الکساندر: در حال داجرز ساخته شده برای این 60-بازی با حداکثر سرعت دویدن?

این خواهد بود که غیر معمول ترین فصل در داجرز تاریخ است. و در حالی که ممکن است آنها را جدا از هر کس دیگری در هم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 تیر 1399

این خواهد بود که غیر معمول ترین فصل در داجرز تاریخ است. و در حالی که ممکن است آنها را جدا از هر کس دیگری در همه گیر بیس بال آنها بالاتر نوار روشن است. به یاد داشته باشید این حق بوده است پس از سال 1884 و آن را به ما داده است سه نفر در پایه سوم در بروکلین در سال 1926 و دو دونده برچسب در صفحه اصلی در همان بازی 80 سال بعد در یک بازی حذفی در نیویورک است.

اما هر تیم مورد برای آماده شدن برای این دیوانه 60-بازی sprint به پایان خود مسائل و نگرانی ها و کارشناسان به نظر می رسد که جدا این یکی با داجرز: یک تیم است که متد مونتاژ چشمگیر عمق بهتر است به مقاومت در برابر 162-بازی سخت کار کردن از دست می دهند که استفاده بیش از بقیه لیگ ملی غرب در 66 روز فصل ؟

جای تعجب نیست که دیو رابرتز و Andrew Friedman فکر نمی کنم از آن خواهد شد یک موضوع گیریم البته که همه باقی می ماند در دسترس است و هیچ COVID-19 مواردی که شامل افراد کلیدی.

"DH ... فقط اجازه می دهد تا ما را به شیر را به ما عمق در موقعیت بازیکن سمت" رابرتز گفت: این هفته در یک زوم کنفرانس با رسانه های محلی. "به هر یک از بازی حرکت می کند ما یک نیمکت است که بیش از قادر به گرفتن بر روی برخی از matchup که ما می بینیم مفید است."

است که به ویژه مربوط به نقطه است. در این فصل – و شاید برای همیشه رفتن به جلو – داجرز خواهد شد 10-man ترکیب اولیه. رابرتز گفت: قبلا در این هفته که او برنامه ریزی شده به چرخش DH نقش در میان هر تعداد از بازیکنان که اجازه می دهد تا به طور منظم یک نیمه استراحت و یک پسر را به صف هر روز.

و نه نیاز به ضربه برای پارچ یا دو سوئیچ خواهد بود یک دارایی. کسانی که "تغییر خط" رابرتز اشاره به زمانی که یک righty جایگزین lefty برای اپوزیسیون ؟ انتظار بیشتری از آنها. با فهرستی شروع می شود که در 30 برای اولین بار دو هفته به 28 به صورت دو بعدی و پس از آن 26 – یکی بیش قبلی حداقل برای بقیه فصل و با کمی شانس ماراتن extra-زمین باز یافته بازی جدید دونده-در-قانون دوم باید وجود داشته باشد هیچ خطر رابرتز در حال اجرا از موقعیت بازیکنان در شب.

داجرز' clubhouse فرهنگ کمک می کند تا بیش از حد. موقعیت بازیکنان در حال حاضر مشروط به این احتمال که آنها ممکن است بازی در هر شب و یا ممکن است در همان موقعیت زمانی که آنها بازی کنید.

"مهم ترین چیز – و ما نمی تواند احساس اعتماد به نفس بیشتری در مورد آن – این است که ما بازیکنان طرز فکر" رئیس جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman گفت. "و ما آن را دیده ام بیش از چند سال گذشته. خیلی از این فرهنگ را تغییر دهید که اتفاق افتاده با Doc (رابرتز) و مربیان است چگونه متمرکز و متعهد بازیکنان ما به پیروزی در آن شب که زمین که در خفاش. من فکر می کنم که رفتن به هر مختلف و با استعداد ما و طرز فکر ما احساس خوبی در مورد آنچه ممکن است با آن."

بیس بال افرادی که همیشه صحبت در مورد "40 مرد" فعال فهرست و جزئی لیگ بازیکنان در دسترس بود به نام تا حالا باید برای تنظیم مناظر خود را. در حال حاضر آن را "60 man" – 30 که خود را برای شروع لیگ برتر فصل و 30 بازیکنان بیشتر خواهد شد که تشکیل هر یک از تیم ذخیره تیم ملی و خواهد ماند آماده در ماهواره محل. داجرز' فوق العاده گروه – به احتمال زیاد ترکیبی از چشم انداز بالا و سه-یک بازیکن برای پر کردن به عنوان مورد نیاز – احتمالا خواهد شد در USC است Dedeaux زمینه فریدمن گفت: "و هنگامی که دانش آموزان شروع به بازگشت به دانشگاه در آن می تواند حرکت به رانچو کوکامونگا و کلاس یک زمین لرزه.

"فرآیند تفکر ما در کنار هم قرار دادن 60-مرد در تلاش است تا تعادل یا نه این ممکن است تنها تکرار است که برخی از ما چشم انداز این سال," او گفت:. "اما وجود دارد فقط زیادی که در هوا به عنوان شما می خواهم تصور کنید."

به نظر می رسد برخی از سردرگمی بیش از بیس استفاده از اصطلاح "تاکسی تیم ملی" – در اصل یک NFL مفهوم پیشرو از تمرین امروز تیم ملی – به دلیل آن استفاده می شود عمدتا برای توصیف 30 اضافی. زمانی که فریدمن خواسته شد تا در مورد آن او با اشاره به سه بازیکن دیگر – یکی از آنها احتمالا باید جالب – اجازه داده می شود تعبیه شده با لیگ های تیم ملی در این رویداد مجروح لیست حرکت و یا callup به خصوص زمانی که این تیم در جاده ها است.

سردرگمی است که احتمالا طبیعی است. داجرز شده اند با استفاده از "تاکسی تیم ملی" در سال های اخیر به مراجعه به بازیکنان نه در فهرست اما با این تیم یا به صورت قریب الوقوع callup و یا فرصت برای بهره مندی از لیگ های محیط زیست است. عمق آن امتیازات.

(به هر حال این رویه قوانین تقریبا به نظر می رسد در حال تحول به عنوان ما به طوری که وجود دارد ممکن است یکی دیگر از توضیحات در دسترس نباشد در آینده. چه کسی می داند, MLB ممکن است نشانه یک, بازاریابی, توافق با Uber یا Lyft قبل از فصل شروع می شود.)

اما مزیت برتر عمق یا عدم یکسان است که به سختی داجرز' بزرگترین نگرانی به هر کسی که به دنبال اغل گاو یا حشم را بالا سیم عمل می داند. داستین ممکن است تونی Gonsolin و راس نورسته در مخلوط می شود اما سلامت و خطر اجازه اواخر بازی موقعیتهای احتمالا دوباره بستگی قدیمی standbys: کنلی Jansen, پدرو بائز و جو کلی همراه با چپی آدم Kolarek و اسکات الکساندر و کاملا احتمالا سخت-پرتاب rookie (و بالقوه نزدیک-در-انتظار) Brusdar Graterol.

اگر دمیده موجب صرفه جویی در عذاب فن پایه قبل از تصور بالقوه شکنجه حالا که هر بازی ارزش 2.7 برابر آنچه در آن یک بار بود.

اما در نظر بگیرید که شروع تبادل (واکر Buehler, Clayton, Kershaw, الکس, چوب, دیوید, قیمت, Julio Urias) است که هنوز هم در باشگاه قدرت هر چند وجود خواهد داشت کوتاه تر از حد معمول با قلاده در اوایل فصل. همچنین در نظر بگیرید که این صف خواهد شد که دو بازیکن که برنده MVPs و led تمام بیس بال در جنگ کودی Bellinger در سال 2019 و Mookie بتی در سال 2018 است. آنها بازی در هر روز برای اطمینان حاصل کنید.

وجود خواهد داشت فرصت های به روز رسانی بیشتر در مهلت تجارت که برای این سال خواهد بود Aug. 31? خواهد بود لازم است ؟ در ارتباط باشید.

این خطر با یک برنامه است که یک شروع بد. اما بیس بال آمریکا Kyle Glaser اشاره کرد در اوایل این هفته که پس از 60 بازی داجرز شده اند در حذفی موقعیت در پنج گذشته هفت فصل که همه آنها به پایان رسید به عنوان NL غرب شانزه. دو پرت: 2013 و '18.

در سال 2018 به عنوان شما را به یاد بیاورید و تفکر مثبت و امتناع از وحشت کمک آنها صعود از یک 16-26 رکورد در اواسط ماه مه برنده این بخش در بازی 163 و بازگشت به جهان سری.

می خواهم وجود دارد بهتر بود فوریت از شروع این زمان.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن