Untangling وب ما بافت زمانی که توییتر برچسب ها استنباط تهمت و تهدید

متمم اول قانون اساسی, رسانه های اجتماعی, و رئیس جمهور شد درهم تا دوباره شنبه زمانی که توییتر برای اولین بار بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 خرداد 1399

متمم اول قانون اساسی, رسانه های اجتماعی, و رئیس جمهور شد درهم تا دوباره شنبه زمانی که توییتر برای اولین بار برچسب گذاشته شده توسط یکی از رئيس جمهور تهمت توييتها به غلط و گمراه کننده است.

توییتر اضافه شده یک لینک در زیر مجموعه ای از توییت های در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. این شرکت خواست تا کاربران را به "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای." لینک نشان می دهد هیچ شواهدی از ارتباط بین رای دهندگان تقلب و پست الکترونیکی-در برگه های رای.

رئیس جمهور ارائه انواع پاسخ از جمله که برچسب خود را نقض آزادی بیان و که او ممکن است "تعطیل" یا تنظیم توییتر.

اجازه دهید من حل کردن این ظروف سرباز یا مسافر برای شما یک رشته در یک زمان.

توییتر یک شرکت است و محتوای آن تصمیم گیری هستند و نه متمم اول قانون اساسی مسائل. اگر توییتر بلوک بازرسان یا توقف کسی حساب آن معادل یک فروشگاه مواد غذایی و از بین بردن یک مشتری است که ضربه زدن به پایین قفسه ها و جیغ به کاربران دیگر. به عنوان یک کسب و کار خصوصی آن را به کنترل خود در فضای فیزیکی و یا مجازی.

متمم اول قانون اساسی ما محافظت از مقررات دولتی. کلمه کلیدی در این جمله است که "دولت است." پس از توییتر است که یک نهاد دولت است که ممکن است آن را به نقض رئیس جمهور متمم اول قانون اساسی حقوق.

این من به ارمغان می آورد به بعد مهم است. رئیس جمهور تعطیل نمی توییتر. این خواهد بود یک متمم اول قانون اساسی مسئله است. رئیس جمهور به عنوان قدرتمند ترین دولت بازیگر نمی سانسور این و یا هر ابزار برای بیان است. دیوان عالی کشور به مدت طولانی برگزار می شود که هر گونه سانسور دولتی "می آید به این دادگاه تحمل سنگین فرض برابر آن قانون اساسی اعتبار."

به عبارت دیگر تدوین کنندگان قانون اساسی به طور خاص به دنبال محافظت از ما از دولت خودسانسوری فردی ما گفتار یا که از نشریات مانند روزنامه ها.

دیوان عالی کشور, برای بهتر یا بدتر شده است همچنین تاکید کرد که شرکت های بزرگ مانند انسان حمایت. سانسور و یا مجازات یک شرکت در سخنرانی به طور کلی معادل آن در دیوان عالی کشور چشم به متوقف کردن یک فرد از صحبت کردن. این خواهد بود یک آشکار متمم اول قانون اساسی نقض شده است.

بعدی می تواند رئیس جمهور تنظیم رسانه های اجتماعی است ؟ هیچ. کنگره که دارای قدرت قانونگذاری که واگذار شده به قوه مجریه می توانید سعی کنید. این تلاش های گذشته برای تنظیم آنلاین بیان شکست خورده اند. دیوان عالی کشور را دوباره و دوباره زده تلاش برای محدود کردن بیان آنلاین.

دیوان عالی کشور را به طور کلی به این نتیجه رسیدند آنلاین بیان شبیه به ایده های در مورد مشارکت عمومی و تبادل ایده هایی که در ذهن تدوین کنندگان قانون اساسی در قرن 18. به این دلایل قضات باید به شدت حمایت حفاظت از چنین فضاهای.

به همین دلیل رئیس جمهور هم نمی تواند بلوک دیگر کاربران توییتر از زیر حساب خود را از دیدن پست خود و یا اظهار نظر. یک دادگاه فدرال حکم داد در تابستان گذشته که "متمم اول قانون اساسی اجازه نمی دهد که یک مقام دولتی که با بهره گیری از یک حساب رسانه های اجتماعی برای همه شیوه ای از اهداف رسمی به حذف افراد از یک در غیر این صورت باز آنلاین dialogue زیرا آنها ابراز انداز است که با رسمی مخالف است."

آنچه می تواند رئیس جمهور انجام دهید ؟ او می تواند آنچه که هر شهروند می کند زمانی که آنها را مانند یک کسب و کار و یا شیوه های آن. او می تواند ترک و انجام کسب و کار با توییتر و بیشتر. همچنین او می تواند همچنان به استفاده از این ابزار برای بیان ایده های خود را.

آن را آسان برای فراموش کردن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال فضاهای خصوصی. آنها ساخته شده است به نظر می رسد مانند فضاهای عمومی مانند یک پیاده رو یا پارک شهر. آن را نیز مناسب برای تبدیل شدن به نگران زمانی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که باید به دست آورد عظیم قدرت انتخاب به گام به یک بحث. اگر فقط سه شرکت – Facebook گوگل و توییتر – تصمیم به مسدود کردن یک فرد و یا ایده های خود را از فضاهای خود را که فرد را در بسیاری از راه های ناپدید می شوند. آنها را سانسور می شود.

هیچ قانونی مراجعه برای این تصمیم گیری ، و نه آن است که به احتمال زیاد وجود دارد و همیشه خواهد بود.

در واقع, آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد تصمیم گیری مانند توییتر ساخته سهشنبه تبدیل خواهد شد بیشتر رایج است. توییتر در حال توسعه شده است و آزمایش با سیاست های گذشته چندین ماه است که محدود کردن اطلاعات غلط و دروغ و همچنین دستکاری محتوا.

Facebook در حرکت رو به جلو با نظارت هیئت مدیره که راهنمای محتوا در آینده تصمیم گیری. این شرکت نیز به غلط و گمراه کننده محتوا در نظر گرفتن اطلاعات نادرست در مورد COVID-19 درمان و بیشتر بحث برانگیز از بین بردن گروه که اعتراض stay-at-home سفارشات.

توییتر را حذف کنید رئیس جمهور پست که اجازه می دهد تا هر کسی که آن را می بیند به برخورد رئیس جمهور ایده های. این شرکت به جای اضافه شده اطلاعات بیشتر. حذف پست به طور کامل را که متوقف شده است و بیشتر از یک نگرانی است.

بدون در نظر گرفتن, اما, توییتر تصمیم بود که متمم اول قانون اساسی نگرانی است. رئیس جمهور تهدید به تنظیم یا خاموش کردن شرکت خواهد بود.

جارد شرودر یک دانشیار و استاد روزنامه نگاری در دانشگاه متدیست جنوبی که در آن او متخصص در متمم اول قانون است. او نویسنده "مطبوعات بند و فن آوری دیجیتال را موج چهارم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب