رد معلوم شد بزرگ برای برکلی بالا فارغ التحصیل ارشد

آنا Boser یک آمار مهم است UC برکلی بالا فارغ التحصیل ارشد. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک) هنگامی که آن را

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399
Photo by Brittany Hosea-Small

آنا Boser یک آمار مهم است UC برکلی بالا فارغ التحصیل ارشد. (UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

هنگامی که آن را به استفاده از به کالج در سال آخر خود را در برکلی دبیرستان آنا Boser بود مناظر خود را در مجموعه, خوب, در هر نقطه اما در UC برکلی. او متولد شد و در علتا بیتس بیمارستان سرآمد در این شهر مدارس دولتی است و می تواند به معنای واقعی کلمه پیدا کردن راه خود را در اطراف زادگاه او blindfolded.

او برادر دوقلو التماس او را به ترک لانه آنها انجام داده بود. اما جهان تا به حال ایده های دیگر.

"من واقعا می خواستم برای رفتن به UCLA اما من رد کردم. من رد از دانشگاه استنفورد. من رد از USC. من رد از تقریبا در همه جا می گوید:" Boser. "برکلی شد و تا کنون بهترین کالج که من کردم و حتی اگر من می خواستم به دور از زادگاه من کال به پایان رسید تا بودن دقیقا مناسب برای من است."

Boser, 21 عمده در آمار با معدل 4.0 است برنده امسال این دانشگاه مدال UC برکلی بالاترین افتخار برای یک فارغ التحصیل ارشد. این جایزه همراه با $2,500.

احساس هدف و طنز

در میان دستاوردهای دیگر او تا به انجام تحقیقات میدانی در گسترش HIV در روستایی گویان فرانسه; اثرات ازدواج زود هنگام در مورد وضعیت زنان در نیجر که در آن او جان سالم به مالاریا; و سلامت اثرات آتش سوزی دود مقابل تجویز سوختگی در شمال کالیفرنیا. برخی از نتایج منتشر شده در مجله مقالات و دیگران در انتظار انتشار است.

UC برکلی تصویری توسط روشنک Makasdjian

به عنوان یک تکنسین اورژانس پزشکی با برکلی پزشکی ذخیره سپاه Boser کمک قربانیان 2018 آتش اردوگاه که به تخریب شهر بهشت در Butte County است. او همچنین یک چنگ نواز ، ویولونیست شناگر و windsurfer دارای کمربند سیاه در جودو است و مسلط به زبان فرانسوی.

"خانم Boser است دقیقا همان نوع از ظهور شهروند-دانشمند که باید دریافت یک دانشگاه مدال. او دارای هر دو واقعی اشتیاق به علم و همچنین برای کمک به کسانی که در حال مبارزه آن است که آیا آکادمیک اجتماعی یا فرهنگی" نوشت UC برکلی دانشيار متی Potts, S. J. صندلی سالن از اقتصاد جنگل در نامه خود توصیه Boser برای مدال.

همانطور که با بسیاری از علمی جاه طلبی های Boser برای اعمال این دانشگاه مدال در هوی و هوس. هنگامی که او در تماس اخیر شنبه از دانشگاه برکلی مهندسی زیستی پروفسور جرارد ماریوت صندلی کمیته که انتخاب این دانشگاه مدال او با احتیاط. دیگر او صحبت کرد بیشتر مشکوک او شد.

Anna Boser at Half Dome in Yosemite

Boser در بالای نیم گنبد در یوسمیتی در سال 2019.

"او در مورد چگونه آن را واقعا سخت به تصمیم گیری در این سال و هر کس که واقعا رقابتی و چند نامزد مستحق دریافت مدال و من فکر کردم" چرا شما به من بگویید من نمی دریافت مدال ؟ این بسیار دردناک است,'" او به یاد می آورد.

"و سپس او گفت:" این پنجمین تماس با من امروز و تو مدال.' من بعد صرف 15 دقیقه پریدن در محل."

به طور معمول, UC برکلی بالا فارغ التحصیل ارشد می دهد یک سخنرانی برای هزاران دانش آموز همسالان در پردیس گسترده ای شروع مراسم در کالیفرنیا یادبود ورزشگاه. اما با شبح COVID-19 حلق آویز بیش از اجتماعات بزرگ در دانشگاه و خارج از دانشگاه در این بهار و تابستان و احتمالا فراتر از آن دانشگاه رهبران هنوز تعیین زمانی که و چگونه به جشن کلاس از سال 2020 است.

"من قطعا نا امید کرد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما فارغ التحصیل از سالمندان منتظر بودند که ما قادر نخواهد بود به انجام" Boser می گوید. "اما با وجود تمام چیزهایی که ما از دست داده ایم ما نیز به دست اورد بسیاری از فرصت ها است. و اگر ما بر روی آن تمرکز ما ممکن است از آن بهتر از ما فکر می کنیم خواهد بود."

رانده شده توسط 'دیرینه گناه'

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات ساخته نشده دندانه در Boser اخلاق کاری. به تازگی او مشغول به کار در یک شبیه سازی پروژه ای است که اقدامات تاثير مداخلات مانند تعطیلی مدارس و قرنطینه در گسترش COVID-19 در منطقه خلیج است.

Anna Boser works on a COVID-19 modeling project (Photo by Brittany Hosea-Small)

Boser با این نسخهها کار در یک COVID-19 مدل آماری پروژه (دانشگاه برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچک)

وقتی پرسیده شد که چه چیزی باعث او را به می خواهید برای کاهش فقر و درد و رنج او نمی از دست ضرب و شتم.

"دیرینه گناه" او deadpans. "جهان به من داده است همه چیز من احتمالا می تواند برای بپرسید و من خیلی سپاسگزار هستم. اما من همچنین فکر می کنم آن را بسیار ناعادلانه است. من می خواهم هر کس قادر خواهد بود به همان, و بنابراین من باید برای انجام بخشی از من پس می تواند افراد دیگر را از آنچه در من است."

خوشبختانه سه امتیاز شده است یک نیروی خوب: "این توانایی به گسترش شخصی او آرمان و شور و شوق به گسترده تر اجتماعی خوب است واقعا فوق العاده با کیفیت" پاتس نوشت.

پدر برنارد Boser یک سوئیس متولد استاد مهندسی برق در دانشگاه برکلی است. مادرش ایزابل Guyon یک فرانسوی متولد داده دانشمند و پیشگام در یادگیری ماشین. برادر توماس یک دانشمند داده و فیلیپ یک مهندس فارغ التحصیل از دانشگاه سانتا کروز و UC ریورساید بود.

"تمام اعضای خانواده من هستند, هاردکور, overachievers به ویژه زنان," او می گوید.

در حالی که او توصیف پدر و مادرش علمی و نوآورانه حرفه او نبود همیشه دیوانه در مورد ایده های خود را از سرگرم کننده است.

Anna flanked by brothers Thomas (left) and Philip. (Photo courtesy of Anna Boser)

با برادران توماس (چپ) و فیلیپ (راست) در سیرا نوادا در اواسط 2000s.

"پدر من است با وسواس پیاده روی و کمپینگ و پیاده, پس او را بکشید و ما را به انجام همه کسانی که همه چیز و من و برادران من یک نفرت عمیق برای تفریح در فضای باز خیلی زود در زندگی," او می گوید. "ما کاملا منفور است."'

Boser آغاز رسمی تحصیل در فرانسه-آمریکا Ecole Bilingue در شهر برکلی و سپس صرف کلاس دوم در مدرسه ای در سوئیس. پس از در حال توسعه یک شور و شوق برای harp — که او هنوز بازی می کند به طور منظم — او با حضور Crowden مدرسه در برکلی که او یاد گرفته به بازی ویولن.

یک 'F' در معاشرت

در برکلی مارتین لوتر کینگ جونیور, دبیرستان, او در گسترش علمی و منافع اجتماعی دایره. و در حالی که دانشگاهیان آمد به راحتی به او در برکلی بالا, او تلاش می کرد با دوستی.

Boser and her mom, Isabelle Guyon (Photo courtesy of Anna Boser)

Boser با مادرش ایزابل Guyon پوشیدن لباس های ساخته شده از نیجر چاپ پارچه.

"من که عجیب و غریب بچه که لباس عجیب و غریب که صحبت بیش از حد و بیش از حد با صدای بلند و من هنوز درست مانند این که" او می گوید. "من کاملا شکست خورده در معاشرت در مدرسه بالا است."

حتی بیشتر به چالش کشیدن او از سال سوم در Lycée بین المللی د Valbonne در فرانسه که در آن او به اتمام دشوار زبان فرانسه کارشناسی.

"فرانسه کودکان و نوجوانان لباس خوب نوشتن و خوب است. من می پوشند sweatpants به مدرسه" او می گوید. برخی از همکلاسی ها و حتی لباس او را برای کارناوال سالانه: "من ایده خود را از یک آمریکایی معمولی," او می خندد.

پشت در برکلی بالا برای ارشد سال, او در بر داشت که دوستان قدیمی خود را پیدا کرده بود دوستان جدید تنظیم پشت او اجتماعی است. در نهایت هر چند او را به یک شیار فارغ التحصیل شد و در سال 2016.

اما او در مناقصه به نخبگان دانشگاه های دولتی و خصوصی رد شد ترک زادگاه خود دانشگاه به عنوان بهترین گزینه است.

Boser playing the harp (Photo courtesy of Anna Boser)

Boser انجام در سان فرانسیسکو Koret سالن اجتماعات زمانی که او دانشجوی سال دوم در برکلی ،

"من قطعا bummed. من در اینجا تمام زندگی من," او می گوید. "اما پدر و مادر من به من اجازه اقامت در خوابگاه و من غافلگیر شده بود. معلوم رشد در برکلی و رفتن به کالج در دانشگاه برکلی دو کاملا متفاوت به جهان است.

"علاوه بر آن نوع سرد بود که دوستان من بپرسید در مورد آنچه به انجام در برکلی و من می خواهم بگو: آیا شما شده است به بریتیش مزرعه کوچک?'"

در محوطه دانشگاه Boser کشف او بیشتر از یک فاعل و حل مشکل از یک فعال سیاسی. برای مثال در طول سال 2017 پردیس تظاهرات در برابر جناح راست provocateur میلو Yiannopoulos, Boser و دوستان او بودند کنار هم قرار دادن یک برنامه برای پردیس بزرگ ایده های نوآوری مسابقه.

هنگامی که آنها دریافت یک هشدار اخبار در گوشی های هوشمند خود را در مورد خرابکاری در Sproul پلازا آنها به طور جدی شک که برکلی دانشجویان درگیر شدند.

"اول از همه ما عشق فروشگاه آمازون. شما باید درک کنند که در مورد کال دانش آموزان" Boser می گوید. "فروشگاه آمازون بود و مقدس."

بر خلاف دوران کودکی خود را تحقیر برای خارج از منزل, او در حال حاضر تبدیل شدن نسبتا متعصب در مورد پیاده روی کمپینگ و پیاده و نگاه راه هایی برای ادغام منافع خود را در محیط زیست و بهداشت عمومی.

El Capitan (Photo courtesy of Anna Boser)

Boser با دوستان چاق, لیس زدن mtl blog, Atrey Khoche و دن او در نشست El Capitan در Yosemite در پاییز گذشته.

"بیشتر, من فقط می خواستم برای کار با درختان," او می گوید. در همان زمان به او علاقه مند در چگونه برای توانمند سازی جهان آسیب پذیرترین جوامع است.

جهانی بهداشت جنگجو

و پس, تابستان بعد از سال اول او به رهبری به گویان فرانسه به مطالعه HIV چگونه بود و در حال گسترش در میان مناطق روستایی همراه فرانسه-برزیل مرز. سفر موفقیت آمیز بود و جسارت خود را به درخواست برای مقطع کارشناسی تحقیقات شاگرد برنامه کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل زنان توانمند در صنعت گردشگری در کشور آفریقایی نیجر.

Anna and two women in Niger (Photo courtesy of Anna Boser)

Boser با محققان از شمال نیجریه مرکز آموزش دختران.

تابستان زیر در نیجر Boser شد با ضربه شوک فرهنگ — و مالاریا که از آن او به سرعت بهبود یافت. جاسازی شده با مردم محلی زندگی در فقر مطلق او به زودی خودش را به چالش کشیدن مفروضات غربی در مورد چه چیزی بهترین را برای زنان در کشورهای در حال توسعه. او تجزیه و تحلیل ارائه شده است در یک soon-to-be-انتشار مجله کاغذ.

"زنان در نیجر تا به حال واقعا قوی اجتماعی و دلایل اقتصادی برای امید بستن به ازدواج زود هنگام پس دادن آنها یک جایگزین مناسب برای اوایل ازدواج مانند یک کیفیت آموزش و پرورش باید اولویت," او می گوید.

او بازگشت به دانشگاه برکلی احساس تا حدودی کاهش یافته از وقت خود را در غرب آفریقا هر چند آن را نمی نگه داشتن او از درآمد همه را برای دروس حساب دیفرانسیل و انتگرال, جبر خطی, شیمی, فیزیک, اپیدمیولوژی, موسیقی, روانشناسی و جامعه شناسی.

همه چیز شروع به دنبال زمانی که او به اتمام EMT آموزش و پیوست برکلی پزشکی سپاه ذخیرۀ. او با قربانیان 2018 آتش اردوگاه و سپس در ادامه به آموزش و اعزام داوطلبان به فجایع.

"به عنوان یک EMT واقعا انرژی به من داد و من این فوق العاده, جدید, خانواده," او می گوید.

Boser working as an EMT during the 2018 Camp Fire

منجر به یک برکلی پزشکی سپاه ذخیرۀ مته در محوطه دانشگاه.

در ضمن او به اتمام "دو تا از چالش برانگیز ترین آمار مقدماتی دوره های آموزشی در کشور" نوشت: آدم لوکاس یک دانشگاه برکلی, آمار, مدرس, در, درخشان, نامه, توصیه Boser برای این دانشگاه مدال.

بر خلاف دانشگاهیان هستند که عمیقا خود متمرکز رشته های تحصیلی برای سال در زمان Boser بیشتر پروژه محور.

"چیزی که من در مورد بهداشت عمومی است که هدف این است که به سالم و شما می توانید انجام دهید که در بسیاری از راه های مختلف از جامعه و کمک به ایجاد یک برنامه و یا یک واکسن," او می گوید.

اما در نهایت او می گوید: او تصمیم به عمده در آمار البته در آخرین لحظه به دلیل آن عملکرد سریع و موثر و نتایج را فراهم می کند "تصویر بزرگ" است که او می یابد تا رضایت در پژوهش.

پرواز لانه

این سقوط Boser رهبری به UC Santa Barbara, به دنبال یک دکترای علوم محیط زیست و مدیریت. مطالعات دکترای او خواهد بود بودجه توسط بنیاد ملی علوم تحقیقات تکمیلی و یاران یوجین کوتا-Robles یاران.

او در حال برنامه ریزی برای پیاده روی Pacific Crest Trail تابستان امسال اما coronavirus همه گیر قرار داده است که در پشت رایتر.

Anna and friends dressed as Marvel superheroes for Halloween. (Photo courtesy of Anna Boser)

با کتی مشاوره ازدواج و مشاوره Kang چپ و چاق, لیس زدن mtl blog در هالووین 2019 در لباس مرد عنکبوتی ثور و هالک.

جالب اینجاست که پس از تمام دوستی خود را تلاش در برکلی بالا و در طول دو سال اول در دانشگاه برکلی او زندگی در یک خانه با شش نفر از بهترین دوستان او. آنها به خوردن وعده های غذایی با هم خیط و پیت کردن در اطراف با هم و شراب خواری-تماشای Netflix سریال "ببر پادشاه" و ابرقهرمانان مارول فیلم.

"من در نهایت موفق به گرفتن بهترین دوست در جهان," او می گوید با افتخار و سپس می افزاید: "و من می توانم دوباره آن را انجام دهد."

برای فارغ التحصیلی او او و او مشاوره ازدواج و در حال برنامه ریزی یک ایوان مراسم است. یکی ایستاده در صدراعظم کارول مسیح و به سخنان افتتاحیه. یکی دیگر از لباس خواهد شد به عنوان کاپیتان امریکا و سخنرانی.

عنوان مناقصه وداع با UC برکلی او می گوید: "من واقعا هیجان زده هستم اما من هم غمگین به دلیل آن بوده است و بنابراین ایده آل برای من است."

"هنوز هم در برخی از نقطه," او می گوید: مشتاقانه "من مجبور به ترک لانه."

و شما می توانید عملا از شنیدن صدای او برادر بزرگ نفس دوقلو آه امداد.

Boser lying on couch (Photo by Brittany Hosea-Small)

UC برکلی عکس بریتنی هوشع نبی-کوچکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن