پاسادنا اولین چاقو در فضای باز ناهار خوری می شود C+ برای نقاشی با آبرنگ روی گچ تلاش

در طول چند ترم که من در آن تدریس و بدون دادن به افسانه تورم من همیشه سعی می شود حداقل یک خیریه گریدر.بنابراین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

در طول چند ترم که من در آن تدریس و بدون دادن به افسانه تورم من همیشه سعی می شود حداقل یک خیریه گریدر.

بنابراین آیا آن را بیش از حد صدا churlish, بعد از همه, من ناله و goading وقتی که من به شهر پاسادنا C+ برای تلاش های خود را برای رول کردن این آخر هفته گذشته جزئی خیابان تعطیلی رستوران فضای باز ناهار خوری در پاس و تاتر منطقه ؟

این درست است که گزارش کارت حکیم, من نمی توانم بگویم یک دروغ کامل. آنجا که من ممکن است مانند بچه من نمی توانم نوشتن یک شیرین - زمانی که او می شود در یک مقاله است که sloppily تشکیل شده ناقص جوهر-رنگ آمیزی ظروف سرباز یا مسافر و کمی دیر است. پس چگونه می تواند من انتظار دارم او را به انجام بهتر در بعد زمان ؟

بدیهی است که من خوشحال بود و به وضوح من شگفت زده شد زمانی که هفته گذشته در شهر پاسادنا سالن اعلام کرد که در یک سیاست چرخش آن را گام به گام برای ایجاد مکان های امن به ناهار خوردن در خارج از منزل به کمک مالی بیمار رستوران ماندن در کسب و کار در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر.

نه فقط کمک به رستوران ها — کمک به Pasadenans و بازدید کنندگان لذت بردن از تابستان خود را در یک زمان دشوار برای هر کس در جهان است.

چون به ماه من شده بود goading شهر در این موضوع که من تا به حال هل دادن برای برخی از زمان است که رستوران رابین Salzer و برخی از اعضای شورا شده بود شور و حرارت دفاع در اواخر بهار.

سپس آخرین بار که ذکر آن در این فضا من رفت و بدبینانه. پاسادنا بود تا در گل و لای گیر من نوشت که آن را هرگز جمع اوری نوآورانه برنامه ریزی انرژی به نوبه خود کلرادو بلوار به لحاظ اجتماعی دور, ماسک پوشیدن آزمایش از یک میدان که در آن ما می تواند جمع آوری و شام خوردن از راه دور و نمی توانید هر یک از دیگر بیمار.

و سپس در اینجا در اواسط ماه جولای تقریبا دو ماه پس از سانتا باربارا به راحتی موفق به طور کامل تعطیل هشت بلوک از آن رستوران-محور خیابان دولت برای امن تر ناهارخوری پاسادنا اعلام کرد این امر به دنبال کت و شلوار مرتب کردن بر اساس از چند بلوک در کلرادو و اتحادیه در پاس و یک بلوک در تاتر منطقه نیز هست. می تواند من زدم با macaron.

من نمی تواند به پایین وجود دارد برای باز کردن شب جمعه. اما روز شنبه پس از صرف شام در خانه من سوار بر آن را به اتمام. نمیفهمد من می خواهم خارج ماسک کردن و قدم زدن و نه بیش از حد نزدیک به امن, خوشحال, در بیرون شام. من واقعا امید برای بهترین و آماده بود برای رفتن به تمام mea culpa درباره من شک و تردید در آن اتفاق می افتد.

زمانی که من با نزدیک شدن به بلوک بین اوکس نمایشگاه و ریموند راههای از غرب اگر چه قلب من غرق. این بود که هیچ خیابان بسته شدن. به جای شام اضافی به نیمی از ترافیک خط فراتر از پیاده رو. همینگ آنها در بود واقعا horrifically زشت پلاستیکی دیوار ساخته شده از K-راه آهن موانع با اجاره شرکت بزرگ تلفن شماره چاپ شده بر روی آنها. زیبایی شناسی نیست همه چیز را هنگامی که شما انتخاب می کنید یک رستوران. اما شما لازم نیست بیرون رفتن از راه خود را به غذا خوردن که در آن آن را غیرجذاب. و این صحنه بود متاسفانه بسیار سخت بر روی چشم.

نگهداری رانندگی. همین مشکل در تاتر بلوک. تبدیل به اطراف و آمد غرب و در خیابان اتحاد. افتضاح پلاستیکی نارنجی K-ریل موفق به را حتی زیبا مغازه که شامل یکی از پاسادنا بهترین رستوران foodie مورد علاقه اتحادیه نچسب به نظر می رسد.

پس دوباره شهر من فراموش قدردانی از تلاش. اما شما از دست رفته فرصت برای نگه داشتن آن ساده و در نتیجه آن را به کار. هنوز هم وجود دارد زمان به آن را به سمت راست. در سانتا باربارا آنها بسته دولت در هر دو به پایان می رسد با آسان سکته مغزی از نبوغ. آنها پارک شده 40-پا-طولانی اتوبوس شهرستان وری. که اجازه می دهد تا کل خیابان باز شود برای امن قدم زدن و امن جداول. وجود دارد هیچ دلیلی برای کلرادو به باز کردن اتومبیل به خصوص در شب. هنگامی که شما می خواهید اجازه می دهد تا ترافیک پشت شما حرکت اتوبوس. طول می کشد حدود یک دقیقه. هیچ K-راه آهن اجاره مورد نیاز است.

این هفته من به طور اتفاقی در یک نشست آنلاین با Chez Panisse صاحب آلیس واترز در برکلی است. این یک لباس تمرین برای مکالمه او با داشتن پنج شنبه شب در مورد آینده از رستوران ها. (آمده آن را به اتمام یکشنبه در 6 p. m. اگر شما علاقه مند هستید: crowdcast.io/dailycalphilanthropy.) آلیس همیشه فیلسوف گفت: "من همیشه معتقد به قدرت از مواد غذایی است. این شما به ارمغان می آورد بازگشت به طبیعت است."

واضح است که بهترین طبیعت-و-مواد غذایی دسته کوچک موسیقی جاز صفحه این سمت از یک پیک نیک ناهار خوری نقاشی با آبرنگ روی گچ. که به کار در خیابان های پاسادنا اتومبیل نیاز به صندلی عقب در اینجا برای یک بار در زندگی ما است. که midterm C+ می توانید به راحتی پاک شود و تبدیل به یک یک با امتحان نهایی.

نوشتن عمومی سردبیر lwilson@scng.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب