خاویر بکررا slants دو رای گیری عناوین

کالیفرنیا به طور کلی وکیل دولت حقوقی بالا افسران را توسعه داده اند یک عادت بد در سال های اخیر — skewing رسمی ع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 مرداد 1399

کالیفرنیا به طور کلی وکیل دولت حقوقی بالا افسران را توسعه داده اند یک عادت بد در سال های اخیر — skewing رسمی عناوین رای گیری اقدامات است.

از آنجا که تمام شده اند و دموکرات ها برای دو دهه گذشته که به معنای نوشتن مطلوب عنوان برای اقدامات خود رهبران حزب به نفع و نامطلوب آنهایی که برای کسانی که دموکرات ها در مخالفت با.

دادستان کل فعلی خاویر بکررا است ادامه داد ناگوار عمل است که نقض روح اگر نه نامه انتخابات بخش کد 9051. آن را می گوید که "در ارائه رای گیری عنوان و خلاصه ای دادستان کل باید درست و بی طرفانه بیانیه هدف از این اندازه گیری در چنین زبانی است که در انتخابات عنوان و خلاصه باید بود نه استدلال و نه می تواند احتمال ایجاد تعصب یا علیه پیشنهادی اندازه گیری."

بکررا اولین نمایش خود را میل شدید برای نوشتن خلاق دو سال پیش در گزاره 6 یک اندازه گیری است که در صورت تصویب می توانست لغو یک 5 میلیارد دلار در سال بسته بندی مالیات ها و هزینه ها در رانندگان.

به جای به سادگی بیان کرد که در واقع بکررا عنوان خوانده شده "حذف برخی از تعمیر جاده ها و حمل و نقل بودجه. نیاز به برخی از سوخت مالیات و خودرو هزینه به تایید رای دهندگان."

زمانی که بکررا منتشر شد عنوان طرفداران شکایت کرد و دادگاه عالی قاضی تیموتی frawley می دستور داد افتتاح پاساژ بازنویسی اعلام کرد که این اقدام "repeals اخیرا تصویب و گاز و دیزل مالیات و ثبت نام خودرو هزینه."

دولت در دادگاه تجدید نظر لغو frawley می گفت که دولت قانون به دادستان کل "قابل توجه latitude" در پیش نویس رسمی عنوان شده است.

وجود دارد 12 ایالت اقدامات بعدی در ماه نوامبر رای و رسمی عناوین 10 از آنها ساده و دقیق است. اما کسانی که از این دو بحث برانگیز ترین گزاره های 15 و 22 به وضوح نقطه.

گزاره 15 خواهد از بین بردن برخی از اموال مالیات محدودیت از گزاره 13 کالیفرنیا را یاد 1978 املاک قانون مالیات برای املاک تجاری مانند انبارها و ساختمان های اداری. بنابراین آن را به شدت افزایش صورتحساب مالیات به میزان 12 میلیارد دلار در سال با درآمد حاصل از رفتن به مدارس و دولت های محلی.

این اقدام با حمایت اتحادیه های کارگری و تایید شده توسط بسیاری از حزب دموکرات و ارقام از جمله آن presumptive نامزد جو بایدن. به جای به سادگی توصیف گزاره 15 برای آنچه در آن می کند بکررا رسمی عنوان خلاصه آن این است: "افزایش بودجه عمومی برای مدارس و کالج ها و دولت های محلی خدمات با تغییر مالیات ارزیابی تجاری و مالکیت صنعتی."

کسب و کار گروه های مخالف گزاره 15, البته شکایت که عنوان نمی کند توصیف آن به عنوان یک گزاره 13 اصلاح و یا افزایش مالیات و می گویند که آنها ممکن است چالش در دادگاه.

گزاره 22 را جمله بندی نیز ممکن است به رهبری به دادگاه. اندازه گیری خواهد معاف بارگذاری, بلند کردن اجسام و مشابه دیگر خدمات حمل و نقل با استفاده از غیر کارمند کارگران از دولت جدید قانون, مجلس, لایحه 5 که به آنها نیاز به درایور خود حقوق و دستمزد کارگران است. آن, اما, خود را ارائه قرارداد کارگران با برخی از کارکنان-مانند مزایای.

عنوان اصلی که بکررا دفتر قرار داده شده در اندازه گیری در ماه ژانویه قبل از امضا جمع شروع شد "تغییرات اشتغال طبقه بندی قوانین برای برنامه های مبتنی بر حمل و نقل و تحویل کارگران"

نهایی عنوان شده در هفته گذشته می گوید: گزاره 22 "معاف برنامه مبتنی بر حمل و نقل و تحویل شرکت از ارائه مزایای کارکنان به برخی از رانندگان و تحویل کارگران است."

اولین عنوان دقیق بود خلاصه ای از اندازه گیری. دوم عنوان تقلید گزاره 22 نیروی کار اتحادیه مخالفان است و به وضوح مغرضانه در برابر آن.

با وجود محاسن و یا کاستی از این اقدامات بکررا اقدامات یک بار دیگر نشان می دهد که حزبی به طور کلی وکیل نمی تواند بازی کند و آن را مستقیما. بنابراین عنوان-نوشتن باید معطوف به یک مطلب مستقل و غیر حزبی قدرت.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentarytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de