صدراعظم مسیح به روز رسانی سالمندان در شروع

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر به فارغ التحصیل از سالمندان در روز چهارشنبه: تبریک تکمیل مطالعات خود ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر به فارغ التحصیل از سالمندان در روز چهارشنبه:

تبریک تکمیل مطالعات خود را در برکلی است. برای کسانی که پیوست Blockeley دانشگاه شروع در شنبه من امیدوارم که شما احساس بسته شدن و وصل به دانشگاه و هر یک از دیگر. اگر شما تا به حال از من خواست یک ماه پیش چه کنکوری بود من می خواهم که گفت: این هنر از کار در معدن است. در حال حاضر من خودم آواتار!

در مارس نوشتم که من می خواهم به شما به روز رسانی در برنامه ریزی برای یک فرد در مراسم. در حالی که ما امیدوار تابستان جمع آوری می شود ممکن است ما هنوز هم نمی دانم چه گسترش COVID-19 خواهد بود در ماه های آینده از جمله تاثیر آن بر ازسرگیری این کلاس قرار می گیرند. به این دلایل ما اصلا پیش بینی بودن قادر به اندازه کافی برنامه ریزی یک رویداد در این تابستان. من باقی می ماند متعهد به جشن شما را در فرد امیدوارم در دسامبر سال 2020 و یا ممکن است 2021 و استقبال از پیشنهادات خود را. یک اصل در ادامه به درایو هر تصمیم گیری: حفاظت از سلامت و ایمنی شما و خانواده خود را.

با وجود ما فاصله, من امیدوارم که شما می دانید شما به تنهایی نیست. در هفته گذشته بیش از 1200 فارغ التحصیلان, پدر و مادر, هیات علمی و کارکنان ارسال شده تصویری و عکس های مراسم تجلیل از کال کلاس از سال 2020 است. بازدید شروع.برکلی است.edu برای دیدن لبخند خود و نوع کلمات. ما نیز روشن کلیسا و نشانه های دیگر به ویژه برای شما. مشاهده یک ویدیو یوتیوب و توییتر, عکس برای تماشای آبی و طلا چراغ گشوده است.

من برای شما آرزوی سلامت و موفق باشید. Fiat Lux و خرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de