جیم کری می شود واقعی خود را در طنز داستانی خاطرات

توسط جیک Coyleهنگامی که جیم کری و دانا Vachon دست در این کتاب به آنها تاريخيش در هشت سال — طنز "ضد خاطرات" در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

توسط جیک Coyle

هنگامی که جیم کری و دانا Vachon دست در این کتاب به آنها تاريخيش در هشت سال — طنز "ضد خاطرات" در مورد Carrey زندگی اما با به طور فزاینده ای شدید پروازهای پوچی — به پسرم مهتا اواخر ناف ناشر گفت: او را قرار داده و آن را به عنوان یک رمان است. کری و Vachon اعتراض کردند.

"اما پسرم این پروژه بود برای منفجر کردن, افراد مشهور, خاطرات," آنها استدلال کرد.

"بله" پاسخ مهتا. "اما چگونه آن را به شما توضیح بشقاب پرنده؟"

"خاطرات و اطلاعات غلط" که منتشر شد سه شنبه است نه آسان کتاب به برچسب. آن باز می شود با Carrey شراب خواری-تماشای Netflix بکشد در حالی که پرستاری یک تقسیم از رنه زلوگر (که اینجا برگ او را برای یک گاوباز) شفاعت خود را برای سیستم های امنیتی به "به من بگویید من امن و دوست داشتنی" و ولع مصرف در گیشه موفقیت آورده است که او "به خدا نزدیک تر است."

بسیار وجود دارد که مستقیما از Carrey زندگی, اما آن را متورم نسخه از شخصیت خود — "یک کودک بیش فعال ساخت یوک-yuks" را به عنوان کتاب به توصیف او. با لایههای "شبکه" Carrey سیخ افراد مشهور, هالیوود, و نفس و خود است. انگار برزیل jiu-jitsu با Nic قفس معنوی گورو گردهمایی با کلسی گرامر و تام کروز اشاره شده تنها به عنوان "لیزر جک رعد و برق." Carrey, خود, دستکاری فیلم گزینه: مائو تسه تونگ فیلم های چارلی کافمن یا "اسب آبی گرسنه" در 3-D. آه و آخرالزمان نزدیک است.

این صدا ممکن است دور-اما برای Carrey, حقیقت نهفته در داستان است. حتی داستانی که در آن کلسی گرامر و U. F. O. s برخورد می کنند.

"در بسیاری از احساس واقعی در این کتاب گفت:" کری در یک زوم مصاحبه از خانه اش در هاوایی است. "این ممکن است انجام شود در یک راه وجود دارد اما مطمئن است که رئال به من."

جیم کری در یک صحنه از "سونیک خارپشت." (عکس Doane گرگوری)

"خاطرات و اطلاعات غلط" آخرین اختراع مجدد از 58 ساله ستاره "Ace Ventura: Pet Detective" "ماسک" "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" و "ترومن نشان می دهد." پس از veering به نقاشی و کارتون های سیاسی آن است و در عین حال یکی دیگر از رسانه های جدید برای Carrey. (Vachon نوشت: در سال 2007 را "ادغام & Acquisitions.") کتاب Carrey می گوید: "مهم تر است برای من از هر چیزی که من انجام داده ام."

این "توهم شخصیت" مدیر ارشد با موضوع "خاطرات و اطلاعات نادرست است." در دهه گذشته یا بیشتر Carrey کار کرده است به ساختارشکنی بهترین و شناخته شده ترین نسخه از خود و اتاق را برای یک زندگی عاطفی که هویت عمومی — "unflappably سرگرم کننده" کری خواستار آن — اجازه نمی دهد. او به صحبت در مورد حملات با افسردگی و خود را در حال انجام سفر معنوی. او کمتر و در پی رضایت به دور از هالیوود است.

"همه افراد بعد از مدتی تبدیل به sarcophagal. شما می خواهید به پنجه راه خود را از آنها می گوید:" Carrey. "شما در حال ملاقات تمام وقت با 'چرا شما فقط خنده دار است؟' من " خوب خنده دار است که یکی از انگشتان دست در دست من است.' اما من یادگیری به استفاده از تمام دست."

اشتباه نکنید: "خاطرات و اطلاعات غلط" خنده دار است. اما آن را نیز هوشیار مراقبه در مرگ و میر یگانگی خویشتن و رانندگی برای سرگرم کردن. معمولی خاطرات هرگز یک گزینه است. "حداقل آنها reordered برای اثر می گوید:" Carrey.

"از کودکی, آنچه که من همیشه توجه در مورد جیم است که او می تواند تغییر شکل می گوید:" Vachon که پس از پرواز به پایان کتاب شده است رشته در هاوایی با این بیماری همه گیر. "خاطرات خود را مورد نیاز به یکی که بود که به دلیل این که خود حقیقت است."

برای Carrey, یک cartoonishly نشکن سر-به-پا کمدین از absurdist رها اصرار به انجام شروع کار خود را-کلاس تربیت در خارج از تورنتو با یک مادر که مبارزه با افسردگی و تجویز قرص و پدر او را "جادویی بودن."

"من به تماشای او بود و متحرک عشق در های این هدیه ای است که او تا به حال. من: که یک چیز بزرگ می شود می گوید:" Carrey جوانترین از چهار. "من می توانم مادرم را احساس بهتر است. بسیاری از کمیک آمده از مادران نیاز دارند. مادر من یک فرزند الکلی و او نیست و این عشق است که او نیاز به طوری که بچه ها او را در آنجا بودند به او که عشق است که او از دست رفته بود. به خصوص من. من فکر کردم من می تواند او را درمان کنید. من فکر کردم من می تواند صرفه جویی در زندگی خود."

که تمایل به بزرگتر از خودتان و شادی را به دیگران چیزی است Carrey هر دو ارزش صمیمانه و نظر خطرناک است. "اگر آن را تبدیل به یک اعتیاد به استثنایی" او می گوید: "این که یک جای بد می شود."

کتاب به یاد Carrey را دوست دیرین و "گای کابل" تولید کننده Judd apatow آمده از زمانی که او برای اولین بار ملاقات Carrey. او سپس موفق امپرسیونیست که "روی یک سکه" متوقف انجام برداشت و شروع به بداهه کل عمل apatow آمده به یاد می آورد. "این بود که او فقط ترک خورده باز مغز خود را برای دیدن آنچه که در داخل بود."

"ما همه شروع کردن جوان و بلند پروازانه و ما رویاهای ما و ما فکر می کنم ما رویاهای ما را خوشحال می گوید:" apatow آمده. "و من فکر می کنم جیم آگاه بود خیلی زود در آن است که چگونه از آن پایین بروید."

کری مطمئن نیست که او شروع به احساس "جیم کری" شکستن دور از خود. شهرت سرگرم کننده بود, او می گوید: تا زمانی که نبود.

"من افتاد همراه برای مدت زمان طولانی" کری می گوید. "هیچ کس درک ارزش ناشناس ماندن تا زمانی که آنها آن را از دست بدهند. شما می توانید می گویند " خوب است که آنچه شما خواسته.' بله, اما آن چیزی است که یک کودک می پرسد برای قبل از آنها تبدیل شدن به یک فرد بالغ و می داند چه چیزی معنی می دهد. من نمی گویم این یک چیز بد است, اما آن را یک چیز عجیب و غریب و آن را نگه می دارد شما را در خانه."

وجود نقاط پایین. پس از آشکار خودکشی Carrey دوست دختر سابق Cathriona سفید او شکایت کرد و به صورت غیر عمدی توسط شوهر و مادر او. کری را رد دخالت و ضد شکایت کرد. توسط 2018 لباس اخراج شدند. "خاطرات و اطلاعات غلط" ویژگی های زیادی از کمدی وجود دارد همچنین صحنه های هالیوود تراژدی است که اکو برخی از Carrey را heartaches.

"آن را واقعا تبدیل به یک ورزش که قادر به گفتن چیزهایی که مهم هستند می گویند در خلاق ترین و انتزاعی راه ممکن است و برای مقابله با واقعی دردناک و نامطلوب حرکات در زندگی من می گوید:" Carrey.

به تازگی Carrey به نظر می رسید برای پیدا کردن یک تعادل است. او با بازی در "شوخی" یک پی اس سری با تیره تر و بیشتر افسرده تن و او به طور گسترده ای مورد ستایش برای عملکرد خود را در "گرسنه گرسنه کرگدن" تصحیح "سونیک خارپشت." او مشغول ارسال نامه و نسخه کتاب برای هر کسی که باعث می شود تکه در این کتاب است.

"شما می توانید یک کتاب در مورد شخصیت بدون personas می گوید:" Carrey به سرعت اشاره کرد "آن را با عشق انجام می شود." "یک روز من تا به حال به تماس Nic (قفس) و بگو: من به شما نوشت: به من ساختگی خاطرات.' من به سختی کردم حکم و او گفت: "من بسیار افتخار.' او شگفت زده شد من به او داده بود همه بهترین خطوط."

است کری در صلح ؟ "من وجود دارد," او می گوید. به عنوان مشتاق به عنوان او به نظر می رسد به "جیم کری" و اشک او را به تکه های او به نظر می رسد — حداقل از طریق یک کامپیوتر پنجره هزاران مایل دورتر — در سهولت در پوست خود.

"هر آنچه در آن بود آن را کامل کوکتل به ما در اینجا به این لحظه" کری می گوید از زندگی خود را. "بنابراین من نمی حسرت آن را در همه."

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر در: http://twitter.com/jakecoyleAPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب