صدراعظم کارول مسیح در reimagining امنیت عمومی

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه: من شده اند عمیقا تحت تاثیر آنچه ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 29 خرداد 1399

صدراعظم کارول مسیح فرستاده شده پیام زیر را به جامعه دانشگاه در روز پنج شنبه:

من شده اند عمیقا تحت تاثیر آنچه که حوادث اخیر نشان داده اند در مورد وضعیت روابط در کشور ما و مسلم شواهد آن وقایع ارائه خشونت پلیس. من شنیدن درد و خشم و خستگی و خواستار پاسخگویی است که اعضای جامعه ما به اشتراک گذاشته اند با من در بسیاری از نامه ها که من دریافت کرده اند و بسیاری از مکالمات من تا به حال در هفته های اخیر.

من موافقم و حمایت از تلاش های افراد و سازمان برای سرعت بخشیدن و تقویت تلاش ها به بازبینی نقش پلیس در جامعه و reimagine جایگزین سیستم های امنیت جامعه. عناصر کشور ما اجرای قانون و فرهنگ dehumanize برخی از افرادی که ایمنی و سلامتی افسران پلیس در حال سوگند یاد کرد, برای محافظت از, به خصوص جامعه سیاه و سفید. اینجا در محیط دانشگاه ما می دانیم و باید اذعان کرد که ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است برای پیدا کردن روش های جدید برای پلیس و امنیت جامعه.

من نوشتن در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن برخی از گام های اولیه است که من تصمیم گرفته اند که برای رسیدن به این اهداف است. من وارد این تصمیمات پس از بررسی دقیق اظهارات از اعضای جامعه و گفتگو با مدیران پردیس, دانشکده, دانشجویان و کارکنان و با رهبری مستقل هیئت مشاوران پلیس در پاسخگویی و امنیت جامعه.

  • پیوستن بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید UCPD ممنوع اعلام کرده است استفاده از کاروتید نگه می دارد. ما کار خواهد کرد با پلیس و جامعه برای شناسایی بیشتر تغییر سیاست به ما اطمینان حاصل شود که استفاده از زور در سیاست هستند به عنوان محدود کننده که ممکن است در این زمینه از دانشگاه کالیفرنیا در سیاست و قانون است. ما می خواهیم به شکل سیاست های ما متناسب با اصول ما از جامعه است.

  • ما اذعان آسیب است که می تواند انجام شود توسط یک نظامی نیروی پلیس. در پاسخ به تماس برای demilitarization ما بررسی خواهد شد ما ابزار و تجهیزات اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی اما نه بیش از حد برای حصول اطمینان از امنیت جامعه.

  • ما اذعان دارند که در طول سال دامنه اجرای قانون رشد کرده است و از آن زمان به دوباره ارزیابی آن است. ما تمرکز بر حوزه پلیس مسئولیت در اجرای قانون شناسایی فرصت های به حرکت در حال حاضر مسئولیت مستقر در اداره پلیس به دیگر پردیس واحد ابتدا با مدیریت اضطراری زندگی می کنند, اسکن اثر انگشت برای دسترسی به ساختمان ها و انطباق با گزارش جرم و شفافیت مورد نیاز از Clery عمل می کنند.

  • ما یک تیم از متخصصان سلامت روانی به عنوان اولین پاسخ دهندگان در سلامتی چک و سلامت روحی و روانی شرایط اضطراری در تلاش برای کاهش نقش افسران مسلح در غیر جنایی تماس.

  • به منظور ایجاد Sproul سالن های دانشجویی و حتی بیشتر متمرکز بر مکان ما را به شناسایی یک سایت که ما را دوباره بیابید اداره پلیس. ما می دانیم که این منطقه پس از نزدیک به درب جلو و قلب دانشگاه را می توان ساخته شده بیشتر استقبال.

ما می توانیم برخی از این تغییرات بسیار سریع; دیگران—از جمله به عنوان اولین پاسخ برنامه برای سلامتی چک و سلامت روان در شرایط اضطراری و دوباره محل وزارت—را طولانی تر برنامه ریزی دوره که در طی آن ما هر دو با مستقل مشورتی هیئت مدیره و با اداره پلیس.

من انتظار یک گزارش مستقل مشورتی هیئت مدیره در پایان ماه است که شامل بیشتر کوتاه مدت و بلند مدت توصیه. من متعهد به کار با IAB به شناسایی جایگزین جدید برای یک سیستم امنیت جامعه را کاهش می دهد که نیاز به اجرای قانون است. در تعیین اقدامات ما خواهد شد که ما با اعضای جامعه سیاه پوستان به ویژه دانش آموزان سیاه پوست به اطمینان حاصل شود که کسانی که در جامعه ما که بیشتر تحت تاثیر نابرابری اجتماعی از جمله سازه های نژاد پرستی و ضد سیاهی باقی می ماند در مرکز ما گفتگو در مورد پلیس پاسخگویی و امنیت جامعه.

فردا Juneteenth این بزرگداشت پایان دادن به برده داری در ایالات متحده و یک تماس به عمل در تعیین چگونه با هم ایجاد می کنیم فقط و برابر در جامعه است. کابینه من و من می دانم که با گذشت زمان برای incrementalism. تعهد ما است. کلمات ما باید همچنان به نتیجه در عمل و پردیس مدیریت همراه با UCPD رهبری و افسران باید به این تعهدات. ما را حفظ خواهد کرد دانشگاه و جامعه به روز رسانی در پیشرفت ما است. ما نمی توانیم استراحت کنیم تا همه راضی هستند که ما نهاد و آن قطعات تشکیل دهنده از نژادپرستی و تعصب و تبعیض است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن