روز 6: LA County متزلزل تظاهرات آماده برای بیشتر از یک هفته پس از جورج فلوید مرگ

خورشید گل رز در یک کتک لس آنجلس روز دوشنبه در وضعیتی وخیم از یک آخر هفته از ناآرامی های مدنی که در سمت چپ کسب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

خورشید گل رز در یک کتک لس آنجلس روز دوشنبه در وضعیتی وخیم از یک آخر هفته از ناآرامی های مدنی که در سمت چپ کسب و کار در ژنده پوش, دولت, نیروهای نظامی در خیابان های محلی در میان خشم عمومی دیده نمی شود برای سال.

این هفته جدید می آید در برابر یک پس زمینه از سراسر کشور خواستار عدالت پس از جورج فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شده در دست یک سفید, مینه سوتا, افسر پلیس است. افسر درک چوین دستگیر شد در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن و انتشار او را تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

یک زندگی موضوع اعتراض به ارمغان آورد هزاران نفر به خیابان های ساحل طولانی در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

دوشنبه نشانه یک هفته پس از فلوید مرگ که roiled ملت از مینه سوتا به لس آنجلس که در آن پژواک از سال 1992 شورش موج از طریق Southland برآمده خاطرات تبرئه چهار افسران پلیس لس آنجلس که ضرب و شتم رادنی کینگ سیاه در طول یک دره سن فرناندو ترافیک متوقف شود.

اما بیش از آخر هفته در مکان هایی مثل L. A. طلا و جواهر در منطقه سانتا مونیکا, L. A. مدنی مرکز و Fairfax منطقه در نزدیکی بیشه, صلح آمیز, اما با صدای بلند خواستار عدالت متلاشی به غارت خرابکاری, آتش سوزی, دستگیری, در شهرستان, در حال حاضر ضربه سخت انسانی و اقتصادی عوارض یک بیماری همه گیر.

منطقه braced خود را برای اطلاعات بیشتر در دوشنبه.

که با وجود حضور صدها نفر از گارد ملی نیروهای متوالی شبانه حکومت یک استان و شهرستان وضعیت اضطراری و تماس از رهبران احترام به صلح و اموال حتی در حالی که خواستار عدالت است.

L. A. شهردار اریک Garcetti به نام تصاویر از شنبه تا زمانی که کسب و کار تعیین شد به آتش کشیده غارتگران bashed از طریق تعداد بی شماری از ساختمان ها و در مواجهه با پلیس — برخی از "زشت ترین تصاویر در یک نسل" در این شهرستان است.

حتی با بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز روایت رفت و از "من نمی توانم نفس بکشم" خواستار عدالت به چیزی است که یک گام فراتر از آن.

یکشنبه شب:

  • پلیس در حال بازداشت گروهی از معترضان که به مبارزه طلبیده مقررات منع رفت و آمد در یک اعتراض و راهپیمایی به خود جلب کرد که هزاران نفر به شهرستان سالن که در آن آنها مواجه مراحل با سرباز گارد ملی.
  • گزارش دیر آمد که یک CVS داستان در ونیز شده بود به طور کامل غارت شده.
  • یک مرد به ضرب گلوله, در مرکز شهر لس آنجلس در چه پلیس گفت: ممکن است باند مرتبط و یا متصل به پلیس تظاهرات.
  • یک بار صلح آمیز مارس در سانتا مونیکا بدل به غارت و چپاول در فروشگاه های مختلف در سانتا مونیکا محل مرکز خرید و در نزدیکی خیابان چهارم.
  • یک پلیس لس آنجلس مامور پلیس بود که برای درمان جمجمه شکسته از اعتصاب یک آجر به سر گروه ارشد گفت.
  • یک مرد دیده می شود رانندگی را از طریق یک گروه از معترضان در پاسادنا در روز یکشنبه دستگیر شد به ظن حمله با یک خودرو کشته شده است.
  • در لانگ بیچ گارد ملی احضار شد و پس از غارت و آتش سوزی که یکی از آنها سوخته مردان کت و شلوار خروجی در 600 بلوک از خیابان کاج.

وجود دارد نسبتا تظاهرات مسالمت آمیز ،

در آمریکا صدها نفر جمع شده بودند در دو نقطه در شهر به تقاضای عدالت و صحنه هشت ساعت از تظاهرات مسالمت آمیز. یک نماز شب زنده داری در مراحل Pasadena City Hall خشن و بی ادب بود اما آرام است. وجود داشت اما تظاهرات مسالمت آمیز در پارامونت. و در تورانس صدها اعتراض در تالار شهر بدون حادثه است.

تظاهرات موج در سراسر Southland هم از سان برناردینو به اورنج کانتی.

تظاهرکنندگان جمع آوری در مراحل سان برناردینو دادگستری مرکز در اعتراض به مرگ جورج فلوید در سن برناردینو در یکشنبه 31 مه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

Garcetti روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به Angelenos' "بهتر" selves — calling out چند نسبی بودند که تحریک به خشونت و "ربودن" روایت دادگستری برای فلوید از آن درست پیام.

اما او همچنین اذعان کرد خشم زیر بنای زشت تصاویر.

این خشم به او گفت: به هر طریقی از سال ها و سال ها از بی عدالتی است که منجر به سلامت اقتصادی و آموزشی تفاوت که مردم از رنگ احساس "سیستم تقلب در برابر آنها است."

Garcetti گفت: در حال حاضر یک لحظه به دور تراشه در آن نابرابری.

این همه در میان یک بیماری همه گیر.

این شهرستان وارد هفته جدید در آخرین گزارش از دیگر 25 لس آنجلس ساکنان که فوت ناشی از کوروناویروس-علل مربوط آوردن این شهرستان تلفات به 2,362.

نیز وجود دارد 1,379 موارد جدید COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شناسایی شده در این شهرستان است. تعداد کل عفونت های شناسایی به عنوان یکشنبه بود 54,996.

معلوم بود که آیا دیوانگی از تظاهرات در طول چند روز گذشته خواهد نتیجه در بیشتر موارد — اما این منطقه خواهد می دانم که به زودی به اندازه کافی در یک زن و شوهر از هفته -- زمان آن طول می کشد برای این ویروس به جوجه کشی.

Garcetti به دادگاه تجدید نظر برای تظاهر به یاد داشته باشید که این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم ارائه یک تهدید جدی است.

شهردار گفت: تعداد کمی از COVID-19 تست ممکن است سایت باز نمی شود شنبه به دلیل کارگران احساس نمی امن گزارش به آن مکان اما این شهر بزرگترین سایت, در ورزشگاه طفره زن باقی می ماند باز است. همچنین برنامه ریزی برای بازگشایی Kedren جامعه مرکز بهداشت در 4211 S. Avalon بلوار.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب