جای تلاش برای فریب ما و یا ... فوت و فن خود را به لرزه در آوردید ؟

"من به شما تضمین می کنند" این مربی ادامه داد: "ما انجام داده ایم بیشتر برای ارتش و احتمالا از این که سناتور. و من به شما تضمین این: ما همچنین در حال رفتن به انجام همه چیز را برای #BlackLivesMatter. چگونه در مورد او ؟ شاید او باید به پیوستن به آن است."

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب