جنوب کالیفرنیا رهبران غیر انتفاعی مرتکب 2 میلیون دلار برای ترویج عدالت در مسکن شغل

جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی اعلام کرده نژادپرستی بحران بهداشت عمومی به شش شهرستان, شهرستانها, بر اساس برنا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی اعلام کرده نژادپرستی بحران بهداشت عمومی به شش شهرستان, شهرستانها, بر اساس برنامه ریزی سازمان اعلام کرده است.

این اعلامیه شامل ارائه $1 میلیون دلار بودجه برای پیشبرد عادلانه اقتصادی از جمله تنظیم محلی مسکن دولت قصد دارد به تاکید دسترسی به مسکن مقرون به صرفه و اقتصادی بودجه به صورت سیاه و سفید و دیگر به حاشیه رانده شده جمعیت.

"همه این مسائل با توجه به نژادی سهام تظاهرات در خیابان ها مربوط به عام و سیاست است که اجازه نمی دهد که جمعیت زیادی از مردم از رنگ به رشد و پیشرفت" SCAG جمهور رکس Richardson, طولانی, ساحل, عضو شورای شهر گفت: چهار شنبه, جولای 9.

برنامه ریزی, سازمان, ساخته شده از 191 شهرستانها با ترکیب 19 میلیون نفر با همکاری کالیفرنیا جامعه پایه و اساس آن موافقت کرده است برای مطابقت با بودجه آوردن مجموع اعطای پول در دسترس برای $2 میلیون ریچاردسون گفت.

SCAG و CCF لس آنجلس مبتنی بر کار های غیر انتفاعی سمت ریشه کن کردن عمیق نژادی و بی عدالتی را با ارائه کمک های مالی به سازمان های دیگر است که می تواند مردم را از رنگ به جدول به توسعه آنچه که سازمان ها می گویند خواهد شد عادلانه تر برنامه های مسکن و بهبود اقتصادی استراتژی.

SCAG عمل می آید به عنوان شهرستانها در حال مرور سه بحران به طور همزمان: coronavirus همه گیر مالی اضطراری به دلیل تاریخی از دست دادن شغل و قیام در پاسخ به مرگ جورج Floyd – تأکید بر اثرات ساختاری نژادپرستی ریچاردسون گفت.

با وجود تلاش های بسیاری برای فراگیر شود او با اشاره ساختاری نژاد پرستی همچنان در جنوب کالیفرنیا تعبیه شده در توزیع بودجه برنامه, استخدام, فرصت های آموزش و پرورش و مسکن و حمل و نقل.

"حوادث ماه های اخیر نشان داده اند حقایق ناراحت کننده در مورد نژادپرستی نظاممند در جامعه ما است. به عنوان یک برنامه ریزی منطقه ای سازمان درک نابرابری که در نتیجه از جغرافیا و محیط ساخته شده مرکزی به کار ما به برنامه ریزی برای یک نژادی تر فقط عادلانه آینده" SCAG مدیر اجرایی Kome Ajise گفت: در یک بیانیه آماده.

SCAG منطقه ای به تصویب شورای بهداشت عمومی بحران اعلامیه در روز 2 ژوئیه در تلاش برای همکاری با مردمی غیر انتفاعی برای پیشبرد عدالت را سهام و "بستن شکاف های نژادی و بی عدالتی" به وب سایت سازمان گفت.

این رویکرد جدید است که تلاش برای لرزش شهرستان برنامه ریزی و برنامه های مسکن ریچاردسون گفت. او پیش بینی گروه های اقلیت اضافه کردن صداهای جدید به بحث در مورد چگونه مسکن ساخته شده است هر دو در شهرستان سالن و در دفاتر قدرتمند توسعه دهندگان.

"این لحظه ای است که ما در مسائل مربوط به اطراف سهام و مسکن و فرصت برای جوامع محروم — تماس به ما به فکر می کنم متفاوت" ریچاردسون گفت.

برای مثال شهرستانها نیاز به تنظیم برنامه های مسکن شامل مسکن بیشتر مقرون به صرفه در نتیجه شکستن موانع "بین آنچه که مقرون به صرفه است و چه چیزی نیست," او گفت:. جامعه سازمان تامین کمک های مالی می تواند اضافه کردن به مسکن کم هزینه یارانه ها و یا به سادگی آموزش کسانی که در قدرت مورد نیاز او اضافه شده است.

قیمت متوسط برای یک خانه در جنوب کالیفرنیا رسیده $549,000 در نوامبر سال 2019 یک رکورد بالا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب