اگر من به نام برای هیئت منصفه خدمات اما ترس از coronavirus پس از آن چه ؟ درخواست وکیل

س: من با دریافت اخطار از داوران اما با coronavirus من یک مقدار زیادی از نگرانی در مورد آن. من بیش از 65 سال سن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 خرداد 1399

س: من با دریافت اخطار از داوران اما با coronavirus من یک مقدار زیادی از نگرانی در مورد آن. من بیش از 65 سال سن داشتند. آیا من می توانم معاف شود حداقل در این زمان ؟

-B. W. وودلند هیلز

ران Sokol

یک: به عنوان این ستون نوشته شده است بسیاری از دادگاه ها بسته هستند و داوران سرویس در حال حاضر مورد نیاز است. شما می توانید تماس با لس آنجلس برتر دادگاه هیئت منصفه خدمات خط تلفن 213-972-0970 به شنیدن خودکار اطلاعات تماس بگیرید و یا در ساعات کسب و کار و صحبت با کسی در مورد نگرانی های خود را; در اورنج کانتی تعداد 657-622-7000. داوران احضار شما دریافت یک شماره شناسایی است که شما نیاز دارید هنگامی که شما تماس بگیرید. آن است که هنوز روشن نیست که داوران سرویس سر گرفته خواهد شد اما جدی احتیاطی در حال رفتن به کار گرفته می شود به خاطر همه. برای مثال داوران استخر به احتمال زیاد خواهد شد بسیار کوچکتر و ممکن است پزشکی که بهانه و سختی موارد بیشتری داده می شود اعتبار می باشد.

س: اگر من انتخاب داوران سرویس به من پرداخت می شود توسط دادگاه ؟

-B. K., ساحل طولانی

یک: منصفه پرداخت نشده برای اولین بار بعد از منصفه اما در حال پرداخت $15 در هر روز و 34 سنت در هر مایل یک راه برای دومین و خدمات پس از آن روز. پرداخت شمارش شده است در نتیجه خود داوران سرویس و یک بررسی از طریق پست به آدرس منزل شما.

س: آن است که ویرانگر برای من به عنوان یک صاحب مغازه به دور از فروشگاه بنابراین داوران سرویس امکان پذیر نیست. آیا من معاف شود?

-C. W. آناهایم

یک: قبل از coronavirus همه گیر بعید بود شما خواهد بود عذر برای مشکلات مالی به سادگی به خاطر شما شغل و یا کار برای کسی که نمی پرداخت برای داوران سرویس. این بار برای جلوگیری از داوران سرویس, شده, شدید, مشکلات مالی است که آسان نیست برای نشان دادن. که ممکن است با این بیماری همه گیر. همچنین به دست آوردن مناسب به تعویق افتادن سرویس معمولا بسیار دشوار است در صورتی که ممکن است کمک به حداقل برخی از درجه است.

ران Sokol است منهتن ساحل وکیل با بیش از 35 سال تجربه. ستون خود که به نظر می رسد در چاپ روز چهارشنبه ارائه خلاصه ای از قانون و باید به عنوان مشاوره حقوقی تفسیر. ایمیل سوالات و نظرات او را در RonSEsq@aol.com.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن