CCP ویروس: یک وضعیت اضطراری اعلام شده در ژاپن

دولت ژاپن اعلام کرده است وضعیت اضطراری در تلاش برای آوردن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است. برخی از استان

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 اردیبهشت 1399

دولت ژاپن اعلام کرده است وضعیت اضطراری در تلاش برای آوردن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است. برخی از استان در حال حاضر تحت شرایط اضطراری در این اطلاعیه اما این وضعیت در حال حاضر تبدیل شدن به قابل اجرا در سراسر کشور. ژاپن تا به حال گزارش شده بیش از 13000 موارد عفونت با مرگ و میر حدود 350 عنوان از Aril 27.

تحت اضطراری اعلام

"من تصمیم به قرار دادن تمام استان تحت وضعیت اضطراری برای جلوگیری از عفونت ها در مناطق مربوطه و به خصوص برای حفظ جنبش مردم را به حداقل می زنیم به هفته طلایی تعطیلات. برای پایان دادن به وضعیت اضطراری توسط مارس 6, آن را ضروری است برای مردم برای کاهش تماس با دیگران حداقل 70 درصد و 80 درصد" نخست وزیر شینزو آبه گفت که در گزارش Kyodo News.

اضطراری اعلام خواهد شد ارائه استان با قدرت بیشتری به گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این شامل اقدامات مانند اعلام کسب و کار و یا مدرسه آتن. استانی فرمانداران نیز باید از این قدرت برای سلب مالکیت خصوصی ساختمان و زمین برای راه اندازی مراقبت های پزشکی امکانات. آنها می توانند شرکت را مجبور به تامین مواد غذایی لازم و لوازم پزشکی و مجازات hoarders.

The emergency declaration will provide prefectures with greater powers to take necessary steps to curb the spread of COVID-19. (Image: Screenshot / YouTube)

اضطراری اعلام خواهد شد ارائه استان با قدرت بیشتری به گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (تصویر: Screenshot / YouTube)

این کشور در نظام سلامت تاکید شده است با بسیاری از بیماران بستری در به طور منظم. کارشناسان هشدار می دهند که اضطراری تجهیزات پزشکی در توکیو می تواند سقوط. فقدان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) است که بودجه بهداشت و درمان کارگران است. شهردار اوزاکا به دادگاه تجدید نظر به مردم برای اهدای خود را بارانی می شود repurposed به عنوان PPEs. دولت ژاپن نیز اعلام کرد که ارسال دو پارچه ماسک توسط پست به هر خانواده یک حرکت است که کشور هزینه خواهد شد حدود 46 میلیارد ین (US$428 میلیون).

به عنوان موارد CPP coronavirus عفونت در حفظ و افزایش در ژاپن وجود دارد نیز رو به افزایش انتقاد از آبه و سیاست های خود را. برخی می گویند که او شده است بیش از حد در اواخر اعلام اورژانس. یک ویدئو کلیپ از آبه آرامش بخش با سگ خود را در یک مبل رفت و ویروسی عصبی برخی از افراد حتی اگر در نظر گرفته شده و پیام به استرس اهمیت محدود کردن مردم به خانه های خود.

ژاپنی رسانه ها ذکر منابع ناشناس حاکی از این است که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند به عنوان بسیاری از 400,000 بدون اجرای مناسب اقدامات کاهش. تقریبا 850,000 مردم انتظار می رود که نیاز به هواکش. به این ترتیب دولت این است که مردم به شدت به دنبال انزوا و سایر اقدامات لازم. مخالفت مجلس مجبور به استعفا شد و پس از او در بازدید از یک نوار با وجود این دولت را به ماندن در خانه.

Japanese media cited anonymous sources stating that the number of fatalities from the virus could reach even 400,000 without implementing proper mitigation measures. (Image: Screenshot / YouTube)

ژاپنی رسانه ها ذکر منابع ناشناس حاکی از این است که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند به عنوان بسیاری از 400,000 بدون اجرای مناسب اقدامات کاهش. (تصویر: Screenshot / YouTube)

ژاپنی ها در دولت قبل تصمیم گرفت به دست پرداخت 300,000 ین (US$2,784) برای خانواده هایی که درآمد کاهش می یابد با توجه به COVID-19 شیوع. اما مقامات اوراق پیشنهاد و نشان داد یک طرح جدید که تحت 100,000 ین (US$928) داده خواهد شد و به هر شهروند ژاپنی. صندوق بین المللی پول (IMF) پیش بینی کرد اقتصاد این کشور کوچک با 5.2 درصد در این سال است. آن را توصیه توکیو به افزایش هزینه های مالی به منظور محدود کردن اثرات منفی اقتصادی CCP coronavirus.

خبر بد برای چین

در ضمن ژاپن تصمیم به ژاپنی پشتیبانی کسب و کار برای شیفت عملیات تولید به دور از چین باعث شده است بحث های زیادی در میان چینی. در حال حاضر بسیاری از ترس است که ژاپن تصمیم ممکن است تشویق کشورهای دیگر نیز به حرکت کردن عملیات از چین که در مقیاس بزرگ می شود بزرگ اقتصادی و سیاسی در کشور است.

ژاپن شده است به شدت ضربه توسط تعطیلی کارخانه های چینی. ژاپنی ها در صنعت خودرو به شدت متکی به چین برای تامین قطعات. اما صنعت خودرو در حال حاضر با گیر کاهش فعالیت هل دادن بسیاری از کسب و کار در بخش مالی به پریشانی.

آبه با اشاره به اینکه مردم نگران تامین زنجیره ای بودن بیش از حد وابسته به چین و به دنبال به حداقل رساندن خطرات است. دولت با تمرکز بر جابجایی تولید بالا-ارزش اقلام به ژاپن است. برای موارد باقی مانده تنوع عملیات به کشورهای آسه آن دیده می شود به عنوان مناسب.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

دادستان کل آمریکا خواستار چین بزرگترین انتخابات دخالت تهدید


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب