کالیفرنیا کودک مراقبت از سیستم سقوط تحت COVID-19 برکلی گزارش می گوید

معلم شادی Heitmann استفاده از یک لحظه آرام برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن جداول استفاده شده توسط preschooleers

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399
A staff member at Rockridge Little School in Oakland, California, uses a quiet moment to disinfect tables used by preschool students.

معلم شادی Heitmann استفاده از یک لحظه آرام برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن جداول استفاده شده توسط preschooleers در Rockridge مدرسه کوچک در اوکلند کالیفرنیا. به عنوان مراکز مراقبت از حرکت از سلامت اقتصادی و تهدیدات COVID-19 گیر روش های جدید برای بهداشت و سلامت ضروری است. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

این COVID-19 همه گیر است که با داشتن یک ویرانگر اقتصادی و تاثیر انسان در کالیفرنیا مراکز مراقبت از کودکان را وادار صدها نفر از آنها را به نزدیک در حالی که دیگران باقی می ماند باز در خطر ابتلا به بیماری به کودکان و کارکنان با توجه به یک گزارش جدید از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

در میان بیش از 950 مهد کودک و در صفحه اصلی سایت های مورد بررسی توسط دانشگاه مرکز برای مطالعه مراقبت از کودک استخدام (CSCCE) به طور کامل 25 درصد بسته شده است. در میان کسانی که باقی می ماند باز ثبت نام را فرو برد و بسیاری از صاحبان در حال رفتن به بدهی خود را حفظ مراکز باز برای خانواده هایی که بستگی دارد ادامه داد: مراقبت از کودک گفت: گزارش منتشر شده امروز (چهار شنبه, جولای 22).

"به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر در کالیفرنیا و در کل کشور ما می توانید ببینید که مراقبت از کودک است که بسیار مهم برای اقتصاد ما و به پدر و مادر که باید به کار" گفت: لی Austin CSCCE مدیر اجرایی. "اما به عنوان مراقبت از کودک فرو می ریزد و بسیاری از بخش های دیگر اقتصاد ما در خطر است."

منطقه خلیج Hispano موسسه برای پیشرفت Inc. (BAHIA) است که یک کودک دو زبانه مرکز توسعه تاسیس در سال 1975 در غرب برکلی است. آن بسته شده است از ماه مارس و مدیر اجرایی Beatriz Leyva-کاتلر می داند که چگونه از دست دادن چنین می تواند به او صدمه دیده جامعه است.

اگر این تعطیلی ضرب Leyva-کاتلر گفت: "خانواده های کم درآمد خواهد بود که سخت ترین ضربه. اگر پدر و مادر مجبور به کار در خارج از خانه و بدون مراقبت از کودکان آنها را در معرض خطر از دست دادن شغل خود را که بدان معنی است که بیشتر در معرض خطر گرسنگی و بی خانمانی.

"این همچنین بدان معنی است که مراقبت از کودک خود کارگران در صورت افزایش ناامنی," او اضافه شده است. "ما و مراکز مراقبت از کودکان ما کارگران ضروری به اقتصاد اما دولت فدرال و دولت باید تنها خراش سطح برای دیدار با نیازهای خود را. آن را احساس می کند مانند ما نامرئی است."

سلامت و یا امور مالی? دلخراش انتخاب

A graphic summarizing key points of the survey by the Center for the Study of Child Care Employment

(طراحی گرافیک توسط Ana فاکس-Hodess)

در قدرت کالیفرنیا مراکز و خانه خانواده برای مراقبت از نزدیک به یک میلیون کودک با توجه به CSCCE. برخی از 34,000 مجوز امکانات مراقبت از کودک استخدام حدود 120,000 معلمان و کارکنان. بسیاری از زنان از رنگ در موقعیت های که پرداخت فقر-سطح دستمزد برای کار است که بسیار مهم است برای یک کودک خردسال را توسعه و ایمنی.

مرکز انجام شده خود را برای اولین بار بررسی تاثیر COVID-19 آوریل است. در آخرین گسترده تر بررسی 953 پاسخ دهندگان دقیق یک سیستم در بحران با خانواده ها و ارائه دهندگان مراقبت های مورد نیاز برای حرکت پیچیده مسائل آموزش و پرورش و اقتصاد و سلامت است.

بر اساس این گزارش بسیاری از ارائه دهندگان ترس که آنها و یا خانواده خود را می خواهد با این ویروس آلوده شده و این ترس بسیاری از دیسک های تعطیل. اما دیگران احساس می کنند نمی توانیم به تعطیل.

در که آب و هوا, چالش های در حال استارک برای برنامه هایی که باز باقی می ماند:

• هشت-پنج درصد کاهش می یابد, ثبت نام با میانگین تعداد دانش آموزان کاهش تقریبا در نیمی.
• هفتاد و هفت درصد درآمد از دست رفته و تعداد قابل توجهی از ارائه دهندگان گزارش آنها از دست رفته اجاره و یا پرداخت وام مسکن و شخصی با استفاده از کارت های اعتباری برای پوشش هزینه های. بیش از 40 درصد گفت: آنها در زمان است قادر به پرداخت خود را دارند.
• حتی به عنوان درآمد پاییز 67 درصد گزارش شده بالاتر هزینه های نیروی انسانی برای دیدار با سلامت و ایمنی مورد نیاز است.
• هشتاد درصد هزینه های بالاتر برای بهداشت و دنده محافظ.

"این است و نه فقط رفتن به پایدار و طولانی مدت" گفت: Austin. "ما شاهد یک سقوط. آن را در حال حاضر آغاز شده است و من گمان می کنم آن را تنها بزرگ شده باشد که ما رفتن به جلو."

'ما بودند خونریزی پول'

هالی طلا صرف سال های اولیه زندگی حرفه ای خود را در بخش غیر انتفاعی کار کردن با افراد جوان است. اما از 15 سال پیش طلا تاسیس Rockridge مدرسه کوچک در اوکلند و آن را تبدیل به نقطه کانونی برای او عمیق مشارکت جامعه.

به عنوان مدرسه گسترش به سایر سایت ها و ثبت نام دانش آموزان بیشتر در آن موفق به کسب افتخارات و اختصاص محلی زیر است. او پرداخت می شود, کارکنان, حقوق و دستمزد و مزایای به مراتب بالاتر از کالیفرنیا به طور متوسط.

Rockridge Little School owner Holly Gold stands in a classroom with a teacher and busy preschool children

در Rockridge مدرسه کوچک در اوکلند کالیفرنیا صاحب هالی طلا تا به حال برای مرتب سازی از طریق بهداشت و درمان نگرانی, طولانی, بسته شدن, کاهش ثبت نام و قریب به اتفاق عدم اطمینان در مورد آینده. برای نگه داشتن عامل, او تا به حال به تاخیر در پرداخت اجاره بها و دولت و وام های شخصی. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

طلا تامین مالی خود را گسترش تدریجی با شهریه درآمد حاصل اما او به تازگی شنود گذاشته به صفحه اصلی وام مسکن و وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک (SBA) به خرید یک ساختمان که نیاز به تعمیر. تا زمانی که شهریه بودجه جریان در اعداد کار می کرد.

اما پس از آن آمد COVID-19.

"در اوایل ماه مارس" او به یاد می آورد: "ما در تلاش بودند به شکل: چه چیزی درست کنم ؟ چگونه می تواند ما بود باز ؟ من می دانستم که آنچه در آن به معنای نزدیک: ویرانی کامل است ، شما حتی نمی خواهید به فکر می کنم در مورد آن. شما فقط تصمیم گیری مبتنی بر سلامت است."

زمانی که آالمدا کانتی صادر اقامت در خانه سفارش در 15 مارس Rockridge کوچک مدرسه بسته شده است.

در ابتدا طلا ادامه داد: به کارکنان خود حقوق و مزایا. "اما پس از یک هفته" او گفت: "ما خونریزی پول است." او تصمیم گرفتند برای اخراج دانستن است که کارکنان می تواند دولت دریافت مزایای بیکاری به علاوه $600 هفتگی مکمل ارائه شده در زیر فدرال مراقبت عمل می کنند.

هفته ها گذشت ویروس کاسته و برخی از پدر و مادر از او خواست برای بازگشایی شده است. مقامات بهداشت نشان داد که با مدیریت دقیق آن امن بود. طلا مجموعه تاریخ برای اوایل ماه جولای و rehired برخی از معلمان خود را. تعدادی از خانواده های متعهد به بازگشت.

اما به عنوان تاریخ با نزدیک شدن به ویروس رسید. برخی از خانواده ها حمایت می روم او را با بیش از حد بسیاری از معلمان است. او معطوف او طرح و افتتاح دو سایت به جای سه.

امروز او را در جام جم: او را پشت در اجاره. او مدیون در SBA وام. او را به پرداخت هزینه برای پروژه ساخت و ساز. او دریافت وجوه تحت SBA چک برنامه حفاظت و او را گرفته وام شخصی. هنوز مدرسه را با هزینه به مراتب بیش از درآمد.

"من فقط در تلاش برای آن را کشف کردن" او گفت:. "ما خانواده هایی داریم که می گویند آنها در حال آمدن است در ماه سپتامبر بنابراین ما در حال تلاش برای نگه داشتن تنگ تا پس از آن."

"من نمی دانم چه به انتظار'

در باهیا در غرب برکلی Beatriz Leyva-کاتلر دارای یک پایه های مختلف. مدرسه صاحب اصلی آن ساختمان است. دوم ساختمان برای مدرسه-دانش آموزان متعلق به شهر برکلی; به عنوان طولانی به عنوان باهیا فراهم می کند دولت-یارانه مراقبت به خانواده های کم درآمد می پردازد تنها 1 $در سال در اجاره به علاوه تعمیر و نگهداری.

وجود دارد تا 150 کودکان در همه سنین 2 تا 10. بسیاری از آنها از خانواده که در آن پدر و مادر باید بخش هایی مانند ساخت و ساز و یا رستوران در حالی که دیگر جوانان و والدين در حال حرفه ای در زمینه هایی مانند معماری قانون و پرستاری است.

Beatriz Leyva-Cutler, executive director of Bay Area Hispano Institute for Advancement Inc. (BAHIA), sits in an empty classroom

منطقه خلیج Hispano موسسه برای پیشرفت Inc. (BAHIA) باز در غرب برکلی 45 سال پیش و مدیر اجرایی Beatriz Leyva-کاتلر شده است وجود دارد برای 40 سال. پس از عملیات متوقف شد در ماه مارس کاهش شهریه باز کرده است یک سوراخ خمیازه در باهیا بودجه و او ساعت های طولانی برای پیدا کردن راه حل. (عکس از بریتنی هوشع نبی-کوچک)

Leyva-کاتلر شده است وجود دارد 40 سال, و او می داند که باهیا بودجه همیشه تنگ است. هنوز همه گیر است hit like a hurricane: برنامه های بسته شده اند و از ماه مارس. 30-به همراه معلمان و کارکنان هنوز شاغل — که شرط ادامه کمک های دولت در طول این بیماری همه گیر. اما سالن سکوت و علف های هرز در حال رشد بر روی زمین بازی.

به طور معمول, BAHIA دریافت صدها هزار دلار در شهریه, اما منابع مالی آن از بین رفته اند در حال حاضر. در سال پیش بینی شده 1.8 میلیون دلار در درآمد پایین است به $1 میلیون نفر است.

Leyva-کاتلر که همچنین خدمت در برکلی Unified School District, تخته, آموزش و پرورش کار کرده است 60 ساعت یا بیشتر در هر هفته به نگه داشتن چیزهای شناور. "ما انجام داده ایم این وام کسب و کار کوچک و اضطراری فاجعه تاثیر وام," او توضیح داد. "ما در حال refinancing یکی از ساختمان های ما. ما باید برای انجام هر کاری که ما می توانیم به ماندن عملیاتی است."

وجود دارد برنامه ای برای بازگشایی در جولای 6. اما یک معلم, شوهر, آزمایش مثبت برای این ویروس پس از آن دختر خود و سپس معلم خودش.

این مرکز بازگشایی شد تحت فشار قرار دادند به جولای 27.

نیاز فوری برای حمایت از دولت

این CSCCE گزارش روشن می سازد که در سراسر کالیفرنیا بسیاری از مهد کودک و مراقبت در خانه مراکز رو به نسخه خود را از این بحران است. اما وجود یک توافق که دولت فدرال و دولت نیاز به کار بیشتر.

اگر در کالیفرنیا مراقبت از کودک سیستم قوی است, کارشناسان می گویند, آن می تواند نقش بسیار مهمی در نهایی بهبود اقتصادی. اما اگر سیستم فلج بهبود تلاش خواهد رنج می برند. بنابراین فرزندان و خانواده خود را.

"این بیماری همه گیر آورده به نور به چقدر مهم مراقبت از کودک است" گفت: Leyva-کاتلر. "اما متاسفانه ما عادت به این واقعیت است که این مراقبت است کم ارزش و قدردانی است."

Leyva-کاتلر پیشنهاد می کند که سازمان های دولتی چشم پوشیدن از برخی مقررات موقت برای مراکز است که تا به حال مثبت ممیزی در گذشته است. طلا در همین حال طرفداران تزریق بودجه دولت — و نه فقط برای دولت-یارانه مراکز اما به مراکز خصوصی هم.

آستین گفت: ایالت ورمونت انجام داده است چیزی مشابه: یک "ثبات" صندوق که فراهم می کند پشتیبانی برای هر دو دولت یارانه و مهد کودک خصوصی.

در حال حاضر, اما, Leyva-کاتلر, طلا و هزاران نفر از دیگر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در کالیفرنیا در حال تلاش برای مدیریت و راه خود را از طریق عدم قطعیت است. آنها در مواجهه با جهان جدید: بیشتر خطر کوچکتر کلاس قوانین جدید برای پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله و بهداشت. از آن خواهد شد گفت: طلا "یک راه بسیار متفاوت از آموزش است."

برای بسیاری از مراکز اقتصاد خواهد شد ترکیب این قطعیت تست خلاقیت خود را صبر — و بقا است.

دیدن گزارش کامل "کالیفرنیا مراقبت از کودکان در بحران است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب