هرج و مرج در کالیفرنیا بیمه بیکاری برنامه

مدتها قبل از COVID-19 خرد, کالیفرنیا, اقتصاد دولت بیمه بیکاری برنامه بود عمیقا ناراحتیم.با تشکر از دهه های طول

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

مدتها قبل از COVID-19 خرد, کالیفرنیا, اقتصاد دولت بیمه بیکاری برنامه بود عمیقا ناراحتیم.

با تشکر از دهه های طولانی سیاسی, بن بست بیکاری سیستم مدیریت استخدام گروه توسعه (EDD) بود اندک ذخایر رسیدگی به رکود است. این صندوق بیکاری شده بود به شدت تهی در طول رکود بزرگ و أد مقامات هشدار داده بود در سال است که این صندوق دچار کمبود شده اما هیچ چیز انجام شد.

علاوه بر این رکود بزرگ تا به حال در معرض نقص جدی در EDD منسوخ شده سیستم کامپیوتر و در حالی که وعده داده بودند ساخته شده برای ارتقاء آن کمی انجام شده بود زمانی که COVID-19 رخ داد و صدها هزار نفر — در نهایت میلیون ها نفر از گذاشته شدن کارگران برای مزایای استفاده شود.

در طول سه ماه اول جزئی اقتصادی shutdown دستور توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در مه "یکی در چهار کالیفرنیا کارگران ثبت شده است (یک بیکاری) ادعا...رسیدن به سطح از رکود بزرگ" با توجه به ژوئن مطالعه در کالیفرنیا سیاست های آزمایشگاهی چند دانشگاه فکر می کنم تانک.

نتیجه این شده است هرج و مرج است. EDD تلاش کرده است به نگه دارید تا با سیل ادعا می کند برای منافع هر دو آن تامین شده توسط دولت از طریق مالیات حقوق و دستمزد و پرداخت های اضافی با عجله مجاز توسط کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کسانی که به دنبال مزایای بیکاری شکایت کرده اند از ساخت ده ها و حتی صدها نفر از تماس برای بررسی ادعای خود را تنها به سرخوردگی شود با ناتوانی در به از طریق دریافت و/یا hangups اواسط راه از طریق گفتگو با EDD کارگران بسیاری از آنها تازه استخدام.

"آنها به ما گفت که باید صبور باشید و صبر کنید زیرا آنها کار کرده ام خیلی سخت به ما پرداخت به موقع" رابرت خوب که مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت برای دنی حق رای شده است و در تلاش برای دریافت پاسخ از أد از ماه مارس گفت: ساکرامنتو زنبور عسل."آن را در تاریخ 1 ژوئن. من هیچ پول برای مواد غذایی و صورتحساب. این EDD نگه می دارد با اضافه کردن پسوند جدید و برنامه های, اما می گوید کسانی که از ما گیر کرده و در انتظار هیچ چیز نیست."

جای تعجب نیست که کسانی که در همان غرق شدن قایق به خوبی شروع pestering خود قانونگذاران ایالتی برای کمک و قانونی کارکنان سعی کردم به کار را از طریق EDD را درهم بوروکراسی. اما زمانی که أد کلمپ درب در بسیاری از موارد این امر رسیدگی — یک هفته هر قانونگذار — که نمی نشستن به خوبی در کنگره.

پس از قانونگذاران شکایت عموم, EDD به سرعت اصلاح آن یکی از یک هفته حکم گفتن قانونگذاران در یک ایمیل که آژانس "اجرا شده اخیر توصیه از قانونی کارکنان بیشتر برای تسریع در حل و فصل خود را مسن تر موارد است."

این blowup اضافه شده یکی دیگر از لایه سطحی به EDD شهرت.

اگر چه خبرنگاران تنها اندک فرصت به سوال Gov. گاوین Newsom این روزها برخی سعی کرده اند به استنباط پاسخ در مورد بیکاری ادعا بحران است.

"ما شده اند بسیار تهاجمی روزانه سعی کنید برای مقابله با قدر از تماس های که آمده اند در" Newsom گفت: در اواخر ماه آوریل است. "ما فقط با خرید و فروش بی سابقه حجم تماس (و) ما باید این را بفهمند."

بیش از دو ماه بعد از آن ظاهرا هنوز نمیفهمد چرا که متقاضیان هنوز در حال نا امید و حتی ارسال فیلم های ضبط شده از تماس های ناموفق خود در Twitter و Facebook. در سراسر کشور داده ها نشان می دهد که در حالی که کالیفرنیا است کمترین دولت در پردازش تعداد مدعیان بیکاری در این نزدیک به پایین.

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند ناگهانی سیل از مدعیان بیکاری از COVID-19 اما با توجه به تجارب رکود بزرگ به خصوص کاستی در أد سیستم کامپیوتری و صندوق بیکاری را ضعیف وضعیت بسیار بیشتری باید انجام شده است به آماده شدن برای اجتناب ناپذیر بعدی رکود است.

یکی از شگفتی که آیا آن خواهد شد که بعد از رکود است.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب